Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jēkabpils

Atspārda gulošus, vicina cirvi! Jēkabpils pusē iebildes par skaļu ballīti izvēršas asiņainā konfliktā

Atspārda gulošus, vicina cirvi! Jēkabpils pusē iebildes par skaļu ballīti izvēršas asiņainā konfliktā 10

Jēkabpils novada Ābeļu ciemā noticis asiņains konflikts, kurā nodarīti miesas bojājumi gados vecākiem iedzīvotājiem, laulātam pārim, kā arī no cirvja triecieniem cietusi automašīna. Konflikts šādi izvērties pēc tam, kad ciema iedzīvotāji aizrādījuši kaimiņu teritorijas saimniekiem par tur notikušo skaļo uzdzīvi, kas traucējusi naktsmieru.

"Izdzērām trīs litrus šņabja un avarējām!" Nosvinējuši "Audi" pirkumu, brauc ar 3 promilēm, bez tiesībām un ietriecas sētā

"Izdzērām trīs litrus šņabja un avarējām!" Nosvinējuši "Audi" pirkumu, brauc ar 3 promilēm, bez tiesībām un ietriecas sētā 36

Kūku ciemā Krustpils novadā no ceļa nobraukusi automašīna “Audi A4”, iebraukusi grāvī, apkritusi uz sāna un ietriekusies privātīpašuma sētā, to pamatīgi sabojājot. “Bez Tabu” komanda notikuma vietā sastapa divus vīriešus, kuri brauca automašīnā un brīnumaini izglābās. Abi bija lielā alkohola reibumā. Avarējušais automašīnas vadītājs atzina, ka konkrētais spēkrats iegādāts vien tās dienas rītā. Pirkumu esot nosvinējuši, izdzerot lielu daudzumu degvīna, bet tas nav atturējis sēsties pie stūres.

"Murgs un šausmas!" Jēkabpilieši "slīkst" daudzstāvu nama pagalmā

"Murgs un šausmas!" Jēkabpilieši "slīkst" daudzstāvu nama pagalmā 4

Jēkabpilī ar plūdu draudiem jau sen nevienu nenobiedēsi. Kamēr Rīgā un citviet Latvijā par to vaimanā un skandina trauksmes zvanus, jēkabpilieši to uztver ar vēsu prātu. Ko padarīsi, pavasaris klāt, sniegs kūst, sākas ledus iešana, ceļas ūdens līmenis. Jēkabpilieši plūdiem ir gatavi, taču – ne jau daudzstāvu namu pagalmā.

Jēkabpilī naktī nodegušie "golfiņi": apšauba policijas īssavienojuma versiju

Jēkabpilī naktī nodegušie "golfiņi": apšauba policijas īssavienojuma versiju 7

Šoruden Jēkabpilī, Nameja ielā, pēc pusnakts aizdegās automašīna, liesmas izpostīja arī blakus novietoto spēkratu. Kamēr Valsts policija secinājusi, ka pie vainas ir īssavienojums, daļa apkaimē dzīvojošo jēkabpiliešu šādu likumsargu secinājumu apšauba, uzskatot, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana.