Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Otrdiena, 22. augusts

Rudīte, Everts

Horoskops aunam

Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties dēļ citu cilvēku vienaldzības vai spītības. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Horoskops vērsim

Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Horoskops dvīņiem

Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Horoskops vēzim

Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Horoskops lauvai

Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Horoskops jaunavai

Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Horoskops svariem

Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Horoskops skorpionam

Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Horoskops strēlniekam

Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Horoskops mežāzim

Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Horoskops zivīm

Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Kapi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Celies un ej! Lielvārdē arī mirušajiem jāpilda pilsoņa pienākums un jādodas vēlēt

Celies un ej! Lielvārdē arī mirušajiem jāpilda pilsoņa pienākums un jādodas vēlēt 3

Imants marta nogalē savā pastkastītē saņēma vēstuli no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, kas adresēta bijušās sievas mātes brālim. Vēstulē minēts, ka kungs reģistrēts pašvaldību vēlēšanām un 3. jūnijā jādodas pildīt pilsoņa pienākumu. Mulsinošākais šajā situācija ir fakts, ka vēstules adresāts mūžībā devies jau pirms 8 gadiem un Latvijā ilgstoši nav uzturējies.

KAUNS! Rīgas kapsētas slīgst atkritumos – atbildīgajiem brīvdienas!

KAUNS! Rīgas kapsētas slīgst atkritumos - atbildīgajiem brīvdienas! 4

“Tas ir pilnīgi apzināti darīts, lai uz valsts svētkiem cilvēkiem sabojātu garastāvokli,” tā izsakās kāds kungs, kurš svētdien, 20. novembrī, apmeklējis Meža kapus un Raiņa kapus. Uzskata, ka kapsētā atkritumi nav izvesti kopš valsts svētkiem. Konteineri pārpildīti, un atkritumi kopā ar vecajām lapām samesti kaudzēs.

Latvijā top pirmais kolumbārijs – īpašs apbedījumu veids

Latvijā top pirmais kolumbārijs - īpašs apbedījumu veids

Drīzumā tiks pabeigta Latvijā pirmā kolumbārija būve, un šobrīd pēdējie darbi norit Otrajos meža kapos. Lai arī kremācija Latvijā nav populārākais apbedījuma veids, Rīgas kapsētās vietu ir maz, tāpēc jau tagad esot liela iedzīvotāju interese iegādāties nišas vēl nepabeigtajā kolumbārijā.

VIDEO: neskaidrības ap tramvaja līniju pār Lielajiem kapiem

VIDEO: neskaidrības ap tramvaja līniju pār Lielajiem kapiem

Spēkā pieņemas diskusijas par Rīgas vadības iecerēto tramvaja līniju uz Arēnas Rīga apkārtni un šķērso daudzu tautas dižgaru atdusas vietu – Lielos kapus. Dažādu iesaistīto pušu skaidrojumi ir pretrunīgi. Proti, vai sliedes tiks būvētas uz jau esošās Senču ielas, vai arī būs nepieciešama papildu platība, skarot apbedījumus.

Sašutuma vētru izpelnās iecere veidot tramvaja līniju, kas šķērsotu Lielos kapus

Sašutuma vētru izpelnās iecere veidot tramvaja līniju, kas šķērsotu Lielos kapus

Pamatīgu sašutuma vētru izpelnījusies Rīgas domes un Rīgas satiksmes iecere izveidot jaunu tramvaja līniju, kas virzienā uz Skanstes rajonu šķērsotu Lielos kapus. Ieceres pretinieki satraucas, ka pilsētvides attīstības vārdā buldozeri uzraks kapus. Arī satiksmes nozares profesionāļi apšauba šādas tramvaja līnijas par 100 miljoniem eiro lietderību.

Ieauguši nezālēs un nesakopti, tā izskatās Lielie kapi Rīgā

Ieauguši nezālēs un nesakopti, tā izskatās Lielie kapi Rīgā

Neiepriecinošo situāciju maz pamazām cenšas mainīt brīvprātīgo apvienība Lielo kapu draugi.  Talcinieki akcentē, ka Lielajos kapos apbedītas daudzas Latvijai nozīmīgas personības, kuru atdusas vietas iet bojā, ieaugušas nezālēs un krūmos.

“Krācoša daiļava” pēc kapu apzagšanas iesnaužas turpat aiz krūmiņiem

"Krācoša daiļava" pēc kapu apzagšanas iesnaužas turpat aiz krūmiņiem

Austot rīta gaismai, kāda Vecmīlgrāvja iedzīvotāja devusies savās ikdienas gaitās, kad, tuvojoties vietējiem kapiem, iztālēm pamanījusi aizdomīgu rosību. Rūpīgāk ieskatoties teritorijā, atklājies, ka starp kapu kopiņām ložņā kāds stāvs, savukārt vēl pēc mirkļa kļuvis skaidrs, ka tas plūc ziedus un ko ņem no kapu kopiņām.

Ņem vērā! Mirušos mājdzīvniekus nedrīkst apbedīt mežā vai dārzā

Ņem vērā! Mirušos mājdzīvniekus nedrīkst apbedīt mežā vai dārzā 16

Mājdzīvniekus, kas devušies uz citiem medību laukiem, likums liedz apbedīt piemājas dārziņā vai pat sev piederošā mežā. Ik gadu Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) par to soda vairākus dzīvnieku īpašniekus, un naudas sodi ir visai iespaidīgi – ja pārkāpums izdarīts atkārtoti, var piespriest līdz pat 700 eiro sodu.

Rīgā un Jūrmalā uzdarbojas sektanti vai huligāni – rok vaļā kapus

Rīgā un Jūrmalā uzdarbojas sektanti vai huligāni - rok vaļā kapus

Sektanti, huligāni vai vienkārši cilvēki, kuriem nekas nav svēts? Rīgā un Jūrmalā parādījušies kapu apgānītāji. Kapu kopiņas pilnībā vai daļēji atraktas, un nevienam nav ne jausmas, ko racēji meklējuši, – kaulus, zeltu vai vienkārši vien sev saprotamu gandarījumu.