Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Jugla

Pieauguši vīrieši bērna prātā! Ar kaķeni apšauda svešas automašīnas!

Pieauguši vīrieši bērna prātā! Ar kaķeni apšauda svešas automašīnas!

Divi iepriekš sodīti vīrieši Juglā atcerējušies bērnību – proti, ar kaķeni un dzelzs lodītēm šāvuši pa automašīnām! Pastrādātā postaža ir patiešām šokējoša! Tas tāpēc, ka ierocis nav paštaisīts, bet gan profesionāļu gatavots, turklāt tāds, ar kuru varētu nošaut pat cilvēku.

Juglā dega sākumskola un bērnudārzs

tagad! Juglā dega sākumskola un bērnudārzs 3

Juglas ielā 27A aizdegusies sākumskola un bērnudārzs, portālam Skaties.lv apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste. Patlaban ir ierobežota uguns izplatība, pauda glābēju pārstāve. 

FOTO: lai “izšmauktu” no sastrēguma, šoferi brauc pat pa gājēju ielu

FOTO: lai "izšmauktu" no sastrēguma, šoferi brauc pat pa gājēju ielu 4

Remontdarbu dēļ satiksme Rīgā no rīta, kā arī pievakarē ir īpaši apgrūtināta, un autovadītāji ir spiesti meklēt alternatīvas sastrēgumu apbraukšanai. Diemžēl gadās arī tādi šoferi, kas bezkaunīgi pārkāpj satiksmes noteikumus un apdraud bērnu drošību.

Juglā atkal viesojas mežacūkas; policija tās padzinusi

Juglā atkal viesojas mežacūkas; policija tās padzinusi

Likuma un kārtības sargiem, darbā jābūt gataviem uz visu. Kādā dienā, varbūt jāstājas pretī bruņotam ļaundarim, kādā citā dienā jāsniedz palīdzīga roka kādam nelaimē nonākušam līdzcilvēkam, bet vēl kādā dienā, var nākties četras stundas vērot nesteidzīgu cūku pastaigu pa pilsētas ielām.