Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jūrmalas šoseja

Brīdina par palēninātu satiksmi Jūrmalas un Saulkrastu virzienā

Brīdina par palēninātu satiksmi Jūrmalas un Saulkrastu virzienā

Ņemot vērā uz Jūrmalas šosejas (A10) un Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa posmā notiekošos ceļa remontdarbus, piektdienas pēcpusdienā, kad daudzi dosies ārpus Rīgas un uz jūras piekrasti, Pierīgā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienā, satiksme būs palēnināta, brīdina VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

"Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību." Babītes novadā izcērt liepu aleju, lai blakus būvētu degvielas uzpildes staciju

"Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību." Babītes novadā izcērt liepu aleju, lai blakus būvētu degvielas uzpildes staciju 4

“Bez Tabu” saņem vēstules no Babītes novada iedzīvotājiem un arī vienkārši caurbraucējiem. Ziņotāji vērš uzmanību, ka Spilves ciema teritorijā tiek izcirsta liepu aleja, lai uzbūvētu degvielas uzpildes staciju. “Slokas ielā bija viena no skaistākajām koku alejām Latvijā. Šodien vīra tēvs atsūtījis ziņu, ka pilnīgi veseli koki tiek izcirsti. Sāp sirds par tādu, atvainojos, cūcību, jo koki bija lieli, tiešām skaisti, bija prieks tur braukt. Un tuvumā ir daudz citu degvielas uzpildes staciju. Pienācīga iedzīvotāju informēšana un apspriešana par koku izciršanu arī nav notikusi,” rakstīts vienā no vēstulēm.

"Devās palīgā meitenei rozā šortiņos un avarēja!" Vairāki šoferīši uz Jūrmalas apvedceļa nonāk nepatikšanās

"Devās palīgā meitenei rozā šortiņos un avarēja!" Vairāki šoferīši uz Jūrmalas apvedceļa nonāk nepatikšanās 18

“Laba griba ne vienmēr dod labu rezultātu, ja līdz galam neizprotat, kā rīkoties pareizi,” – šo teicienu var attiecināt uz šoferiem, kuri pirmdienas vakarā uz Jūrmalas apvedceļa devās palīgā kādai rozā šortiņos un sarkanā topiņā tērptai meitenei, neiedziļinoties, vai strauja bremzēšana uz šosejas, kur ir intensīva satiksme, vispār ir droša.

Neierasts precedents: smagā avārijā cietušie ir gatavi vēsties tiesā pret ceļu strādniekiem

Neierasts precedents: smagā avārijā cietušie ir gatavi vēsties tiesā pret ceļu strādniekiem 7

Pagājusī vasara Degpunktā komandas prāt ceļu satiksmē iezīmējusi jaunu tendenci ceļu strādniekiem darboties vietās, kur ir augsta bīstamība, turklāt laikos, kad ir intensīva satiksmes kustība. Ceļu strādnieku atrašanās uz šosejām absolūtā nevietā, prasījusi vairākus upurus. Cilvēki palikuši dzīvi, taču sekas ir jūtamas vēl šodien. Un ne tikai fiziski, bet arī juridiski, atskaņas no vasaras radījušas smagas sekas.