Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jelgava

Jelgavā uguns izposta vietējo veikalu

Jelgavā uguns izposta vietējo veikalu 2

Darbību uz laiku nāksies pārtraukt kādam vietējo iedzīvotāju iecienītam veikalam Jelgavā. Nelielajā iestādē cilvēki no tuvējām mājām devās pirkt gan pārtiku, gan alkoholu. Šorīt telpās izcēlās ugunsgrēks, iespējams, elektrības īssavienojuma dēļ, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Jelgavā mazs bērns balansē pie atvērta loga, riskējot pa to izkrist

Jelgavā mazs bērns balansē pie atvērta loga, riskējot pa to izkrist 1

TV3 raidījums ”Degpunktā” saņēmis vērīgu iedzīvotāju ziņojumus par kādu ģimeni Jelgavā, Aspazijas ielā, kas nu jau nonākusi arī policijas redzeslokā, jo viens no bērniem gandrīz izkritis pa logu no liela augstuma. Šoreiz veiksme stāvējusi klāt, bet, lai novērstu briestošu nelaimi, policisti ir gatavi veikt pārrunas ar bērnu aizbildņiem.

Jelgavā uz ielas atrasts miris vīrietis

Jelgavā uz ielas atrasts miris vīrietis

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknī vakar, 15. jūlijā plkst. 17.36 saņemta informācija no ārstniecības iestādes, ka Satiksmes ielā uz ielas guļ miris vīrietis, iespējams, izkritis pa daudzdzīvokļu mājas logu.

Jelgavā Rāviņš bijis pie varas jau 20 gadus. Vai pilsētas vadībā nepieciešamas pārmaiņas, iedzīvotāju domas dalās

Jelgavā Rāviņš bijis pie varas jau 20 gadus. Vai pilsētas vadībā nepieciešamas pārmaiņas, iedzīvotāju domas dalās

Jelgavā vēlēšanu galvenā intriga ir, vai savas pozīcijas izdosies nostiprināt “zaļzemniekam” Andrim Rāviņam, kurš Jelgavas domi vada jau 20 gadus. Pagājušās vēlēšanās viņš svinēja pārliecinošu uzvaru, jo ieguva vairāk nekā 40% balsu. Tuvākajiem sekotājiem no “Saskaņas” 2017. gadā atbalsts bija divreiz mazāks. Vai pilsētas vadībā nepieciešamas pārmaiņas, jelgavnieku domas gan dalās.

Kurzemē visbūtiskāk ir kritusies vēlētāju aktivitāte

Kurzemē visbūtiskāk ir kritusies vēlētāju aktivitāte 18

Latvijā šajās pašvaldību vēlēšanās iedzīvotāju aktivitāte vēlēšanu dienā līdz pusdienlaikam salīdzinājumā ar iepriekšējo vēlēšanu attiecīgo periodu visbūtiskāk samazinājusies Kurzemē, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati.