Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Savu darbošanos un enerģiju jāvirza tā, lai no sarežģītām situācijām izietu ar mieru un izlīgšanu. Būs dota iespēja sarunāt vairāk nekā citās dienās. Izmanto šo iespēju tikai godīgiem nolūkiem.

Horoskops vērsim

Biji sabūvējis pārāk lielas gaisa pilis un pārāk paļāvies uz veiksmi. Vai vienkārši visu gribēji panākt uzreiz. Nesanāca. Atgriezies pie reālisma, šodien vēl ir iespēja veikt drošu atkāpšanās manevru ar minimāliem zaudējumiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien lēnu garu sastrukturē darba rezultātus, savelc galus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo vērtīgo pieredzi. Rodi spēkus savās zināšanās un dvēseles stabilitātē.

Horoskops vēzim

Jo lielāka tava uzdrīkstēšanās, jo reālāka iespēja, ka būs arī balva. Tu vari nolikt eksāmenu izcili vai arī izgāzties ar troksni. Fobijas un bailes atkāpsies pragmatisma priekšā.

Horoskops lauvai

Iespējams nāksies nostāties pret varas pārstāvjiem vai organizāciju. Ja uzsāc karagājienu, pieļauj arī manevrēšanas iespējas. Diplomātija un mierizlīgums problēmsituācijas mezglu atšķetinās bez asins izliešanas.

Horoskops jaunavai

Vari veidot jaunas savienības gan darbā, gan draudzībā un, protams, lielās laimes jomā. Visticamāk tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau bruņojies ar pieredzi. Met pie malas savu lepnumu un ej uz kompromisiem.

Horoskops svariem

Ar naudu nesološiem darbiem negribēsies krāmēties, bet esi reālist attiecībā uz savu varēšanu. Tas attiecas arī uz finansēm. Tie lauri, pēc kuriem dzenies, var prasīt daudz kritušo un arī īpaši militāru disciplīnu.

Horoskops skorpionam

Sirdslietās šī diena piemērota, lai satiktu vecās mīlas, draugus un tos, kuri vari kļūt par intīmiem draugiem. Nepārvaramā jūtu un atklātības uzplūdā vari pārbiedēt savu mīlestības un iekāres objektu.

Horoskops strēlniekam

Ja mācēsi sadalīt pāri plūstošo enerģiju dažādu virsotņu iekarošanai, piemēram, mīlā, sportā un biznesā, ir superīgas iespējas iegūt trīs vienā. Tava izlēmība un manevrēšanas spējas ietekmēs visu labsajūtu un jūsu kopīgo perspektīvu.

Horoskops mežāzim

Attiecībās ar darbu esi konsekvents, tomēr pieļauj notiekošā vismaz trīs attīstības virzienus. Ja esi iesācis reorganizāciju, tad ej līdz galam, pat ja sajūti lielu pretestību. Šodien panāktais būs ar tālejošām sekām.

Horoskops ūdensvīram

Nedrīksti palaist garām informāciju, kas attiecas uz tavu pelnītspēju darbā. Šim nolūkam visi līdzekļi ir gana labi. Aicini grāmatvedes un priekšniekus pusdienās vai rodi kādu citu piemērotu veidu, kā iegūt kārotās ziņas.

Horoskops zivīm

Ja būsi nolēmis noslēpt vai piesegt kādu nelikumību, vai arī izvairīsies no situācijas, kad tev jārunā skaidra valoda, vari iekulties pratināšanas krustugunīs. Šodien vari atļauties būt dubultaģents.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Izglītība

Valdība apstiprina jauno pamatizglītības standartu

Valdība apstiprina jauno pamatizglītības standartu

Valdība apstiprinājusi Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādāto vispārējās pamatizglītības mācību saturu un mācīšanās pieeju, kuras mērķis ir skolēnos attīstīt 21.gadsimtam svarīgās kompetences.

LU un RSU cīnās par Rīgas 1. medicīnas koledžu

LU un RSU cīnās par Rīgas 1. medicīnas koledžu 1

Jaunajai valdībai būs jāizlemj, kā pabeigt koledžu reorganizāciju – asu interešu sadursmi izraisījusi Rīgas 1. medicīnas koledžas nākotne. Šo visai veiksmīgo izglītības iestādi savā paspārnē grib pārņemt gan Latvijas Universitāte (LU), gan Rīgas Stradiņa universitāte (RSU).

Vairāk datorikas, mazāk literatūras - to paredz jaunais pamatizglītības standarts

Vairāk datorikas, mazāk literatūras - to paredz jaunais pamatizglītības standarts

Izglītības ministrija viesusi lielāku skaidrību par izmaiņām skolu izglītības saturā, kas stāsies spēkā no aiznākamā mācību gada. Šīs reformas jau raisa diskusijas, ņemot vērā, ka vecākiem, skolēniem un pedagogiem mēdz būt atšķirīgi priekšstati, ko skolā vairāk vajadzētu mācīt. Saskaņā ar Izglītības ministrijas ieceri būs gan jauni mācību priekšmeti, gan tiks pārveidoti esošie.

Šadurskis: Jaunā pamatizglītības standarta mērķis ir mudināt skolēnus izzināt mācību procesu, nevis zināšanas iekalt

Šadurskis: Jaunā pamatizglītības standarta mērķis ir mudināt skolēnus izzināt mācību procesu, nevis zināšanas iekalt 2

Jau pēc nepilniem diviem gadiem sākumskolas un pamatskolas skolēni, viņu vecāki un pedagogi jutīs būtiskas izmaiņas stundu sarakstā un mācību procesā. Apkopojot jaunā pamatizglītības standarta pilotprojektā iesaistīto pušu priekšlikumus, secināts, ka jaunais mācību standarts ir atbalstāms, turklāt lielākā daļa priekšlikumu saistās ar nepieciešamību palielināt mācību stundu skaitu. 

Skolās varētu sākt mācīt jaunu priekšmetu ar nosaukumu "Drāma"

Skolās varētu sākt mācīt jaunu priekšmetu ar nosaukumu "Drāma"

Pēdējā laikā sabiedrībā notiek plašas diskusijas par ieceri valsts pamatizglītības standartā ieviest jaunu mācību priekšmetu ar nosaukumu – “Drāma”. Īpaši satraukti humanitāro zinību skolotāji, jo šī jaunā mācību priekšmeta dēļ tiks samazināts literatūras stundu skaits.

Seminārā skolēniem atgādina, ka internets nav tik izklaidei, bet noder arī mācībām

Seminārā skolēniem atgādina, ka internets nav tik izklaidei, bet noder arī mācībām

Šomēnes īpaši aktualizēts temats par drošību internetā – ja tīmekļa piedāvātās iespējas lieto piesardzīgi un atbildīgi, tas var būt labs palīgs kā mācībās, tā ikdienā. Taču speciālisti secinājuši, ka, par spīti visām informācijas kampaņām, arvien vēl daudzi bērni, jaunieši un viņu vecāki līdz galam neapzinās, kādus riskus var nest neapdomīga rīcība virtuālajā vidē.