Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jūrmala

Valsts policija Jūrmalā atklājusi profesionālu marihuānas audzētavu; aizturēti divi jauni vīrieši

Valsts policija Jūrmalā atklājusi profesionālu marihuānas audzētavu; aizturēti divi jauni vīrieši 14

Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes amatpersonas bija saņēmušas informāciju, ka Jūrmalā tiek audzēta marihuāna. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti konstatēja, ka rūpnieciskām vajadzībām izmantotā teritorijā atrodas angārs, zem kura ierīkota marihuānas audzētava un tajā nevarēja iekļūt nepiederošas personas, informē likumsargi.

Jūrmalā dzēšanas darbus apgrūtina problēmas ar hidrantu

Jūrmalā dzēšanas darbus apgrūtina problēmas ar hidrantu 17

Kāda ģimene no Jūrmalas nedēļas nogalē zaudēja māju un pirti. Par laimi, cilvēki, kas atradās iekštelpās, paspēja izskriet pagalmā laikus, kā arī izglābt abus mājas kaķus. Dzēšanas darbi bija ilgi un grūti. Papildus tam, ka to laikā ievainojumus guva trīs ugunsdzēsēji, bija arī problēmas ar ūdens ņemšanas vietu, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Elīnas Garančas un Raimonda Paula atkalsatikšanās ar skatītājiem koncertā "Ja tevis nebūtu..."

Elīnas Garančas un Raimonda Paula atkalsatikšanās ar skatītājiem koncertā "Ja tevis nebūtu..." 1

Nedēļas nogalē Latvijas Nacionālo teātri pieskandinās Maestro Raimonda Paula un pasaulslavenās operdziedātājas Elīnas Garančas atkalsatikšanās koncerts ”Ja tevis nebūtu.” Pandēmijas dēļ no janvāra pārceltais koncerts iecerēts kā Maestro 85. jubilejas svinības, un tajā būs iespēja dzirdēt jaunus un arī visiem zināmus Maestro skaņdarbus jaunā aranžējumā, stāsta TV3 Ziņas.

Strauji audzis pieprasījums pēc motorlaivām un jahtām

Strauji audzis pieprasījums pēc motorlaivām un jahtām 7

Būtiski pieaugusi interese par atpūtu uz ūdens. Lielais pieprasījums radījis pircēju rindas pēc jahtām un laivām. Arī tehnikas trūkums, kas radies pandēmijas laikā, rindas padara vēl garākas. Vienīgā lieta, kas pieejama ikvienam jebkurā laikā, ir ūdenstilpnes. Tās Latvijā spēj uzņemt vēl krietni lielāku skaitu laivotāju.

"Glābēja darba vieta nekad nebūs kā ofiss!" Jūrmalā bez saskaņojuma izvietotas glābēju būdiņas

"Glābēja darba vieta nekad nebūs kā ofiss!" Jūrmalā bez saskaņojuma izvietotas glābēju būdiņas 46

Raidījumā “Bez Tabu” vērsies jūrmalnieks, kurš ļoti vēlas saglabāt anonimitāti, jo strādā vietējā pašvaldībā un baidās no jelkādām represijām. Jūrmalas pilsētas dome ar vieglu roku ļāvusi pludmalē izvietot vairākas glābēju mobilās stacijas, turklāt tas viss darīts, nesaskaņojot ar vietējo būvvaldi, Valsts vides dienestu, kā arī bez nodošanas ekspluatācijā. Tomēr, kā novēroja “Bez Tabu”, šeit jau strādā cilvēki.

Masīvākā vēlēšanu kampaņa un sīvākā konkurence šogad bijusi Jūrmalā

Masīvākā vēlēšanu kampaņa un sīvākā konkurence šogad bijusi Jūrmalā 28

Jūrmalā starp lielajām pilsētām šajās vēlēšanās bija sīvākā konkurence. Pēdējos divus termiņus gandrīz nepārtraukti pašvaldības vadībā bijis Gatis Truksnis no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS). Kopā ar “Saskaņu”, “zaļzemnieku” valdīšana kūrortpilsētā raisīja lielu vides sargu un korupcijas apkarotāju kritiku.

Starp lielajām pilsētām Jūrmalā bijuši visaktīvākie vēlētāji

Starp lielajām pilsētām Jūrmalā bijuši visaktīvākie vēlētāji 1

Lielāka vēlētāju aktivitāte nekā vidēji citviet 5.jūnija dienas pirmajā pusē bija novērojama Jūrmalā. Kūrortpilsētas vēlēšanu iznākums arī raisa lielu interesi, ņemot vērā visdažādākās peripetijas gadu garumā, kuras norisinājušās Jūrmalas politikā, stāsta TV3 Ziņas.

Kurzemē visbūtiskāk ir kritusies vēlētāju aktivitāte

Kurzemē visbūtiskāk ir kritusies vēlētāju aktivitāte 18

Latvijā šajās pašvaldību vēlēšanās iedzīvotāju aktivitāte vēlēšanu dienā līdz pusdienlaikam salīdzinājumā ar iepriekšējo vēlēšanu attiecīgo periodu visbūtiskāk samazinājusies Kurzemē, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.