Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izglītība

Vidusskolās jau gatavojas svešvalodu eksāmeniem

Vidusskolās jau gatavojas svešvalodu eksāmeniem 2

Jau nākamnedēļ – otrdien – gaidāmi šā gada vidusskolēnu pirmie centralizētie eksāmeni. Kā ierasts, vairākus mēnešus pirms pārējiem eksāmeniem noris eksāmeni svešvalodās – angļu, vācu, krievu un franču valodā.

Vidusskolēni no nākamā gada varēs padziļināti apgūt pašu izvēlētos priekšmetus

Vidusskolēni no nākamā gada varēs padziļināti apgūt pašu izvēlētos priekšmetus 6

Ja viss noritēts pēc plāna, jau nākamgad vidusskolēni mācīsies pēc jaunā satura modeļa, kas nozīmēs iespēju padziļināti apgūt skolēnam interesējošos mācību priekšmetus. Plānots, ka lielāko daļu laika jaunieši mācītos vispārīgos mācību priekšmetus, bet atlikušo – veltītu padziļinātām mācībām. Solīts, ka izmaiņas neietekmēs ne kopējo stundu skaitu, ne jauniešu noslodzi. 

Satversmes tiesa mudina izzināt Latvijas Satversmi

Satversmes tiesa mudina izzināt Latvijas Satversmi

Svarīgākā ir brīvība – skolēnu zīmējumi un domraksti patīkami pārsteidz ar redzējumu par Satversmē paredzētajām pamattiesībām. Piektdien Satversmes tiesa nu jau tradicionāli sveica tos skolēnus, kuri piedalījušies un uzvarējuši Satversmes izzināšanas konkursā.

Ēnu diena mediju grupā  “All Media Baltics”: desmitiem skolēnu iepazīst sapņu profesijas

Ēnu diena mediju grupā “All Media Baltics”: desmitiem skolēnu iepazīst sapņu profesijas

Ēnu dienā, 13. februārī, mediju grupā ”All Media Baltics” šogad viesojās vairāk nekā 90 skolēnu, kuriem bija unikāla iespēja nokļūt otrpus ekrānam, ielūkojoties lielākās mediju grupas darba ikdienā, viesojoties TV3 un LNT ziņu studijās, radio “StarFM” studijā, ziņu portāla Skaties.lv redakcijā un pat nokļūt TV3 seriāla ”Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā.