Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 16. novembris

Banga, Glorija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Piedalies kādā sen plānotā, unikālā pasākumā, kas ļaus atslēgties no mājas lietām un pat palīdzēs atšķetināt vienu otru domu mezglu. Kad pamodīsies tava radošā smadzeņu puslode, visas nepatīkamās emocionālās nokrāsas pazudīs kā nebijušas.

Horoskops vērsim

Ja tev ir saplānoti darbi un pienākumi, kurus nevar atlikt, netērē laiku un ķeries pie tiem nekavējoties. Jo dienas laikā tavi ceļi var kļūt neizdibināmi un apņēmība slinka.

Horoskops dvīņiem

Praktiskās lietas – rēķini, pirkumi un četrkājainie mājas mīluļi paņems visus tavus spēkus. Atliks vien kā pasnaust pie televizora un noraudzīties notikumos, nevis tajos piedalīties.

Horoskops vēzim

Tev gribēsies vientulību, lai padomātu. Labs brīdis, lai prātā pārcilātu nesenos notikumus, īpaši tos sarežģītākos. Objektīvi sadali savus enerģijas resursus un neatstāj uz vakaru lielākos darbus.

Horoskops lauvai

Taviem vārdiem šodien jābūt ar riktīgi gruntīgu segumu. Ja reiz esi izlēmis atvērt muti, noved sarunu līdz loģiskām beigām. Tavs viedoklis daudziem šķitīs graujošs un nežēlīgs.

Horoskops jaunavai

Šī materiālā pasaule tevi ir ierāvusi savos apskāvienos un nelaiž vaļā. Šodien pirkšanas kāre zaudējusi sāta sajūtu. Sevis lutināšana ir ļoti veselīgas pašapziņas rādītājs, bet nepārcenties.

Horoskops svariem

Tavs parasti skaidrais prāts šodien tāds aizmiglots un neobjektīvs. Visādi komersanti tevi apstrādās kā mazo bērnu. Neiekrīti šajos slazdos, jo iegādātais izrādīsies galīgi neatbilstošs iztērētajiem līdzekļiem.

Horoskops skorpionam

Neseno dienu problēmas tevi mudinās apgūt prasmes orientēties neaptveramajā informācijas jūrā, lai nepazaudētos un nenogrimtu nevajadzīgos sīkumos, bet būtu cienīgs oponents gan vārdu, gan darbu kaujās.

Horoskops strēlniekam

Ja starp tevi un partneri joprojām ir spriedze, šodien visu nokārto. Īpaši, ja tas skar Jūsu kopdzīves juridisko pusi. Pat ja saruna pārkāpj pašcieņas uzbūvētos aizsargmūrus, turpini komunicēt un neizslēdz saziņas mehānismus.

Horoskops mežāzim

Šodien uzmanības un kritiķa gars būs tavs pavadonis. Ņemot vērā šodienas īpaši kritisko skatu, vari pārskatīt kādus dokumentus vai rediģēt tekstus. Neviena kļūdiņa neizspruks sveikā.

Horoskops ūdensvīram

Būsi nobriedis galīgā lēmuma pieņemšanai par cilvēkiem un jautājumiem, kas tevi pēdējā laikā visvairāk ir nodarbinājuši. Gaidīsi īsto brīdi un netradicionālu veidu kā to pasniegt.

Horoskops zivīm

Sirds afērās un mīlestības pinekļos jābūt godīgam un atbildīgam. Jātur solījumi un jāuzņemas atbildība. Skaidra valoda noņems nevajadzīgo aizdomu, aizvainojumu un neuzticēšanās plīvuru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jezups no seriāla Ugunsgrēks

Doties uz filmu sadaļu
Ideālam otrdienas vakaram - teātra izrāde par baltu velti

Ideālam otrdienas vakaram - teātra izrāde par baltu velti

Vai zini, ko darīsi šovakar? Skaties.lv piedāvā baudīt lielisku izrādi aktiera Kristapa Rasima izpildījumā, turklāt, lai to izdarītu, nemaz nebūs jāiziet no mājas un jāizdod lieku naudiņu. Izrāde ikvienam baudāma tepat TVPlay trīs daļās – lieliskam otrdienas vakaram piedāvājam pirmo no tām.

BALSO: noskaidrosim visu laiku populārāko UgunsGrēka varoni!

BALSO: noskaidrosim visu laiku populārāko UgunsGrēka varoni! 32

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar jums, dārgie lasītāji un seriāla UgunsGrēks fani, noskaidroja, kas ir iepriekšējās sezonas populārākais varonis. Tagad ir laiks ieslīgt atmiņu domnīcās, kā arī atvērt video vietni TVPlay, paskatīties kādu veco sēriju, jo ir laiks noskaidrot, kurš ir visu 14 sezonu mīlētākais un populārākais tēls Latvijas atpazīstamākajā seriālā.

Skatītāju vērtējums: noskaidrots UgunsGrēka populārākais tēls!

Skatītāju vērtējums: noskaidrots UgunsGrēka populārākais tēls! 1

Pagājušajā nedēļā portāls Skaties.lv saviem lasītājiem un seriāla UgunsGrēks faniem piedāvāja piedalīties nelielā aptaujā, lai noskaidrotu – kurš tad īsti ir populārākais un spilgtākais varonis Latvijas iemīļotākajā seriālā. Sīvā kaujā par pirmo vietu cīnījās jaunās aktrises Marijas Linartes atveidotā Krista, kā arī šova Izklausies redzēts uzvarētāja Kristapa Rasima spēlētais Jezups.

Jau rītvakar īpašā UgunsGrēka divu stundu Ziemassvētku sērija!

Jau rītvakar īpašā UgunsGrēka divu stundu Ziemassvētku sērija!

Tas brīdis ir klāt, vēl dažas stundas līdz pulkstenis sitīs 24. decembra datumu, un tas nozīmē tikai vienu – Ziemassvētku vakars ir klāt. Turklāt šoreiz tas būs ne tikai brīdis, kad visi sēdīsimies kopā ar ģimeni pie viena galda, bet arī skatīsimies īpašo UgunsGrēka sēriju.

Sveicam Kristapu Rasimu vārda dienā!

Sveicam Kristapu Rasimu vārda dienā! 4

Šodien vārda dienu svin viens no pēdējā pusgada lielākajiem pārsteigumiem Latvijas šovbiznesā – talantīgais aktieris Kristaps Rasims. Par godu viņa šūpuļsvētkiem esam sagatavojuši nelielu video kompilāciju ar spilgtākajiem pārsteigumiem, kādus viņš mums sagādājis.

UgunsGrēka Jezupa varoņa atveidotājs Rasims pasauli vēlas vērst uz labo pusi!

UgunsGrēka Jezupa varoņa atveidotājs Rasims pasauli vēlas vērst uz labo pusi! 1

Lielākā daļa cilvēku, kas manījusi šo seju, viņu atpazīst kā kāda populāra pašmāju seriāla varoni, bet tagad mēs visi viņa tēlot un dziedāt prasmi varam novērtēt šovā Izklausies redzēts. Ne velti tiek uzskatīts par vienu no šīs sezonas favorītiem, dāmas un kungi, šoreiz portāla Skaties.lv video intervijā viesos aicinājām Jezupa lomas atveidotāju seriālā UgunsGrēks, kādreizējo Dailes teātra aktieri un grupas Bez PVN dalībnieku Kristapu Rasimu.

Uzzini, ko vēsta Gata DNS rezultāti!

Uzzini, ko vēsta Gata DNS rezultāti!

Jauna nedēļa, jauna sērija, jauni notikumi seriālā UgunsGrēks. Vai jau šodien atrisināsies jautājums par Gata DNS? Noskaties jaunāko sēriju jau tagad!

Dailes teātra aktieris, Jezups Martinovs un Čaks Berijs - UgunsGrēka zvaigznes Kristapa Rasima pārvērtības

Dailes teātra aktieris, Jezups Martinovs un Čaks Berijs - UgunsGrēka zvaigznes Kristapa Rasima pārvērtības 1

Pagājušajā svētdienā TV3 kanāla skatītājiem bija iespēja novērtēt šīs rudens sezonas gaidītāko notikumu – šovu Izklausies redzēts, kurā piedalījās arī cilvēks, kas gandrīz katru darba dienas vakaru atrodams tajā pašā kanālā, bet citā ampluā. Portāls Skaties.lv piedāvā Kristapa Rasima vizuālā izskata pārmaiņas cauri laikiem un varoņiem, kas viņam bijis jāatveido.

UgunsGrēka Jezups zina, kur nopirkt labāko "šmakovku"

UgunsGrēka Jezups zina, kur nopirkt labāko "šmakovku" 3

”To zina visi, bet es neteikšu. Tu gribi, lai VID aizklapē to vietu?” par grādīgās dziras iegādes iespējām intervijā ar žurnālu Privātā Dzīve saka iecienītā seriāla UgunsGrēks aktieris un mūziķis Kristaps Rasims (28). Sarunā atklājas vēl kāda VID un Rasima ”attiecību” šķautne.

Iepazīsties - mamma!

Iepazīsties - mamma!

Jezups sprukās – kā lai Alisei paskaidro, kas ir Mirdza? Skaties, kā gribi – viss izskatās slikti, bet ne lielajam stratēģim Jezupam – ja melo, tad kārtīgi.

Ugunsgrēks: Čaļi, vestibilā dzeršana, nu, kas par pjanku!

Ugunsgrēks: Čaļi, vestibilā dzeršana, nu, kas par pjanku! 3

Fēlikss sēž vestibilā ar Svjatoslovu un iedzer pa malciņam šņabja, uzkožot maizītes. Ierodas Jezups, kurš ir ļoti neapmierināts ar ainu, ko ierauga. Fēlikss ir Jezupa priekšnieks, tāpēc runāt pretī viņš nedrīkst, tādēļ abi ballētāji turpina atpūsties un neliekas traucēti. Taču ko par to teiks galvenais priekšnieks – Viesturs?

UgunsGrēks: Tu tos saldumus tak neēdīsi?!

UgunsGrēks: Tu tos saldumus tak neēdīsi?!

Pie Ievas ieradies ciemiņš vārdā Jezups, kurš, ieraudzījis, ka uz galda stāv saldumi, tā kā mazlietiņ kautrējas, bet tomēr pajautā, vai varētu pagaršot konfektes. Ieva droši ļauj to prieku Jezupam, kurš ir ļoti sajūsmināts, ka ticis pie šādiem saldumiem.

Kas ir seriāla UgunsGrēks teātris? – 2. daļa

Kas ir seriāla UgunsGrēks teātris? – 2. daļa

Kulta seriāls UgunsGrēks skatītāju mājās un citos TV ekrānos viesojas jau 12. sezonu jeb gandrīz 780 sēriju garumā. Portāls Skaties.lv 5 rakstu sērijās apskatīs, kuru varētu dēvēt par UgunsGrēka teātri jeb no kura teātra šajā sezonā nāk visvairāk aktieru. Kādas ir Tavas prognozes?

UgunsGrēks: Parādi zobiņus! Fēlikss visus izdauzīs ārā!

UgunsGrēks: Parādi zobiņus! Fēlikss visus izdauzīs ārā!

Jezups runā ar Slaviku, kuram ir plāns satikt Žeņu. Jezups viņu brīdina un piekodina, ka Fēlikss viņu nežēlos. Ja puisis plāno pastiprināti izrādīt savas simpātijas Žeņai, tad viņam plāni klāsies. Fēlikss ir ļoti greizsirdīgs vīrietis, tāpēc labāk ar viņa sievu nevajadzētu nodibināt tik tuvus kontaktus.

Ugunsgrēks: A, man jau "izdzērās"!

Ugunsgrēks: A, man jau "izdzērās"!

Fēlikss ar Jezupu bija sarunājis pasēdēt un iedzert ”vodočku’, uzkožot dažādus gardumus. Fēlikss saprot, ka Jezups grib viņu piedzirdīt. Tāpēc, kamēr Jezups vēl nebija ieradies, Fēlikss izlēja šņabja glāzīti vāzē.

Ugunsgrēks: Kas, šodien karnevāls?

Ugunsgrēks: Kas, šodien karnevāls?

Zenta uzzieda uz sejas krēmu, kam Helēna bija pievienojusi vaksācijas krēmu, un tagad viņas seja ir vienos izsitumos. Nabadzīte pārdzīvo un nezina, kā lai tiek vaļā no izsitumiem. Jezups zobojas par istabeni.

Ugunsgrēks: Atstāj pudeli un tinies!

Ugunsgrēks: Atstāj pudeli un tinies!

Fēlikss ir dusmīgs, ka Slaviks visu šo laiku manipulējis ar viņu un izlicies par dēlu. Fēliksā bija pamodušās tēva jūtas, un viņš bija laimīgs, ka var mācīt dēlam dzīves gudrības. Tagad Fēlikss pārdzīvo, ka bija uzķēries un noticējis visiem meliem.

 Ugunsgrēks: Aizdod naudiņu, kaut 100 eiro

Ugunsgrēks: Aizdod naudiņu, kaut 100 eiro

Zenta vienmēr ir izsprukusi sveikā cauri no nepatīkamām situācijām, bet izskatās, ka šoreiz viņai nav paveicies, jo Lidija pieprasa samaksu par nozagto kosmētiku. Zentai tādas naudas nav, tāpēc viņa lūdz palīdzību kolēģim Jezupam.  Viņš smejas un apgalvo, ka makā ir vakuums, jo līdz algai ir atlikušas dažas dienas.