Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

jaunas attiecības

Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā

Foto: Gints Valdmanis bauda ziemas priekus kādas tumšmates kompānijā 4

2020. gada aprīlī par šķiršanos paziņoja viens no iedvesmojošākajiem fitnesa pāriem Juta un Gints Valdmaņi. Pēc šķiršanās bijušie mīlnieki publiskoja fotogrāfijas, parādot laiku sporta zālē, ceļojumos un draugu kompānijās. 2021.gada sākumā lielākie fitnesa guru atbalstītāji pamanījuši, ka Gints sācis atpūsties kopā ar kādu fitnesa skaistulīti.

Lolita Novikova atzīstas – gada izskaņā viņa pieķērusi līgavaini neuzticības brīdī un atcēlusi kāzas. Ir atrasts jauns mīļotais!

Lolita Novikova atzīstas – gada izskaņā viņa pieķērusi līgavaini neuzticības brīdī un atcēlusi kāzas. Ir atrasts jauns mīļotais! 3

Dziedātāja Lolita Novikova atgriezusies no Bulgārijas, kur skaistuma konkursā ”Little Miss and Mister Planet 2018” bijusi žūrijas locekle. Pasākuma ietvaros māksliniece arī uzstājās un izpildīja savus lielākos hitus ”Deep inside”, ”Thank you robber” un dziedātājas Tīnas Tērneres dziesmu ”Simply the best”.

Vīrieti, nelauzi galvu! Lūk, ko sagaida sievietes pirms seksa ar jaunu partneri

Vīrieti, nelauzi galvu! Lūk, ko sagaida sievietes pirms seksa ar jaunu partneri 1

Ikviena no mums atceras to sajūtu pirms pirmā randiņa ar jaunu vīrieti – vai es izskatos labi, ko viņš par mani padomās, vai mums saskanēs? Protams, ikviena no mums reiz aizdomājas arī par to, kāds šis vīrietis ir gultā. Kā ziņo portāls dailymail.co.uk, sievietes vairs neskaita tikai randiņu skaitu, bet ko vairāk. Lūk, ko sagaida katra sieviete pirms pirmās īpašās reizes ar jaunu vīrieti!