Otrdiena, 28. septembris

Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Jānis Bordāns

"Krīzē svarīgi ir bērni, nevis ministri!" Bordāns komentē nepieciešamību vakcinēt skolotājus

"Krīzē svarīgi ir bērni, nevis ministri!" Bordāns komentē nepieciešamību vakcinēt skolotājus 18

“Skolotāji ir tie, kas plaši tiekas ar visu ģimeņu bērniem. Skolas ir ciet praktiski no mācību gada. Ja mēs nonākam līdz tam, ka skolotāji varēs vakcinēties vasarā, man absolūti nav nepieciešams vakcinēties šādā situācijā,” tā savu nostāju par amatpersonu vakcinēšanu pret Covid-19 TV3 raidījumam “900 sekundes” pauda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Magoņa lieta: tiesneši nosoda Bordānu par kritiku pirms iepazīšanās ar spriedumu

Magoņa lieta: tiesneši nosoda Bordānu par kritiku pirms iepazīšanās ar spriedumu 9

Skarbus pārmetumus no prominentiem tiesnešiem un citiem juristiem nācies uzklausīt tieslietu ministram Jānim Bordānam (JKP). Viņš apsaukts par publisko kritiku spriedumam, ar kuru nesen tika attaisnots korupcijā apsūdzētais bijušais “Latvijas Dzelzceļa” vadītājs Uģis Magonis. Tikmēr Bordāns neko nosodāmu nesaskata tajā, ka skaļi norāda uz korupcijas un neprofesionalitātes problēmām tiesu sistēmā.

Ministrs: Jāsoda ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji

Ministrs: Jāsoda ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji 16

Kontrolējot sejas aizsargmasku lietojumu, būtu jānodala dažādas situācijas – kad cilvēkam masku ir nejauši aizmirsies uzlikt un kad savukārt tā netiek lietota apzināti un ļaunprātīgi, šādu viedokli LTV “Rīta panorāmā” pauda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Pēc tiesībsarga jautājumiem par NĪN Bordāns viņu "pārvirza" pie finanšu ministra un premjera

Pēc tiesībsarga jautājumiem par NĪN Bordāns viņu "pārvirza" pie finanšu ministra un premjera

Tieslietu ministrijā (TM) ir saņemta tiesībsarga Jura Jansona vēstule, kurā ministrija tiek aicināta skaidrot plānotās izmaiņas nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) aprēķinā, taču tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) aicina tiesībsargu primāri ar šiem jautājumiem vērsties pie finanšu ministra Jāņa Reira (JV) un Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV).

Krāslavas zvērīgā slepkavība: apsūdzēto brīvlaišana, tuvinieku sagrautās dzīves, tieslietu ministrs kritizē tiesu

Krāslavas zvērīgā slepkavība: apsūdzēto brīvlaišana, tuvinieku sagrautās dzīves, tieslietu ministrs kritizē tiesu 2

Rubrikas “Toreiz un tagad” ietvaros raidījums “Bez Tabu” atkārtoti tikās ar Krāslavā pirms gada zvērīgi līdz nāvei piekautā Andra Olehno māsu, kura, tāpat kā liela daļa sabiedrības, pauda sašutumu par Daugavpils tiesas lemto atbrīvot no apcietinājuma trīs apsūdzētos. Jau iepriekš iedzīvotāji bažījās, ka pagājušogad pirms apcietināšanas iespējamie vainīgie ietekmējuši vai varētu ietekmēt lieciniekus. Krāslavas slepkavības lieta, tiesvedība tajā piesaistījusi arī tieslietu ministra Jāņa Bordāna uzmanību. Raidījumu “Bez Tabu” Bordāns informēja, ka ieplānojis vizīti Daugavpils tiesā, lai uzklausītu argumentāciju par lēmumu atbrīvot apsūdzētos no apcietinājuma un pārrunātu ar Temīdas kalpiem veidus, kā turpmāk komunicēt ar sabiedrību. Viņaprāt, tiesai detalizētāk jāskaidro, kāpēc smagos noziegumos apsūdzētie tiek atbrīvoti no apcietinājuma. Bordāns pauda uzskatu, ka līdzšinējā tiesas komunikācija iedragā sabiedrības uzticību tiesai.

Bordāns sola nepieļaut TM izstrādāto jauno kadastrālo vērtību stāšanos spēkā, ja neatcels NĪN primārajam mājoklim

Bordāns sola nepieļaut TM izstrādāto jauno kadastrālo vērtību stāšanos spēkā, ja neatcels NĪN primārajam mājoklim 1

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) sola nepieļaut Tieslietu ministrijas (TM) un Valsts zemes dienesta izstrādāto jauno kadastrālo vērtību stāšanos spēkā līdz brīdim, kamēr nebūs pārskatītas nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) likmes, tostarp atcelts NĪN primārajam mājoklim un samazinātas nodokļa likmes mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, tostarp lauksaimniekiem, pavēstīja ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs.