Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Kapi

Krāslavas zvērīgā slepkavība: apsūdzēto brīvlaišana, tuvinieku sagrautās dzīves, tieslietu ministrs kritizē tiesu

Krāslavas zvērīgā slepkavība: apsūdzēto brīvlaišana, tuvinieku sagrautās dzīves, tieslietu ministrs kritizē tiesu 2

Rubrikas “Toreiz un tagad” ietvaros raidījums “Bez Tabu” atkārtoti tikās ar Krāslavā pirms gada zvērīgi līdz nāvei piekautā Andra Olehno māsu, kura, tāpat kā liela daļa sabiedrības, pauda sašutumu par Daugavpils tiesas lemto atbrīvot no apcietinājuma trīs apsūdzētos. Jau iepriekš iedzīvotāji bažījās, ka pagājušogad pirms apcietināšanas iespējamie vainīgie ietekmējuši vai varētu ietekmēt lieciniekus. Krāslavas slepkavības lieta, tiesvedība tajā piesaistījusi arī tieslietu ministra Jāņa Bordāna uzmanību. Raidījumu “Bez Tabu” Bordāns informēja, ka ieplānojis vizīti Daugavpils tiesā, lai uzklausītu argumentāciju par lēmumu atbrīvot apsūdzētos no apcietinājuma un pārrunātu ar Temīdas kalpiem veidus, kā turpmāk komunicēt ar sabiedrību. Viņaprāt, tiesai detalizētāk jāskaidro, kāpēc smagos noziegumos apsūdzētie tiek atbrīvoti no apcietinājuma. Bordāns pauda uzskatu, ka līdzšinējā tiesas komunikācija iedragā sabiedrības uzticību tiesai.

"Diezgan smags tas dzīves veids ir bijis." Eksperti pēta Vecrīgā atraktos latviešu apbedījumus

"Diezgan smags tas dzīves veids ir bijis." Eksperti pēta Vecrīgā atraktos latviešu apbedījumus 2

Līdz šim nebija bijis iespējams veikt Rīgas latviešu antropoloģisko izpēti, jo iepriekš pētītajos baznīcu kapos tika uzieti tikai vācu kungu apbedījumi. Tomēr pērn Rīgā, pie Jēkaba katedrāles, tika atrasti arī latviešu apbedījumi, un tie snieguši unikālu iespēju salīdzināt, kā viduslaiku Rīgā dzīvoja latviešu amatnieki un kā dzīvoja vācu kungi.

Mammas kapa apmeklējums Annā Rozītē radījis smagas pārdomas

Mammas kapa apmeklējums Annā Rozītē radījis smagas pārdomas 12

Televīzijas personība Anna Rozīte sociālajos tīklos nebaidās atklāt par sevi personīgas lietas, jo vienmēr un visur vēlas būt patiesa, īsta. Anna devās uz kapiem, lai apsveiktu savu mammu dzimšanas dienā. Tas radīja pārdomas, ar kurām viņa vēlējās padalīties ar sekotājiem.