Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 23. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot raksturīgos rituālus un standarta tradīcijas. Tikai ne šodien! Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi jaudīgi.

Horoskops vērsim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līgotājus vari paņemt ar savu šarmu, tāpēc šim svētku brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par svētku galdu. Izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Šodien vari un vajag iedomāties vēlēšanos! Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu ilgu kausu. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo baudāmāki būs rezultāti.

Horoskops lauvai

Svētkos nepieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, bet gan rūpīgi tos izsver ar sirds svariņiem un prāta mēraukliņu. Tikai pret sevi godīgi pieņemti lēmumi sniegs tev svētku prieku un gandarījumu.

Horoskops jaunavai

Līgo dienā atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops svariem

Līgo dienas vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu, un vainagā nepaskrien garām kādam cilvēkam, kurš tevi gaida uz paparžu takas.

Horoskops skorpionam

Tavu mīļoto labsajūta šo Saules stāvēšanas svētku laikā var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Horoskops strēlniekam

Svētkos būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavus plānus sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies nelielā miglas vālā dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tenkām.

Horoskops mežāzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā svētki jāsvin. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops ūdensvīram

Svētkos nokāp no sava galvenā komandiera tiltiņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā svētkus svinēt, bet uzsūc visu iespējamo saules un zemes spēku, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops zivīm

Visu Līgu dienā atveries flirtam un nebijušu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izglītība

Priekšvēlēšanu diskusijā starp universitāšu rektoriem un politiķiem izskan solījumi par pāreju uz valsts apmaksātu augstāko izglītību

Priekšvēlēšanu diskusijā starp universitāšu rektoriem un politiķiem izskan solījumi par pāreju uz valsts apmaksātu augstāko izglītību 6

Jūtamā priekšvēlēšanu gaisotnē Latvijas universitāšu rektori trešdien izvaicāja politiķus par viņu redzējumu, kā attīstīt Latvijas augstāko izglītību. Partijas sola augstāko izglītību padarīt par eksporta preci, piesaistīt ne tikai ārvalstu studentus, bet arī vieslektorus, savukārt Latvijas iedzīvotājiem – nodrošināt bezmaksas studijas.

Saeimas deputāti apspriež topošo mācību saturu un pauž bažas, vai latviešu literatūra netiks atstāta ēnā

Saeimas deputāti apspriež topošo mācību saturu un pauž bažas, vai latviešu literatūra netiks atstāta ēnā

Reformas izglītībā ir mūžīgi pretrunīgs process. Kā zināms, jaunais, kompetencēs balstītais mācību saturs radījis strīdus starp tā izstrādātājiem un skolotājiem. Nu diskusijai pievienojušies Saeimas deputāti, kuri nolēmuši būt tādi kā vidutāji. Otrdien Saeimas namā sprieda, vai jaunajā saturā nav malā pabīdīta latviešu literatūra un dzīvesziņa.

Pasaules Bankas eksperti iesaka augstskolu finansējumu balstīt sniegumā

Pasaules Bankas eksperti iesaka augstskolu finansējumu balstīt sniegumā

Šopavasar ir noslēdzies divus gadus ilgušais pētījums par Latvijas augstskolu modernizāciju, ko veica Pasaules Bankas eksperti. Viņu galvenais ierosinājums – Latvijai augstskolu finansējumam jābūt vairāk atkarīgam no to snieguma. Savukārt, lai sniegumu uzlabotu, jāstiprina akadēmiskais personāls.

Skolu reforma: sola sociālo atbalstu darbu zaudējušajiem pedagogiem

Skolu reforma: sola sociālo atbalstu darbu zaudējušajiem pedagogiem

Pirmspensijas vecuma pedagogiem, kuriem skolu reorganizācijas vai likvidācijas gadījumā nāktos zaudēt darbu, valdība sola sniegt sociālo palīdzību. Atbalsts pusgada garumā garantēs to, ka līdz pensijas saņemšanai cilvēki nepaliks bez ienākumiem, tomēr pašvaldību vadītāji uzsver, ka lielākā daļa pedagogu tomēr nonāks smagākā situācijā, jo šim atbalstam vienkārši nekvalificēsies. 

Daudzas skolas atsakās piedalīties starptautiskajā skolēnu zināšanu pētījumā - tas rada bažas par rezultātu objektivitāti

Daudzas skolas atsakās piedalīties starptautiskajā skolēnu zināšanu pētījumā - tas rada bažas par rezultātu objektivitāti 1

Starptautiskajā skolēnu kompetenču pētījumā, kas saīsināti tiek saukts kā PISA, šogad piedalās 80 valstis. Šonedēļ jau stāstījām, kā šo testu pilda skolēni dažādās Latvijas skolās. Šis pētījums ir prestižs, jo iegūtie dati ļauj ļoti konkrēti salīdzināt izglītības kvalitāti dažādās valstīs. Taču kā izrādās, Latvijā tā ir skolu brīva izvēle – piedalīties pārbaudē vai ne. Tas rada jautājumu, vai dati par Latviju būs objektīvi.