Pirmdiena, 27. septembris

Ādolfs, Ilgonis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jānis Šmits

Jau četri bērniņi vienā šovā! Saimnieks meklē sievu veiksmes stāsts

Jau četri bērniņi vienā šovā! Saimnieks meklē sievu veiksmes stāsts 11

Atsevišķu indivīdu zākāts un pelts, šovs Saimnieks meklē sievu tomēr ir un paliek piemērs citām attiecību spēlēm, kā radīt ģimenes un vairot mīlestību Latvijā. Četriem no kopā 15 galvenajiem varoņiem ir izdevies šovā atrast otro pusīti un šo mīlestību svētīt ar bērniņiem. Trīs puisīši un viena meitenīte – tik daudz mazuļu četru gadu laikā radušies pateicoties ekrāna spēlei.

Pārsteigums! Divi Saimnieks meklē sievu varoņi negaidīti atklāj, ka ir kopā

Pārsteigums! Divi Saimnieks meklē sievu varoņi negaidīti atklāj, ka ir kopā 32

Gadu pēc iepazīšanās attiecību spēles Saimnieks meklē sievu laukumā par attiecībām publiski paziņojuši divi trešās sezonas varoņi. Simpātiskā tumšmate Daiga Eglīte sociālajos tīklos publicējusi foto, kas atklāj, ka viņa atkal sagājusi kopā ar saimnieku Jāni Šmitu, kurš gan spēles laukumā izvēlējās citu.

Saimnieks Šmits atgriezies pie dumpinieces Daigas; pāris plāno kopdzīvi

Saimnieks Šmits atgriezies pie dumpinieces Daigas; pāris plāno kopdzīvi 10

Šovakar pavisam oficiāli bija pati pēdējā kanāla TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas sērija, kurā tā vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare ciemojās pie saimniekiem, lai noskaidrotu, kā tad viņiem ar viņu izvēlētajām līgaviņām klājies pēc ceļojuma. Lai gan Baibai viņš neatzinās, portāls Skaties.lv no uzticamiem avotiem saņēmis informāciju, ka vidzemniekam Jānim ar izvēlēto Antru viss ir beidzies un viņam jau veidojas jaunas attiecības. Turklāt ar nevienu citu kā Daigu, kuru šova laikā gan viņš neatzina par labu esam.

Antra savā romantiskajā ceļojumā nevar "atkauties" no saimnieka Jāņa Šmita bučiņām!

Antra savā romantiskajā ceļojumā nevar "atkauties" no saimnieka Jāņa Šmita bučiņām! 4

Lai gan milzīgs drāmas virpulis sacelts ap pagaidām kanāla TV3 šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas skandalozāko pārīti – Gundu Jandavu un Ģirtu Brumsonu -, arī starp citiem pāriem šajā raidījumā bija dzirdami dažādi interesanti izteikumi. Piemēram, saimnieka Jāņa Šmita līgaviņa Antra atklāja, ka viņas izredzētais brīžiem pat esot pārāk gribošs bučoties.

Gundas un Ģirta attiecības pēkšņi izirst apvainojumu gūzmā

Gundas un Ģirta attiecības pēkšņi izirst apvainojumu gūzmā 198

Negaidīts pavērsiens šovā Saimnieks meklē sievu. Par vienu no šova saderīgākajiem pāriem uzskatītais Ģirts un Gunda attiecības sarauj ceļojuma laikā. ”Tu vienkārši manās acīs vairs neesi vīrietis, ja tu spēj mani nosaukt par stulbu un debilu,” par to, cik ceļojuma izskaņā nokaitēta ir atmosfēra pāra starpā, lai runā šie Gundas izteikumi! Savukārt Ģirts meiteni nosauc par raganu.

Šmita atraidītā līgaviņa: Piedzerties ballē var gadīties katram

Šmita atraidītā līgaviņa: Piedzerties ballē var gadīties katram 4

Šovā Saimnieks meklē sievu vidzemnieks Jānis Šmits starp divām līgaviņām izvēlējies Antru, bet Daiga, kas jau no pirmajiem soļiem saimnieka sētā izskatījās potenciālākā līgaviņa vismaz Jāņa sirdī, sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj, ka pati visu “sačakarējusi”.

Saimnieks Jānis atklāj, kādēļ Kristiānu aizsūtījis mājās

Saimnieks Jānis atklāj, kādēļ Kristiānu aizsūtījis mājās 12

Šova Saimnieks meklē sievu dalībnieks Jānis Šmits zaļumballes laikā sarunā ar draugu atklāj, kādēļ viņš nolēmis neturpināt veidot attiecības ar gados jaunāko līgaviņu Kristiānu Birni. ”Es ar viņu nebūtu kopā,” atzīst Jānis. Kādēļ šova jaunākais dalībnieks tā spriež?

Saimnieks meklē sievu jaunākā dalībniece nāk no daudzbērnu ģimenes

Saimnieks meklē sievu jaunākā dalībniece nāk no daudzbērnu ģimenes 35

Šova Saimnieks meklē sievu sirsnīgās dalībnieces Kristiānas Birnes un saimniekpuiša Jāņa Šmita iepazīšanās TV ekrānā jau noslēgusies. Atvadu brīdī deviņpadsmit gadus vecā meitene izplūda asarās, tomēr atzina, ka tās gan nebija skumju asaras, bet gan prieka emocijas, jo šovs viņai bijis jauks piedzīvojums.

Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks: Nu un, ka bučojos ar visām!?

Saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks: Nu un, ka bučojos ar visām!? 5

Kanāla TV3 šovā Saimnieks meklē sievu lielāko skatītāju uzmanību un sašutumu līdz šim izpelnījies tā jaunākais dalībnieks, zārcinieks Jānis Šmits. 22 gadus vecais puisis jau pirmajos raidījumos atklāti pļāpā par seksu un vedina potenciālās līgavas uz jutekliskiem skūpstiem. Turklāt sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve atklāj, ka nemaz negrasās precēties.

Šovā Saimnieks meklē sievu pirmās asaras

Šovā Saimnieks meklē sievu pirmās asaras 3

Jānis Šmits dodas randiņā ar Kristiānu, un arī viņu randiņš izvēršas romantisks un noslēdzas ar skūpstu. Visas meitenes ir pārliecinātas, ka mājās šovakar nebrauks… Kura būs tā, kuru Jānis sūtīs projām?

Saimnieks Jānis Šmits atklāj jūtas, bet skūpstās arī ar citu

Saimnieks Jānis Šmits atklāj jūtas, bet skūpstās arī ar citu 12

Šova saimnieks meklē sievu jaunākais dalībnieks Jānis Šmits, kurš līdz šim bijis atklātākais sarunās par seksu, savā saimniecībā visvairāk gaida ierodamies Daigu Eglīti, kuru, laiku netērējot, ved pirmajā randiņā. Abi neslēpj savas jūtas, tomēr nakts aizsegā saimnieks pavisam intīmu satuvināšanos piedzīvo ar citu meiteni, bet kāda cita līgaviņa jau šobrīd ir ”gatava braukt mājās”.