Pirmdiena, 20. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Juris Pūce

Pūcem, Balševicam un Bačkuram piemēro naudas sodu lietā par autostāvvietas abonementa izmantošanu

Pūcem, Balševicam un Bačkuram piemēro naudas sodu lietā par autostāvvietas abonementa izmantošanu 8

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) lietā par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” maksas autostāvvietas mēneša abonementa izmantošanu piemērojis naudas sodu bijušajam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Jurim Pūcem (AP), bijušajam Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājam Edvīnam Balševicam un bijušajam Rīgas domes deputātam Andrim Bačkuram (LA).

Juris Pūce izmantojis arī pagaidu administrācijas stāvvietu atļauju

Juris Pūce izmantojis arī pagaidu administrācijas stāvvietu atļauju 24

Reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP) novembrī atkāpās no amata, kad atklājās ka viņš kā ministrs centies izmantot Rīgas domes deputātu privilēģiju Rīgā bez maksas turēt savu automašīnu. Neatbildēts palika jautājums, vai ministrs līdz tam bija saņēmis stāvēšanas atļauju no Rīgas pagaidu administrācijas. Pūce to noliedza, bet Rīgas domē pierādījumu nebija, jo reģistros atļaujas nebija fiksētas.

Pabriks: Pūces demisija ir nopietns zaudējums valdībai

Pabriks: Pūces demisija ir nopietns zaudējums valdībai 41

“Attīstībai/Par” (AP) politiķa Jura Pūces demisionēšana no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata ir nopietns zaudējums valdībai, šādu viedokli paudis AP politiķis, aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Pūce drīzumā atsāks politisko darbību kā Saeimas deputāts

Pūce drīzumā atsāks politisko darbību kā Saeimas deputāts 4

Ministra amatu pametušais Juris Pūce (AP) jau drīzumā atsāks politisko darbību kā Saeimas deputāts. Attiecīgu iesniegumu otrdien izskatīja parlamenta Mandātu un ētikas komisija. Pūces politiskie līdzgaitnieki uzskata, ka viņš savu vainu jau izpircis, atsakoties no ministra krēsla un amatiem partijā.

Jaunups: Mičerevska teiktais liecinātu par Saeimas vairākuma un valdības nespēju vai negodīgumu, kas ir absurdi

Jaunups: Mičerevska teiktais liecinātu par Saeimas vairākuma un valdības nespēju vai negodīgumu, kas ir absurdi 45

Partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP) un apvienību veidojošās partijas “Latvijas attīstībai” (LA) valdes loceklis Edgars Jaunups saskata absurdu bijušā partijas biedra, pašreizējā Rīgas domes deputāta Māra Mičerevska izteikumos par Jaunupa iespējamām interesēm uzņēmējdarbībā, kas varētu būt sakritušas ar kādiem politiskiem lēmumiem.

Pūces pēcteci plāno nosaukt nākamnedēļ

Pūces pēcteci plāno nosaukt nākamnedēļ

Pēc vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces demisijas apvienība “Attīstībai/Par!” sola nevilcināties ar viņa pēcteča nosaukšanu un to izdarīt jau nākamnedēļ, vēsta TV3 Ziņas.

KNAB resoriskajā pārbaudē vērtēs informāciju par Pūces, iespējams, prettiesisku "Rīgas satiksme" autostāvvietas caurlaides izmantošanu

KNAB resoriskajā pārbaudē vērtēs informāciju par Pūces, iespējams, prettiesisku "Rīgas satiksme" autostāvvietas caurlaides izmantošanu 1

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) resoriskajā pārbaudē izvērtēs publiski izskanējušo informāciju par nu jau demisionējušā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP), iespējams, prettiesisku SIA “Rīgas satiksme” autostāvvietas caurlaides izmantošanu.

Pēc Pūces atkāpšanās "Attīstībai/Par!" partijās turpināsies iekšējās biedru konsultācijas

Pēc Pūces atkāpšanās "Attīstībai/Par!" partijās turpināsies iekšējās biedru konsultācijas 1

Pēc līdzšinējā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) atkāpšanās no amata “Attīstībai/Par!” (AP) veidojošajās partijās šovakar un nedēļas nogalē turpināsies konsultācijas ar biedriem un to valdēs, aģentūrai LETA pavēstīja AP līdzpriekšsēdētājs, Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Daniels Pavļuts.

Pūce atkāpjas no ministra amata

Pūce atkāpjas no ministra amata 9

Juris Pūce (AP) nolēmis atkāpties no vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amata, aģentūru LETA informēja partijā “Latvijas attīstībai”.

Mičerevskis zaudē Pūces padomnieka amatu

Mičerevskis zaudē Pūces padomnieka amatu 1

Nākamajā dienā pēc paziņojuma par izstāšanos no partijas “Latvijas attīstībai”, Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis ir zaudējis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) padomnieka amatu.