Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Jānis Reirs

Atsāktas diskusijas par turpmāko valsts atbalstu uzņēmējiem

Atsāktas diskusijas par turpmāko valsts atbalstu uzņēmējiem

Atsākušās diskusijas par turpmāko valsts palīdzību uzņēmējiem, kuriem Covid-19 ierobežojumi turpina pamatīgi sarežģīt dzīvi. Ekonomikas ministrija (EM) izstrādājusi piedāvājumu par atbalsta turpināšanu specifiskos gadījumos, taču kopumā nostāja ir tāda, ka plaša valsts atbalsta laiks biznesam ir beidzies, stāsta TV3 Ziņas.

Tiesa atcēlusi VID vadītājai Jaunzemei piemēroto disciplinārsodu

Tiesa atcēlusi VID vadītājai Jaunzemei piemēroto disciplinārsodu 3

Administratīvā rajona tiesa apmierināja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes pieteikumu, atzīstot par prettiesisku un atceļamu finanšu ministra Jāņa Reira (JV) pērnā gada 30. oktobra lēmumu, ar kuru Jaunzemei piemērots disciplinārsods – rājiens, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Tiesa skata VID vadītājas un finanšu ministra konfliktu

Tiesa skata VID vadītājas un finanšu ministra konfliktu 1

Divu augstu valsts amatpersonu nesaprašanos pirmdien turpināja šķetināt tiesa. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītāja Ieva Jaunzeme apstrīdēja finanšu ministra Jāņa Reira (JV) uzlikto disciplinārsodu – rājienu. Ministrija pārmet, ka VID vadītāja “piesedz” dienesta amatpersonu neizdarību, taču viņa to kategoriski noliedz.

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā aizturētas vairākas VID un Muitas pārvaldes amatpersonas

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā aizturētas vairākas VID un Muitas pārvaldes amatpersonas 48

Aizdomās par kontrabandu organizētā grupā aizturētas vairākas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas. Paralēli uzsāktajiem kriminālprocesiem šis notikums atsvaidzinājis arī konfliktu starp finanšu ministru un VID vadītāju. Ministrs uzskata, ka VID negodprātīgi darbinieki tiek pārlieku saudzēti, savukārt VID vadītāja uzskata, ka ir tieši pretēji: pēdējos gados šī cīņa kļuvusi mērķtiecīgāka.

VID ģenerāldirektore Jaunzeme finanšu ministru Reiru vaino ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanā

VID ģenerāldirektore Jaunzeme finanšu ministru Reiru vaino ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanā 5

Finanšu ministrs Jānis Reirs (“Jaunā Vienotība”) nav no populārākajiem valdības ministriem – viņu kā pirmo vaino par atbalsta nepietiekamību uzņēmējiem un strādājošajiem un iedzīvotāji dusmas tiek arī Valsts ieņēmumu dienestam (VID), kura ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme finanšu ministru vaino ierobežotas pieejamības informācijas izpaušanā , vēsta “Nekā personīga”.

FM: Reirs darbā atgriezīsies nākamnedēļ

FM: Reirs darbā atgriezīsies nākamnedēļ 8

Finanšu ministra Jāņa Reira (JV) veselības stāvoklis patlaban ir labs, un saskaņā ar ārsta norādījumiem ministrs atgriezīsies darbā no otrdienas, 9. marta, aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijā (FM).

Reirs VID ģenerāldirektorei Jaunzemei izteicis rājienu

Reirs VID ģenerāldirektorei Jaunzemei izteicis rājienu 85

Pagājušajā nedēļā korupcijas apkarotāji kukuļņemšanā pieķēra augsta ranga Nodokļu un muitas policijas amatpersonu. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme publiski nosodīja aizturēto darbinieku, un nu viņš ir atlaists. Aizturētais ir Muitas lietu izmeklēšanas daļas priekšnieks.

KNAB aizrāda Reiram, Jaunzemei un Ušakovam par aviokompāniju lojalitātes programmu punktu izmantošanu privātām vajadzībām

KNAB aizrāda Reiram, Jaunzemei un Ušakovam par aviokompāniju lojalitātes programmu punktu izmantošanu privātām vajadzībām 2

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izteicis aizrādījumus vairākiem sabiedrībā zināmiem politiķiem un ierēdņiem par to, ka viņi saviem privātajiem lidojumiem iegādājušies aviobiļetes, izmantojot viņiem kā valsts amatpersonām piešķirtajās VIP kartēs uzkrātos lojalitātes punktus, informēja KNAB.

"Trijos gados iziet no Covid-19 krīzes un sasniegt izaugsmi"; valdība sāk darbu pie nākamā gada budžeta

"Trijos gados iziet no Covid-19 krīzes un sasniegt izaugsmi"; valdība sāk darbu pie nākamā gada budžeta 1

Valdība palēnām ķeras pie nākamā gada valsts budžeta. Šodien noskaidroti tā saucamie “makroekonomiskie pamatrādītāji”, atbilstoši kuriem tiks vērtētas valsts maka iespējas nosegt papildu tēriņus nākamgad. Covid-19 krīzes izraisītā ekonomikas bremzēšanās, protams, ir problēma. Bet lielākais izaicinājums atkal solās būtu naudas meklēšana mediķu algām.