Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

JKP

Saeima sāk lemt par klātienes skatītājiem hokeja čempionātā

Saeima sāk lemt par klātienes skatītājiem hokeja čempionātā

Ar Jaunās konservatīvās partijas un “KPV LV” vairāku deputātu atbalstu izskatīšanai Saeimas komisijā nodots opozīcijas priekšlikums, lai Pasaules čempionātu hokejā klātienē atļautu vērot tiem, kuri ir pilnībā vakcinēti, izslimojuši Covid-19 vai var uzrādīt negatīvus analīžu rezultātus, vēsta TV3 Ziņas.

Terašu atvēršana bijusi koalīcijas partneru piekāpšanās JKP

Terašu atvēršana bijusi koalīcijas partneru piekāpšanās JKP 2

Ceturtdien Saeimā pieņemtais lēmums ļaut strādāt āra terasēm, kas bija pretējs Krišjāņa Kariņa (JV) vadītās valdības pozīcijai, bija koalīcijas partneru piekāpšanās Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP), lai tā kopā ar opozīciju neveiktu plašāka Covid-19 ierobežojumu loka atcelšanu, sarunās ar politiķiem noskaidroja aģentūra LETA.

FID priekšniece deputāta priekšlikumos saskata apdraudējumu dienesta neatkarībai

FID priekšniece deputāta priekšlikumos saskata apdraudējumu dienesta neatkarībai 1

Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) priekšniece Ilze Znotiņa ir nosūtījusi vēstuli Saeimas deputātiem, paužot nostāju, ka Saeimas deputāta Gata Eglīša (JKP) priekšlikumi grozījumiem netīrās naudas apkarošanas likumā var ietekmēt FID neatkarību un apdraud Latvijas apņemšanos novērst noziedzīgi iegūtu līdzekļu iepludināšanu finanšu sistēmā.

JKP iebilst pret FM parlamentāro sekretāru un rosina viņa nomaiņu pret Gati Eglīti

JKP iebilst pret FM parlamentāro sekretāru un rosina viņa nomaiņu pret Gati Eglīti 2

Jaunā konservatīvā partija (JKP) norāda uz Finanšu ministrijas (FM) parlamentārā sekretāra Ata Zakatistova “reputācijas problēmām un kvalitātes riskiem”, piedāvājot darbam viņa vietā JKP pārstāvi, Saeimas deputātu Gati Eglīti, izriet no tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) šodien pēc Sadarbības sanāksmes sēdes žurnālistiem sacītā.

JKP sarakstā lielākais plusu skaits Ozolai, svītrojumu līdere - Balcere

JKP sarakstā lielākais plusu skaits Ozolai, svītrojumu līdere - Balcere 1

Jaunās konservatīvās partijas (JKP) Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu sarakstā lielāko plusu skaitu saņēmusi tā līdere un mēra amata kandidāte Linda Ozola, savukārt visbiežāk svītrotā kandidāte partijas sarakstā ir Marija Balcere, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā publicētā informācija.

Koalīcijā uz laiku atliktas sarunas par izmaiņām nodokļos

Koalīcijā uz laiku atliktas sarunas par izmaiņām nodokļos 1

Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) uzstājot uz neapliekamā minimuma celšanu līdz 500 eiro no 2021. gada, piecas koalīcijas partijas uz nenoteiktu laiku ir pārtraukušas sarunas par plānotajām izmaiņām nodokļos, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Dzintars: Valdībā nav iezīmējusies divu nometņu veidošanās

Dzintars: Valdībā nav iezīmējusies divu nometņu veidošanās 1

Apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) un Jaunās konservatīvās partijas (JKP) saprašanās memorands, kas paredz valsts fiskālās politikas un disciplīnas pārskatīšanu, nav vērsts pret kādu un neiezīmē divu nometņu veidošanos valdībā, tā TV3 raidījumam “900 sekundes” izteicās VL-TB/LNNK līderis Raivis Dzintars.

Saeimā nav vienprātības, vai atzīt armēņu genocīdu

Saeimā nav vienprātības, vai atzīt armēņu genocīdu 4

Vai Pirmā pasaules kara laikā turku īstenotā armēņu masveida iznīcināšana Latvijai būtu jāatzīst par genocīdu? Traģisko notikumu gadadienā par to rosina diskutēt vairākas Saeimā pārstāvētās partijas. Tikmēr Ārlietu ministrijas ieskatā parlamentam par to nebūtu nepieciešams lemt.