Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jānis Urbanovičs

Urbanovičs: Likās, ka vides ministra amatu grib Pavļuts, taču tad uz Saeimu nāktu Mičerevskis

Urbanovičs: Likās, ka vides ministra amatu grib Pavļuts, taču tad uz Saeimu nāktu Mičerevskis 5

Sākotnēji šķitis, ka uz vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu varētu tikt virzīts partiju apvienības “Attīstībai/Par!” (AP) Saeimas frakcijas vadītājs Daniels Pavļuts, taču tad frakcija zaudētu vadītāju un par parlamentārieti varētu kļūt Rīgas domes deputāts Māris Mičerevskis, aģentūrai LETA pauda partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.

Nesaskaņas Rīgas domē: galvaspilsētas budžetu varētu pieņemt vienā dienā ar Burova atstādināšanu

Nesaskaņas Rīgas domē: galvaspilsētas budžetu varētu pieņemt vienā dienā ar Burova atstādināšanu 9

Šā gada budžets galvaspilsētā top politiskās krīzes apstākļos. Nav izslēgts, ka vienā dienā ar tā pieņemšanu no amata gāzīs mēru Oļegu Burovu. Ilggadējie sadarbības partneri domē ir sastrīdējušies, un “Saskaņa” nevar samierināties, ka budžetu “Gods kalpot Rīgai” izmanto popularitātes vairošanai, kamēr “Saskaņas” allaž stabilais reitings rūk.

Urbanovičam nebūtu iebildumu par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

Urbanovičam nebūtu iebildumu par Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām 5

Partijai “Saskaņa” nebūtu iebildumu pret Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām un jaunajam sasaukumam ļaut strādāt pusotru gadu līdz kārtējām pašvaldību vēlēšanām, atzinis partijas “Saskaņas” Saeimas frakcijas un partijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

Ušakovs un Urbanovičs nostiprina ietekmi partijā "Saskaņa"

Ušakovs un Urbanovičs nostiprina ietekmi partijā "Saskaņa" 5

”Saskaņas” biedri atzīst, ka politiskais spēks nonācis krīzē, taču partijas vadību atkal uzticējuši Jāņa Urbanoviča un Nila Ušakova tandēmam. Sestdien notika problēmu novājinātās partijas ”Saskaņa” iepriekš vairākkārt atliktais kongress. Līdzšinējais partijas priekšsēdētāja vietnieks Urbanovičs pārņēma partijas varas grožus, savukārt Ušakovs ievēlēts par ”Saskaņas” domes priekšsēdētāju.

"Saskaņa" varētu apsvērt aiziešanu no Rīgas domes koalīcijas

"Saskaņa" varētu apsvērt aiziešanu no Rīgas domes koalīcijas 4

Politikas aizkulisēs tiek uzdoti jautājumi par to, vai iespējama šķelšanās Rīgas domes koalīcijā? Partija “Saskaņa” esot nemierā ar sava partnera – “Gods kalpot Rīgai”- darbu. Viņi vērtēšot, vai turpināt būt Oļega Burova koalīcijā. Lai gan visas puses atzīst, ka abu partiju attiecībās problēmas pastāv, “Saskaņas” patiešām aiziešana no koalīcijas esot mazticama.

"Saskaņa" apsver Rīgas domes koalīcijas pamešanu

"Saskaņa" apsver Rīgas domes koalīcijas pamešanu 1

Partija “Saskaņa” ir nemierā ar sava partnera darbu un apsver domu saraut attiecības ar “Gods kalpot Rīgai” (GKR), jo partijas valdē tika pieņemts rīkojums – divu nedēļu laikā izvērtēt “Saskaņas” atrašanās Rīgas domes koalīcijā lietderību.

Žurnāls: Būvnieku karteļa krimināllietā figurē aptuveni desmit bijušo un esošo politiķu vārdi

Žurnāls: Būvnieku karteļa krimināllietā figurē aptuveni desmit bijušo un esošo politiķu vārdi 6

Tā dēvētajā būvnieku karteļa krimināllietā figurē aptuveni desmit bijušo un esošo politiķu vārdi, tostarp arī finanšu ministrs Jānis Reirs (JV), politiķis Edgars Jaunups (LA), bijusī finanšu un ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), bijusī partijas “Vienotība” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Saeimas deputāts Jānis Urbanovičs (Saskaņa), šodien vēsta žurnāls “Ir”.

Rosļikovs: Ušakovs dzīvē un Ušakovs TV ir divi dažādi cilvēki

Rosļikovs: Ušakovs dzīvē un Ušakovs TV ir divi dažādi cilvēki 10

“Saskaņa” jau kādu laiku vairs nav monolīts veidojums. Tai izveidojušies divi ietekmīgi partijas spārni – Rīgas domē, kur galvgalī sēdēja Nils Ušakovs. Saeimā – Jānis Urbanovičs. Publiski – saskanīgs tandēms. Kuluāros – viens otru piecieta ar sakostiem zobiem.

"Saskaņas" valde: Esam gatavi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

"Saskaņas" valde: Esam gatavi Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām

Partijas “Saskaņa” valde nolēmusi, ka partijas frakcija Rīgas domē (RD) neiesaistīsies nekādās sarunās par RD valdošās koalīcijas “stutēšanu” ar tiem četriem deputātiem, kuru pagājušajā nedēļā izslēgti no partijas RD frakcijas un pašas partijas.