Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Izklausies redzēts

Foto: Nauris Brikmanis ar pompu atzīmē "Izklausies redzēts" uzvaru

Foto: Nauris Brikmanis ar pompu atzīmē "Izklausies redzēts" uzvaru 3

29. aprīļa vēlā vakarā kanāla TV3 tiešraidē noslēdzās muzikālā pārvērtību šova “Izklausies redzēts” ceturtā sezona, kurā noskaidrojās uzvarētājs. Un tas bija grupas “Dziļi violets” solists un Karaliskā Improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis, kurš pēc tam kopā ar sievu un pārējiem šova dalībniekiem atzīmēja panākumu restorānā “Epilogue”.

"Izklausies redzēts" šovā uzvar Nauris Brikmanis

"Izklausies redzēts" šovā uzvar Nauris Brikmanis 1

Svētdienas, 29. aprīļa, vakarā noslēgsies desmit nedēļas ilgusī muzikālā sacensība. Kanāla TV3 tiešraidē tiks noskaidrots šova ”Izklausies redzēts” ceturtās sezonas uzvarētājs.

Plotņikova aizkustina sirdis kā Edīte Piafa

Plotņikova aizkustina sirdis kā Edīte Piafa 1

Šova ”Izklausies redzēts” pusfinālā kā ceturtā dalībniece uz skatuves kāpa aktrise Veronika Plotņikova, lai iejusties franču dziedātājas Edītes Piafas tēlā, izpildot dziesmu ”Padam Padam”.

Edgars Pujāts pirmo reizi aktiera karjerā uzvelk kleitu

Edgars Pujāts pirmo reizi aktiera karjerā uzvelk kleitu 1

Liepājas teātra un seriāla ”Svešā seja” aktierim Edgaram Pujātam, paša vārdiem runājot, vairs nav ko zaudēt, tādēļ šova ”Izklausies redzēts” pusfinālā startēja kā pašmāju kolorītā jokdare Jolanda Suvorova, izpildot ”Pusdienu dziesmiņu”.

Aija Vītoliņa pārtop par efektīgu blondīni

Aija Vītoliņa pārtop par efektīgu blondīni

Skanīgās balss īpašniece Aija Vītoliņa šova ”Izklausies redzēts” pusfinālā iesoļoja kā amerikāņu kantri dziedātāja Dollija Pārtone, izpildot dziesmu ”9 to 5”.

Ieviņš "Izklausies redzēts" skatuvi tricina knapos šortiņos

Ieviņš "Izklausies redzēts" skatuvi tricina knapos šortiņos 4

Svētdienas, 22. aprīļa, vakarā šova ”Izklausies redzēts” pusfinālu atklāja Atis Ieviņš. Rokmūziķis šova skatītājus priecēja ar grupas ”Guns N’Roses” solista Aksla Rouza enerģisku tēlojumu un dziesmas ”Welcome to the Jungle” roķīgu izpildījumu.

Klāt „Izklausies redzēts” pusfināls – likmes ir augstas

Klāt „Izklausies redzēts” pusfināls – likmes ir augstas 4

Klāt TV3 lielā svētdienas šova ”Izklausies redzēts” pusfināls, kurā tiks noskaidrots lieliskais četrinieks, kas cīnīsies lielajā finālā. Pārsteigumu šajā vakarā netrūks, un dalībnieki parūpējušies, lai pusfināla šova tēli paliktu atmiņā.