Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. marts

Mirdza, Žanete, Žanna

Horoskops aunam

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops vērsim

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops dvīņiem

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops vēzim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops lauvai

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops jaunavai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops svariem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops skorpionam

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

Horoskops zivīm

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Jaunieši

Rīgā aizturēti četri pusaudži ar marihuānu

Rīgā aizturēti četri pusaudži ar marihuānu 17

26. janvārī īsi pēc plkst. 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja divus jauniešus, kuri, ieraugot policijas tuvošanos, strauji nogriezās un ik pa laikam atskatījās. Policisti nolēma noskaidrot jauniešu aizdomīgās uzvedības motīvus un viņus apturēja.

Ģimenes skandāls Vecmīlgrāvī - pusaudzis 2,32 promiļu reibumā iekausta tēvu

Ģimenes skandāls Vecmīlgrāvī - pusaudzis 2,32 promiļu reibumā iekausta tēvu

Svētdienas naktī Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Vecmīlgrāvi, kur kādā dzīvoklī Rīnūžu ielā bija izcēlies ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi sastapa vīrieti ar zilumu zem acs, viņa sievu un 17 gadus veco dēlu. Visi trīs bija manāmā alkohola reibumā.

Jaunieši ar uzvedības traucējumiem sajūsmā par Latvijas Samariešu apvienības atbalsta programmu ''Palēciens''

Jaunieši ar uzvedības traucējumiem sajūsmā par Latvijas Samariešu apvienības atbalsta programmu ''Palēciens''

Nesen vēstīts par gadījumu, kad kāds skolēns smagi piekāva policistu un pēdējās nedēļās daudz dzirdēts par vardarbības gadījumiem skolās. Lai pārtrauktu jauniešu vēlmi atrisināt problēmas ar dūru palīdzību, rosinātu vēlmi sadarboties, draudzēties un rūpēties par labām sekmēm skolā, Latvijas samariešu apvienība izveidojusi īpašu programmu tiem, kuriem ir uzvedības traucējumi.

Jau 400 jauniešu komandas pieteikušās konkursā par ceļu satiksmi

Jau 400 jauniešu komandas pieteikušās konkursā par ceļu satiksmi

Saausās visi 6. līdz 8. klašu skolēni un viņu vecāki! Ir iespēja aizbraukt ceļojumā – tikai jāzina satiksmes noteikumi. Jau otro gadu desmitu notiek konkurss “Gribi būt mobils”, kurā jaunieši var mēroties zināšanās un prasmēs par ceļu satiksmi.

Jaunieši izstrādā izglītojošu projektu bērniem "Emociju Alfabēts"

Jaunieši izstrādā izglītojošu projektu bērniem "Emociju Alfabēts"

Mēs visi rūpējamies par bērnu intelekta attīstību, lai tie izaugtu gudri un pilni ar zināšanām. Kā ir ar emocijām? Vai mēs viegli spējam izjust, izprast un vadīt savas emocijas? Un cik labi tas padodas bērniem? “Emociju alfabēts” palīdzēs bērniem iepazīties ar emocijām un izprast tās gan sevī, gan citos.

Mītplēši. Kritiskās domāšanas projekts ar humora piesitienu

Mītplēši. Kritiskās domāšanas projekts ar humora piesitienu

Vai esat piedzīvojuši situāciju, kad pieņemtais lēmums ir radījis lielu vilšanos vēlāk dzīvē?
Iemesli var būt dažādi, bet, lielākoties, tie ir divi: a. no Jums neatkarīgu apstākļu dēļ kaut kas izmainījās un rezultāts atšķiras no iecerētā; b. neesat pirms tam pietiekami rūpīgi izanalizējis situāciju, Jums vienkārši trūka zināšanas vai arī nepiefiksējāt to, cik daudz šajā jautājumā nezinat.

Labākās iespējas darba tirgū - motivētiem jauniešiem

Labākās iespējas darba tirgū - motivētiem jauniešiem

Pēdējos gados bezdarbam jauniešu vidū ir tendence mazināties, taču tas joprojām ir augstākais starp Baltijas valstīm. Liela nozīme darba atrašanā esot mērķtiecībai. Praksē apstiprinājies, ka tie jaunieši, kas paši klauvējuši pie uzņēmumu durvīm, meklējot reālu darba pieredzi, pēc izglītības iegūšanas arī tiek pieņemti darbā.

Jauniešiem, kuri ir bez darba vai tikai meklē savu nākotnes profesiju, ir iespēja pieteikties īpašā programmā

Jauniešiem, kuri ir bez darba vai tikai meklē savu nākotnes profesiju, ir iespēja pieteikties īpašā programmā 1

Šobrīd jauniešiem, kuri ir bez darba vai vēl tikai meklē savu nākotnes profesiju, ir iespēja pieteikties īpašai Eiropas Savienības finansētajai programmai, kas saucas “Jauniešu garantijas”. To pirms vairākiem gadiem izveidoja, lai tiktu galā ar sāpīgu Eiropas problēmu – jauniešu bezdarbu. Latvijā līdz šim to izmantojuši pieci tūkstoši jaunu cilvēki, un lielākā daļa no viņiem tagad strādā.