Trešdiena, 8. decembris

Gunārs, Vladimirs, Gunis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jurčika ceļš

Tiesas, antidepresanti, naids un īsta mīlestība. Jurčiks atklāj, kā cīnās par saviem bērniem, izjūkot attiecībām ar viņu mammām

Tiesas, antidepresanti, naids un īsta mīlestība. Jurčiks atklāj, kā cīnās par saviem bērniem, izjūkot attiecībām ar viņu mammām 4

”Lauku sētas” uzvarētājs un šova ”Jurčika ceļš” zvaigzne ir divu bērnu tēvs. Lai arī attiecības ar bērnu mammām izjukušas, Juris turpina iesaistīties savu abu bērnu audzināšanā. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Juris atklāj, kā veidojas attiecības ģimenē, ja divi bērni aug katrs ar savu mammu un kādu viņš nākotnē redz savas ģimenes modeli.

Video: Jurčikam uz kājas uztetovē ''Lauku sētas'' simboliku

Video: Jurčikam uz kājas uztetovē ''Lauku sētas'' simboliku 3

Vēl esot ”Lauku sētā” un pat nenojaušot, ka spēlē uzvarēs, Juris Jakubanecs jeb Jurčiks sarunāja ar tetovēju Sigitu Valteri – kad spēle beigsies, viņa viņam ietetovēs ”Lauku sētas” simboliku. Un Jurčiks domāja nopietni! Pēc šova noslēgšanās viņš devās uz Sigitas tetovēšanas salonu Jelgavā, un tapa īpašs zīmējums!

Uzvara ''Lauku sētā'' kā sākums uzticības atgūšanai. Atklāta intervija ar Jurčika vecākiem

Uzvara ''Lauku sētā'' kā sākums uzticības atgūšanai. Atklāta intervija ar Jurčika vecākiem 11

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Jurim Jakubanecam jeb Dobeles Jurčikam priekšā vēl viena cīņa – līdz galam jāpierāda vecākiem, ka viņš mainījies pēc 10 narkotiku gadiem, jāatgūst vecāku uzticība, īpaši – tēva. Jura vecāki Sarma un Andris sniedza Skaties.lv interviju, kurā atklāja, kādas cerības likuši uz dēlu, tam ”Lauku sētā” ejot, un ar kādām sajūtām skatījušies ekrānā notiekošo.

''Es negribētu sev tādu dēlu, kāds biju agrāk.'' ''Lauku sētas'' uzvarētājs Jurčiks ļaujas emocionālai sarunai ar mammu

''Es negribētu sev tādu dēlu, kāds biju agrāk.'' ''Lauku sētas'' uzvarētājs Jurčiks ļaujas emocionālai sarunai ar mammu 8

”Lauku sētas” uzvarētājs Juris Jakubanecs pēc vērienīgā ”blieziena”, ar kura palīdzību pateicis paldies kolēģiem un draugiem, dodas pie ģimenes, kuriem arī nolēmis pateikt dažus labus vārdus un izrunāt neizrunāto. Kā neslēpj Jurčiks – viņš sev nevēlētos tādu dēlu, kāds pats bijis agrāk. Bet vai paša ģimene viņam piedos gadiem ilgo pāri darīšanu?

''Bija viss, izņemot heroīnu.'' ''Lauku sētas'' Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā

''Bija viss, izņemot heroīnu.'' ''Lauku sētas'' Jurčiks atklāti par 10 gadiem, ko pavadījis narkotiku atkarībā 8

Kamēr ‘’Lauku sētas’’ skatītāji ekrānos redzējuši jautru un enerģijas pilnu Jurčiku, spēles dalībniekiem un Jānim Rāznam filmēšanas laikā izdevies iepazīt puiša otro pusi. Go3 šova ‘’Jurčika ceļš’’ ietvaros Juris beidzot atklāti pastāsta par 10 gadiem, kurus pavadījis dziļā bedrē. Stāsts sācies daudzsološi – ar bērniņa piedzimšanu, bet noslēdzies, pazaudējot ģimeni smagas narkotisko vielu atkarības dēļ.

Kaunpilnākā aina ''Lauku sētā'': pavisam pliks Jurčiks diedelē ruma pudeli

Kaunpilnākā aina ''Lauku sētā'': pavisam pliks Jurčiks diedelē ruma pudeli 7

”Lauku sēta” noslēgusies, bet siltas atmiņas un apkaunojoši kadri no tās paliks mūžam. Jurčikam vislielākais kauns būs par šo ainu, kas fiksēta naktī pēc Danas dzimšanas dienas ballītes. Tajā fiksēts, kā Jurčiks pavisam plikiņš nakts vidū ierodas pie šova veidotājiem, lai izlūgtos ruma pudeli.

Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ''Lauku sētas'' finālā

Producenti komentē Jurčika blēdīšanos ''Lauku sētas'' finālā 6

Pēc uzvaras ”Lauku sētā” Juris Jakubanecs jeb Jurčiks Skaties.lv atklājis, ka pirmspēdējā uzdevumā blēdījies, nošpikojot ripu kombināciju no Viljama, kurš uzdevumu veicis pirmais. Šova producente Indra Miziša Skaties.lv komentē šo situāciju.

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ''Lauku sētas'' slepeni apmācījis Aigars Kļavs

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ''Lauku sētas'' slepeni apmācījis Aigars Kļavs 21

Pēc Jura, Danas un Viljama koalīcijas iekļūšanas ”Lauku sētas” fināla spēlēs un Jura uzvaras šovā, lieliskais trijnieks gatavs paziņot kādu rūpīgi glabātu noslēpumu. Kā atklāj kompānija, jau pirms ”Lauku sētas” sākuma visi trīs slepus satikuši pagājušās sezonas uzvarētāju Aigaru Kļavu. Pagājušās sezonas varenais stratēģis izstrādājis stratēģiju arī šim trio.

''Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.'' Jurčiks atklāj, ka ''Lauku sētas'' finālā mazliet noblēdījies

''Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.'' Jurčiks atklāj, ka ''Lauku sētas'' finālā mazliet noblēdījies 15

Pēc Jura Jakubaneca jeb Dobeles Jurčika uzvaras ”Lauku sētā” šova fani sadalījušies divās nometnēs. Kamēr vieni priecājas, kā Jurčiks ar lāci azotē izskrējis visas fināla spēles un galu galā uzvarējis, citi apšauba Jura uzvaras godīgumu. Sarunā ar Skaties.lv Juris godīgi atklāj, ka izmantojis robu spēles noteikumos, lai paveiktu kādu no uzdevumiem. Jo tāda ir spēle – kas nav aizliegts, tas ir atļauts!

Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ''Lauku sētā''; izceļas konflikts

Video: Guntars Drone ballītē apstrīd Jurčika uzvaru ''Lauku sētā''; izceļas konflikts 13

Ar Jura Jakubaneca jeb Jurčika uzvaru noslēgusies šova ”Lauku sēta” septītā sezona. Taču ne visi ar iznākumu ir mierā.  Go3 startē realitātes šovs ”Jurčika ceļš”, kurš ieskatīsies dziļāk uzvarētāja dzīvē un personībā, kura slēpj arī tumšu noslēpumu. Tā pirmajā sērijā ”Lauku sētas” dalībnieku atkalredzēšanās ballītē Ģipkā izceļas konflikts starp Juri un Guntaru Droni.

Jurčiks pēc uzvaras ''Lauku sētā'' gatavs atklāt baisu pagātnes noslēpumu; debitē realitātes šovs ''Jurčika ceļš''

Jurčiks pēc uzvaras ''Lauku sētā'' gatavs atklāt baisu pagātnes noslēpumu; debitē realitātes šovs ''Jurčika ceļš'' 29

Ar Jurčika uzvaru noslēgusies ‘’Lauku sēta’’, bet daļa spēles dalībnieku ar rezultātu tomēr nav mierā. Gaisā virmo pārāk daudz neizrunātu jautājumu un šokējoši noslēpumi, kas skar Jurčika personību un pagātni. Jurčiks pieņem lēmumu pirmo reizi atklāti dalīties kādā šausminošā pagātnes noslēpumā, un to viņš izstāstīs visai Latvijai Go3 oriģinālšovā ”Jurčika šovs”! Pirmā sērija ir klāt!

''Lauku sētā 2020'' uzvar Dobeles Jurčiks

''Lauku sētā 2020'' uzvar Dobeles Jurčiks 18

11. decembra vakarā noskaidrots megapopulārā šova ”Lauku sēta” septītās sezonas uzvarētājs. Fināla spēles norisinājās vairākās kārtās, un tās uzsāka pieci dalībnieki: Sintija Untāla, Linda Šamanska, Dana Gulbe, Viljams Dāvidsons un Juris Jakubanecs. Sīvā cīņā par ”Lauku sētas” septītās sezonas uzvarētāju kļuvis un pie ”Stiga” raidera ticis Juris jeb Jurčiks no Dobeles.

Jurčiks: Mana atgriešanās ''Lauku sētā'' ir godīga; citiem vienkārši skauž!

Jurčiks: Mana atgriešanās ''Lauku sētā'' ir godīga; citiem vienkārši skauž! 13

”Lauku sētā” īsi pirms fināla noticis neviennozīmīgi vērtēts pavērsiens – spēlē atgriezušies izbalsotie Jurčiks un Viljams. Protestējot pret to, ka godā tiek celti tie, kuri vairāk izrādās, bet īstie darba rūķi netiek novērtēti, no šova labprātīgi izstājies Agnis. Skaties.lv jautāja Jurčikam, vai un kāpēc viņš pēc paša domām ir pelnījis šādu atgriešanās iespēju.