Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 22. jūlijs

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Pārspīlētai aktivitātei nav vietas ne darba, ne mājas apstākļos. Personīgajās attiecībās neuzvedies tā, lai partnerim dotu iemeslu greizsirdībai vai aizvainojumam.

Horoskops vērsim

Tev šodien piedāvās pamēģināt spēkus kādā jaunā sfērā vai projektā, bet lai arī cik neatvairāms šis piedāvājums tev nešķistu, nepiekrīti tam, ko galīgi nesaproti. Ja ideja tevī nenovibrē, netērē laiku tās izpētei.

Horoskops dvīņiem

Darbā vari piedzīvot vienu otru sarūgtinājumu. Biznesa darījumiem un pirkumiem paaugstini piesardzības kritērijus, lai nepieļautu apzinātu vai nejaušu šmaukšanos. Visādi citādi jauka vasaras vidus lietainā dieniņa!

Horoskops vēzim

Personīgajās attiecības šodien iespējams demonstrēt īpašu pieķeršanos, pat ziedojoties otra labā. Bet no jauna iepazītajiem cilvēkiem gan nevajadzētu uzticēties, jo jūsu attiecības nebūs ilgstošas.

Horoskops lauvai

Pārlieku lielais enerģijas pieplūdums šodien var izpausties arī nedaudz neadekvātā veidā – kā konflikti kolēģu un draugu lokā. Šodien esi vairāk klausītājs nekā runātājs.

Horoskops jaunavai

Fantastiska diena, lai nodotos savas personīgās dzīves analīzei. Emocionalitāte un kaisle, kuru ieliksi savās darbībās, pārplūdušās upes padarīs viegli pārvaramas un visas ūdenstilpnes pārpeldamas.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā izvairies no komandējumiem, jaunu kontaktu dibināšanas. Arī jaunus romantiskos uzsākumus vajadzētu piebremzēt, lai neiekultos attiecību sastrēgumos vai dzīves ceļu remontdarbos.

Horoskops skorpionam

Lai izvairītos no lapsenēm saldējumā, esi uzmanīgs ar pirkumiem un dokumentiem. Tomēr tavas personības intensitāte un dzēlīgā sarunu vešanas maniere neatstās vienaldzīgus par ļoti robustus un nepiekāpīgus personāžus.

Horoskops strēlniekam

Ja tev ir darīšanas ar lielām naudām un arī baudām, atliec tās uz citu dienu, jo nespēja rast sāta sajūtu , radīs pārlieku lielu stresu, kas atstās iespaidu uz veselību.

Horoskops mežāzim

Šodien bez piepūles nekas rokās nedosies. Tev vajadzēs būt drosmīgam un pārliecinātam par darāmo. Ja pārāk uzkarsīsi, vari iesaistīties konfliktos ar visiem, kuri trāpīsies uz tavas takas.

Horoskops ūdensvīram

Var nākties saņemt ne pārāk glaimojošu informāciju par taviem darījumu partneriem. Kā rīkosies, būs atkarīgs no taviem dzīves un darba ētikas kritērijiem. Tiks pārbaudīta tava konsekvence.

Horoskops zivīm

Šodien nedrīksti noslēgties sevī pie pirmās neveiklās situācijas vai neiepriecinošajiem jaunumiem. Uzradušos saspīlējumu attiecībās ar partneriem vai draugiem var kliedēt sarunājoties nevis klusējot.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jezups no seriāla Ugunsgrēks

Ideālam otrdienas vakaram - teātra izrāde par baltu velti

Ideālam otrdienas vakaram - teātra izrāde par baltu velti

Vai zini, ko darīsi šovakar? Skaties.lv piedāvā baudīt lielisku izrādi aktiera Kristapa Rasima izpildījumā, turklāt, lai to izdarītu, nemaz nebūs jāiziet no mājas un jāizdod lieku naudiņu. Izrāde ikvienam baudāma tepat TVPlay trīs daļās – lieliskam otrdienas vakaram piedāvājam pirmo no tām.

BALSO: noskaidrosim visu laiku populārāko UgunsGrēka varoni!

BALSO: noskaidrosim visu laiku populārāko UgunsGrēka varoni! 32

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar jums, dārgie lasītāji un seriāla UgunsGrēks fani, noskaidroja, kas ir iepriekšējās sezonas populārākais varonis. Tagad ir laiks ieslīgt atmiņu domnīcās, kā arī atvērt video vietni TVPlay, paskatīties kādu veco sēriju, jo ir laiks noskaidrot, kurš ir visu 14 sezonu mīlētākais un populārākais tēls Latvijas atpazīstamākajā seriālā.

Skatītāju vērtējums: noskaidrots UgunsGrēka populārākais tēls!

Skatītāju vērtējums: noskaidrots UgunsGrēka populārākais tēls! 1

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un seriāla UgunsGrēks faniem piedāvāja piedalīties nelielā aptaujā, lai noskaidrotu – kurš tad īsti ir populārākais un spilgtākais varonis Latvijas iemīļotākajā seriālā. Sīvā kaujā par pirmo vietu cīnījās jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Krista, kā arī šova Izklausies redzēts uzvarētāja Kristapa Rasima spēlētais Jezups.

Jau rītvakar īpašā UgunsGrēka divu stundu Ziemassvētku sērija!

Jau rītvakar īpašā UgunsGrēka divu stundu Ziemassvētku sērija!

Tas brīdis ir klāt, vēl dažas stundas līdz pulkstenis sitīs 24. decembra datumu, un tas nozīmē tikai vienu – Ziemassvētku vakars ir klāt. Turklāt šoreiz tas būs ne tikai brīdis, kad visi sēdīsimies kopā ar ģimeni pie viena galda, bet arī skatīsimies īpašo UgunsGrēka sēriju.

Sveicam Kristapu Rasimu vārda dienā!

Sveicam Kristapu Rasimu vārda dienā! 4

Šodien vārda dienu svin viens no pēdējā pusgada lielākajiem pārsteigumiem Latvijas šovbiznesā – talantīgais aktieris Kristaps Rasims. Par godu viņa šūpuļsvētkiem esam sagatavojuši nelielu video kompilāciju ar spilgtākajiem pārsteigumiem, kādus viņš mums sagādājis.

UgunsGrēka Jezupa varoņa atveidotājs Rasims pasauli vēlas vērst uz labo pusi!

UgunsGrēka Jezupa varoņa atveidotājs Rasims pasauli vēlas vērst uz labo pusi! 1

Lielākā daļa cilvēku, kas manījusi šo seju, viņu atpazīst kā kāda populāra pašmāju seriāla varoni, bet tagad mēs visi viņa tēlot un dziedāt prasmi varam novērtēt šovā Izklausies redzēts. Ne velti tiek uzskatīts par vienu no šīs sezonas favorītiem, dāmas un kungi, šoreiz portāla Skaties.lv video intervijā viesos aicinājām Jezupa lomas atveidotāju seriālā UgunsGrēks, kādreizējo Dailes teātra aktieri un grupas Bez PVN dalībnieku Kristapu Rasimu.

Uzzini, ko vēsta Gata DNS rezultāti!

Uzzini, ko vēsta Gata DNS rezultāti!

Jauna nedēļa, jauna sērija, jauni notikumi seriālā UgunsGrēks. Vai jau šodien atrisināsies jautājums par Gata DNS? Noskaties jaunāko sēriju jau tagad!

Dailes teātra aktieris, Jezups Martinovs un Čaks Berijs - UgunsGrēka zvaigznes Kristapa Rasima pārvērtības

Dailes teātra aktieris, Jezups Martinovs un Čaks Berijs - UgunsGrēka zvaigznes Kristapa Rasima pārvērtības 1

Pagājušajā svētdienā TV3 kanāla skatītājiem bija iespēja novērtēt šīs rudens sezonas gaidītāko notikumu – šovu Izklausies redzēts, kurā piedalījās arī cilvēks, kas gandrīz katru darba dienas vakaru atrodams tajā pašā kanālā, bet citā ampluā. Portāls Skaties.lv piedāvā Kristapa Rasima vizuālā izskata pārmaiņas cauri laikiem un varoņiem, kas viņam bijis jāatveido.

UgunsGrēka Jezups zina, kur nopirkt labāko "šmakovku"

UgunsGrēka Jezups zina, kur nopirkt labāko "šmakovku" 3

”To zina visi, bet es neteikšu. Tu gribi, lai VID aizklapē to vietu?” par grādīgās dziras iegādes iespējām intervijā ar žurnālu Privātā Dzīve saka iecienītā seriāla UgunsGrēks aktieris un mūziķis Kristaps Rasims (28). Sarunā atklājas vēl kāda VID un Rasima ”attiecību” šķautne.

Iepazīsties - mamma!

Iepazīsties - mamma!

Jezups sprukās – kā lai Alisei paskaidro, kas ir Mirdza? Skaties, kā gribi – viss izskatās slikti, bet ne lielajam stratēģim Jezupam – ja melo, tad kārtīgi.

Ugunsgrēks: Čaļi, vestibilā dzeršana, nu, kas par pjanku!

Ugunsgrēks: Čaļi, vestibilā dzeršana, nu, kas par pjanku! 3

Fēlikss sēž vestibilā ar Svjatoslovu un iedzer pa malciņam šņabja, uzkožot maizītes. Ierodas Jezups, kurš ir ļoti neapmierināts ar ainu, ko ierauga. Fēlikss ir Jezupa priekšnieks, tāpēc runāt pretī viņš nedrīkst, tādēļ abi ballētāji turpina atpūsties un neliekas traucēti. Taču ko par to teiks galvenais priekšnieks – Viesturs?

UgunsGrēks: Tu tos saldumus tak neēdīsi?!

UgunsGrēks: Tu tos saldumus tak neēdīsi?!

Pie Ievas ieradies ciemiņš vārdā Jezups, kurš, ieraudzījis, ka uz galda stāv saldumi, tā kā mazlietiņ kautrējas, bet tomēr pajautā, vai varētu pagaršot konfektes. Ieva droši ļauj to prieku Jezupam, kurš ir ļoti sajūsmināts, ka ticis pie šādiem saldumiem.

Kas ir seriāla UgunsGrēks teātris? – 2. daļa

Kas ir seriāla UgunsGrēks teātris? – 2. daļa

Kulta seriāls UgunsGrēks skatītāju mājās un citos TV ekrānos viesojas jau 12. sezonu jeb gandrīz 780 sēriju garumā. Portāls Skaties.lv 5 rakstu sērijās apskatīs, kuru varētu dēvēt par UgunsGrēka teātri jeb no kura teātra šajā sezonā nāk visvairāk aktieru. Kādas ir Tavas prognozes?

UgunsGrēks: Parādi zobiņus! Fēlikss visus izdauzīs ārā!

UgunsGrēks: Parādi zobiņus! Fēlikss visus izdauzīs ārā!

Jezups runā ar Slaviku, kuram ir plāns satikt Žeņu. Jezups viņu brīdina un piekodina, ka Fēlikss viņu nežēlos. Ja puisis plāno pastiprināti izrādīt savas simpātijas Žeņai, tad viņam plāni klāsies. Fēlikss ir ļoti greizsirdīgs vīrietis, tāpēc labāk ar viņa sievu nevajadzētu nodibināt tik tuvus kontaktus.

Ugunsgrēks: A, man jau "izdzērās"!

Ugunsgrēks: A, man jau "izdzērās"!

Fēlikss ar Jezupu bija sarunājis pasēdēt un iedzert ”vodočku’, uzkožot dažādus gardumus. Fēlikss saprot, ka Jezups grib viņu piedzirdīt. Tāpēc, kamēr Jezups vēl nebija ieradies, Fēlikss izlēja šņabja glāzīti vāzē.

Ugunsgrēks: Kas, šodien karnevāls?

Ugunsgrēks: Kas, šodien karnevāls?

Zenta uzzieda uz sejas krēmu, kam Helēna bija pievienojusi vaksācijas krēmu, un tagad viņas seja ir vienos izsitumos. Nabadzīte pārdzīvo un nezina, kā lai tiek vaļā no izsitumiem. Jezups zobojas par istabeni.

Ugunsgrēks: Atstāj pudeli un tinies!

Ugunsgrēks: Atstāj pudeli un tinies!

Fēlikss ir dusmīgs, ka Slaviks visu šo laiku manipulējis ar viņu un izlicies par dēlu. Fēliksā bija pamodušās tēva jūtas, un viņš bija laimīgs, ka var mācīt dēlam dzīves gudrības. Tagad Fēlikss pārdzīvo, ka bija uzķēries un noticējis visiem meliem.

 Ugunsgrēks: Aizdod naudiņu, kaut 100 eiro

Ugunsgrēks: Aizdod naudiņu, kaut 100 eiro

Zenta vienmēr ir izsprukusi sveikā cauri no nepatīkamām situācijām, bet izskatās, ka šoreiz viņai nav paveicies, jo Lidija pieprasa samaksu par nozagto kosmētiku. Zentai tādas naudas nav, tāpēc viņa lūdz palīdzību kolēģim Jezupam.  Viņš smejas un apgalvo, ka makā ir vakuums, jo līdz algai ir atlikušas dažas dienas.