Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 17. janvāris

Tenis, Dravis

Horoskops aunam

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

Horoskops vērsim

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops dvīņiem

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops vēzim

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops lauvai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops jaunavai

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops svariem

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops skorpionam

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops strēlniekam

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops mežāzim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops ūdensvīram

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops zivīm

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunieši

Jaunieši ar uzvedības traucējumiem sajūsmā par Latvijas Samariešu apvienības atbalsta programmu ”Palēciens”

Jaunieši ar uzvedības traucējumiem sajūsmā par Latvijas Samariešu apvienības atbalsta programmu ''Palēciens''

Nesen vēstīts par gadījumu, kad kāds skolēns smagi piekāva policistu un pēdējās nedēļās daudz dzirdēts par vardarbības gadījumiem skolās. Lai pārtrauktu jauniešu vēlmi atrisināt problēmas ar dūru palīdzību, rosinātu vēlmi sadarboties, draudzēties un rūpēties par labām sekmēm skolā, Latvijas samariešu apvienība izveidojusi īpašu programmu tiem, kuriem ir uzvedības traucējumi.

Jau 400 jauniešu komandas pieteikušās konkursā par ceļu satiksmi

Jau 400 jauniešu komandas pieteikušās konkursā par ceļu satiksmi

Saausās visi 6. līdz 8. klašu skolēni un viņu vecāki! Ir iespēja aizbraukt ceļojumā – tikai jāzina satiksmes noteikumi. Jau otro gadu desmitu notiek konkurss “Gribi būt mobils”, kurā jaunieši var mēroties zināšanās un prasmēs par ceļu satiksmi.

Jaunieši izstrādā izglītojošu projektu bērniem “Emociju Alfabēts”

Jaunieši izstrādā izglītojošu projektu bērniem "Emociju Alfabēts"

Mēs visi rūpējamies par bērnu intelekta attīstību, lai tie izaugtu gudri un pilni ar zināšanām. Kā ir ar emocijām? Vai mēs viegli spējam izjust, izprast un vadīt savas emocijas? Un cik labi tas padodas bērniem? “Emociju alfabēts” palīdzēs bērniem iepazīties ar emocijām un izprast tās gan sevī, gan citos.

Mītplēši. Kritiskās domāšanas projekts ar humora piesitienu

Mītplēši. Kritiskās domāšanas projekts ar humora piesitienu

Vai esat piedzīvojuši situāciju, kad pieņemtais lēmums ir radījis lielu vilšanos vēlāk dzīvē?
Iemesli var būt dažādi, bet, lielākoties, tie ir divi: a. no Jums neatkarīgu apstākļu dēļ kaut kas izmainījās un rezultāts atšķiras no iecerētā; b. neesat pirms tam pietiekami rūpīgi izanalizējis situāciju, Jums vienkārši trūka zināšanas vai arī nepiefiksējāt to, cik daudz šajā jautājumā nezinat.

Labākās iespējas darba tirgū – motivētiem jauniešiem

Labākās iespējas darba tirgū - motivētiem jauniešiem

Pēdējos gados bezdarbam jauniešu vidū ir tendence mazināties, taču tas joprojām ir augstākais starp Baltijas valstīm. Liela nozīme darba atrašanā esot mērķtiecībai. Praksē apstiprinājies, ka tie jaunieši, kas paši klauvējuši pie uzņēmumu durvīm, meklējot reālu darba pieredzi, pēc izglītības iegūšanas arī tiek pieņemti darbā.

Jauniešiem, kuri ir bez darba vai tikai meklē savu nākotnes profesiju, ir iespēja pieteikties īpašā programmā

Jauniešiem, kuri ir bez darba vai tikai meklē savu nākotnes profesiju, ir iespēja pieteikties īpašā programmā 1

Šobrīd jauniešiem, kuri ir bez darba vai vēl tikai meklē savu nākotnes profesiju, ir iespēja pieteikties īpašai Eiropas Savienības finansētajai programmai, kas saucas “Jauniešu garantijas”. To pirms vairākiem gadiem izveidoja, lai tiktu galā ar sāpīgu Eiropas problēmu – jauniešu bezdarbu. Latvijā līdz šim to izmantojuši pieci tūkstoši jaunu cilvēki, un lielākā daļa no viņiem tagad strādā.

Mariss Jansons: Bērniem jārada iespēja iepazīt mūziku!

Mariss Jansons: Bērniem jārada iespēja iepazīt mūziku!

Bērniem pēc iespējas vairāk jārada iespēja iepazīt mūziku, lai 21.gadsimtā jaunās paaudzes vairāk domātu par savu garīgo attīstību. Par to pārliecināts pasaules slavenais diriģents Mariss Jansons. Viņš ik brīdi ir citā valstī un vienā no viņa uzstāšanās vietām šajā pavasarī, – Berlīnē ar maestro tikās Ilze Dobele.