Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izglītības un zinātnes ministrija

Plāno optimizēt vidusskolu tīklu: iesaka pāriet no 312 uz 130 vidusskolām

Plāno optimizēt vidusskolu tīklu: iesaka pāriet no 312 uz 130 vidusskolām 6

Noslēdzoties visaptverošam pētījumam ir kļuvis skaidrs, cik vidusskolām Latvijā ir iespējams pilnvērtīgi darboties, balstoties uz reālo skolēnu skaitu! Esošais plašais skolu tīkls neļauj uzlabot ne mācību kvalitāti, ne pedagogu atalgojumu. Izglītības ministrija šodien nāca klajā ar apjomīga pētījuma gala versiju, solot, ka padarot sistēmu efektīvāku ieguvēji būtu gan skolēni, gan pedagogi, kas saņemtu lielākas algas.

"Mācības vidusskolā tikai valsts valodā!" Tas iecerēts jau pēc trim gadiem

"Mācības vidusskolā tikai valsts valodā!" Tas iecerēts jau pēc trim gadiem 2

Mācības vidusskolā tikai valsts valodā – tas iecerēts jau pēc trim gadiem. Ar šādu paziņojumu šodien nāca klajā izglītības ministrs. Lai nodrošinātu sekmīgu integrācijas politiku un stiprinātu latviešu valodas apguvi vispārējā izglītībā, pārmaiņas paredzētas arī pārējos izglītības posmos – pirmsskolā un pamatskolā.

LLU rektore piekāpjas veterinārārstiem un sola mainīt algu aprēķinu

LLU rektore piekāpjas veterinārārstiem un sola mainīt algu aprēķinu

Studijas Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), visticamāk, varēs atsākties bez lieliem satricinājumiem. Pēc “konsultācijām” ar universitātes īpašnieci Zemkopības ministriju un par jomu atbildīgo Izglītības un zinātnes ministriju profesoru atalgojuma aprēķināšanā tiks ņemts vērā arī zinātniskais darbs, kā to prasīja mācībspēki. Tādējādi var uzskatīt, ka konflikts starp universitātes vadību un mācībspēkiem ir atrisināts.