Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Izdevumi

Saeimā kaismīgas debates par 2019. gada budžetu

Saeimā kaismīgas debates par 2019. gada budžetu

Trešdien – pēc rekordilgas kavēšanās – Saeima beidzot ķērās klāt 2019. gada valsts budžetam. Sēdes norise lielus pārsteigumus nesagādāja, opozīcijai asi kritizējot valdības piedāvājumu un saņemot pretpārmetumus.

VID sāk pieņemt ienākumu deklarācijas

VID sāk pieņemt ienākumu deklarācijas 2

Valsts ieņēmumu dienests rīt sāks pieņemt gada ienākumu deklarācijas. Tiem, kam tās ir jāiesniedz obligāti, ir doti trīs mēneši laika. Taču ik gadu arvien vairāk cilvēku savus ienākumus deklarē brīvprātīgi, lai atgūtu pārmaksāto nodokli un attaisnotos izdevumus.

4 finanšu kouča padomi, kā sakrāt naudu

4 finanšu kouča padomi, kā sakrāt naudu 4

Lieki izšķērdēt naudu, kuru iegūsti (tā vietā, lai to sakrātu vai investētu), ir… finanšu grēks. Vēl ir kāda nozīmīga kļūda? Slēpties no jautājumiem, kas saistīti ar naudas lietām. Kopā ar finanšu eksperti atklājam četras sievietēm raksturīgas finanšu kļūdas, kas regulāri iztukšo mūsu bankas kontus. Un sniedzam padomus, kā tev šajā ballīšu sezonā un arī ikdienā sakārtot savu grāmatvedību un tikt uz finansiālās neatkarības takas. Konsultē Andra Šulce, finanšu vadītāja ar 18 gadu pieredzi, koučs, ICF biedre

Saeima Latvijas prezidentūrai ES par 14 727 eiro iepirkusi ziedus un karogus

Saeima Latvijas prezidentūrai ES par 14 727 eiro iepirkusi ziedus un karogus

Saeima Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē pasākumu vajadzībām par 14 727,06 eiro iepirkusi ziedus un ziedu kompozīcijas, kā arī karogus un to statīvus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētais paziņojums par iepirkumu procedūras rezultātiem.