Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jaunā konservatīvā partija

Koalīcijā uz laiku atliktas sarunas par izmaiņām nodokļos

Koalīcijā uz laiku atliktas sarunas par izmaiņām nodokļos 1

Jaunajai konservatīvajai partijai (JKP) uzstājot uz neapliekamā minimuma celšanu līdz 500 eiro no 2021. gada, piecas koalīcijas partijas uz nenoteiktu laiku ir pārtraukušas sarunas par plānotajām izmaiņām nodokļos, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Saasinās saspīlējums starp "KPV LV" un JKP; Skultes gāzes termināļa īstenošanas izredzes sarūk

Saasinās saspīlējums starp "KPV LV" un JKP; Skultes gāzes termināļa īstenošanas izredzes sarūk 23

Sašķidrinātās gāzes termināļa projekts jūrā pie Saulkrastiem no privātas iniciatīvas pāris gadu laikā kļuvis par politisku cīņas lauku. Nākamgad valdībai vajadzēs lemt, vai projektam piešķirt nacionālo interešu objekta statusu. Tā galvenais politiskais atbalstītājs ir Jaunā konservatīvā partija (JKP), un tas var kļūt par galveno iemeslu projekta izbrāķēšanai.

JKP "Rebenoka ietekmi" saskata Rīgas un Ventspils ostās

JKP "Rebenoka ietekmi" saskata Rīgas un Ventspils ostās 3

Jaunā konservatīvā partija (JKP) vēlas, lai no “Rebenoka ietekmes” tiktu atbrīvota Rīgas Brīvosta un uzņēmums “Ventas osta”, uzskata partijas pozīcijas skaidroja JKP Saeimas frakcijas līderis Juris Jurašs.

JKP neatbalsta Nemiro Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadībā

JKP neatbalsta Nemiro Saeimas Tautsaimniecības komisijas vadībā 6

Jaunā konservatīvā partija (JKP) patlaban neatbalsta bijušā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) kandidatūru Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītāja amatam, aģentūrai LETA pastāstīja partijas valdes loceklis Krišjānis Feldmans.

Valdošajā koalīcijā izgaismojas nesaskaņas: izskan pat ministra demisijas pieprasījums

Valdošajā koalīcijā izgaismojas nesaskaņas: izskan pat ministra demisijas pieprasījums 3

Nesaskaņas valdošajā koalīcijā pēdējās nedēļās izgaismojas arvien spilgtāk. Uz nažiem ir Jaunā konservatīvā partija (JKP) un “KPV LV”. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns pat aicinājis no valdības patriekt ekonomikas ministru Ralfu Nemiro. Vai Ministru prezidentam strīdniekus kaut kā izdosies samierināt, un vai viņš to vispār mēģinās darīt?

Rosina noteikt, ka priekšvēlēšanu aģitācijai jānotiek tikai latviski

Rosina noteikt, ka priekšvēlēšanu aģitācijai jānotiek tikai latviski 11

Priekšvēlēšanu aģitācijai ir jānotiek tikai latviski, – tā uzskata Nacionālā apvienība (NA). Partijas ieskatā, šādas likuma izmaiņas būtu ieviešamas iespējami drīz, lai tās būtu spēkā jau pirms gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. Taču iecerei pagaidām trūkst Saeimas vairākuma atbalsta.

Strīķe: Tiesu sistēmas vājā vieta ir Kalnmeiera vadītā Ģenerālprokuratūra

Strīķe: Tiesu sistēmas vājā vieta ir Kalnmeiera vadītā Ģenerālprokuratūra 6

Nav konstatēts neviens no pieciem Saeimas deputātu pārmetumiem ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram. Atzinumu ar šādu secinājumu apstiprinājusi Augstākās tiesas kopsapulce jeb plēnums. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) gan uzskata, ka šie secinājumi ir diskutabli. Viņš joprojām uzskata, ka bija pamats vērsties pret Kalnmeieru saistībā ar prokuratūras bezdarbību lielo finanšu noziegumu izmeklēšanā.