Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Izglītības un zinātnes ministrija

Rīgā karantīnā atrodas jau 157 klases

Rīgā karantīnā atrodas jau 157 klases

Pašlaik Covid-19 dēļ karantīnā esošo klašu skaits Rīgā sasniedzis 157, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Risinājumu skolēnu testēšanā sola ne ātrāk kā nākamnedēļ; līdz tam skolām jātiek galā pašām

Risinājumu skolēnu testēšanā sola ne ātrāk kā nākamnedēļ; līdz tam skolām jātiek galā pašām 1

Tagad jau arī līdz Saeimas gaiteņiem nonākušas izglītības iestāžu sūdzības par slikto sadarbību ar vienu no uzņēmumiem, kas veic siekalu testus – “MFD laboratoriju”. Skolām esot teju neiespējami sazināties ar laboratoriju, testu piegādes grafiks esot neprecīzs, un rezultāti jāgaida pārmēru ilgi un pat mēdz būt kļūdaini. Atbildīgie ministri par radušos situāciju atvainojas, taču risinājumus sola ne ātrāk kā nākamnedēļ, stāsta TV3 Ziņas.

Daudziem skolēniem klātienes mācības noslēgušās jau otrajā nedēļā

Daudziem skolēniem klātienes mācības noslēgušās jau otrajā nedēļā 35

Nupat sākusies tikai otrā jaunā mācību gada nedēļa, tomēr daudziem skolēniem ilgi gaidītā atkal satikšanās klātienē jau beigusies. Ne vienā vien Latvijas skolā atklāti Covid-19 saslimšanas gadījumi, un daudzas klases spiestas atkal pāriet uz attālināto mācību režīmu, stāsta TV3 Ziņas.

LIZDA: Skolotājiem jāmaksā par iesaistīšanos skolēnu Covid-19 testēšanā

LIZDA: Skolotājiem jāmaksā par iesaistīšanos skolēnu Covid-19 testēšanā

Valstij ir jāpiemaksā skolotājiem par iesaistīšanos skolēnu Covid-19 testēšanā, jo siekalu noņemšana laboratoriskajiem izmeklējumiem nav iekļauta skolotāju pienākumu un uzdevumu klāstā, attiecīgi ir vērtējama kā papildu darbs, uzskata Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA).

IZM valsts sekretāres amatā atgriezīsies Līga Lejiņa

IZM valsts sekretāres amatā atgriezīsies Līga Lejiņa

Noslēdzoties atklātajam konkursam uz Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra amatu, atlases komisija par konkursa uzvarētāju vienbalsīgi atzinusi Līgu Lejiņu, kura jau iepriekš ministrijā ir strādājusi šajā amatā, informēja Valsts kancelejā.

"Twitter" lietotāji dalās sajūtās par 1. septembri

"Twitter" lietotāji dalās sajūtās par 1. septembri 1

Šodien Latvijā sākas 2021./2022.mācību gads. Tik nozīmīgā dienā kā 1. septembris, sociālo tīklu lietotāji jau steidz izteikt apsveikumus, atcerēties savu bērnību, kad ar gladiolām rokās un smaidu sejā tika vērtas skolas durvis. Bet neizpalikt arī bez kādām likstām – sastrēgumi.

Aptauja: 55% iedzīvotāju uzskata, ka visu mācību gadu neizdosies aizvadīt klātienē

Aptauja: 55% iedzīvotāju uzskata, ka visu mācību gadu neizdosies aizvadīt klātienē

Šodien, 1. septembrī, skolēni un studenti uzsāk mācības klātienē, tiesa gan, šāda iespēja ir tikai tiem zinātkārajiem, kuri varēs uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu Covid-19 testa rezultātu. ”Kantar TNS” aptaujā noskaidrots, cik daudzi uzskata, ka visu mācību gadu izdosies aizvadīt klātienē.

Skolas pusdienu apmaksai Siguldā izveidota īpaša mobilā lietotne

Skolas pusdienu apmaksai Siguldā izveidota īpaša mobilā lietotne 2

Siguldā skolēnu vecākiem vairs nebūs jālauza galva, vai viņu atvase ir paēdusi, jo turpmāk šīs ziņas viņiem būs iespēja saņemt savā telefonā. Līdz ar digitālās sistēmas “Paēd!s” ieviešanu vecāki par skolas maltītēm varēs samaksāt mobilajā lietotnē.