Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Izbalsošana

Šovu pamet skaistās un trakulīgās – Elīna un Santa

Šovu pamet skaistās un trakulīgās – Elīna un Santa 18

Pirms brīža – tikai nedēļu pirms izšķirošā fināla – iespēju realitātes šovu TV Zvaigzne pameta un mājās devās skaistās un trakulīgās dāmas – Elīna un Santa. Taču Džokers apsolīja cīnīties par uzvaru.

Iekšējā balsojuma upuris – Elīna

Iekšējā balsojuma upuris – Elīna

Šovakar iespēju realitātes šovā TV Zvaigzne gaidāms dramatisks vakars, jo tikai soli pirms lielā fināla kādam spēle būs jāpamet. Divus krēslus ieņems Santa un Džokers, jo eksperti viņu darbus atzina par visvājākajiem. Taču – kurš pievienosies viņiem? Kurš ieņems trešo izbalsošanas krēslu?

Dārtas un Violetas pārdomas pēc šova pamešanas

Dārtas un Violetas pārdomas pēc šova pamešanas 16

Jau ierasts, ka portāls Skaties.lv uzreiz pēc realitātes šova TV Zvaigzne izbalsošanas raidījumiem “ķer” rokā to pametušos dalībniekus. Arī šonedēļ tie bija uzreiz divi dalībnieki – Dārta un Violeta. Atšķirībā no pārējiem, viņas ir tās, kas no telpām izgāja uz neatgriešanos.

Šovu TV Zvaigzne uz neatgriešanos pamet Violeta un Dārta

Šovu TV Zvaigzne uz neatgriešanos pamet Violeta un Dārta 12

Līdz šova beigām atlikušas vien 13 dienas, tieši tāpēc šī izbalsošana bija īpaši dramatiska. Uz strīpas šodien sēdās pagājušās nedēļas vājāko darbu autori – Toretto un Dārta, bet par iekšējā balsojuma upuri kļuva Violeta.

Uz strīpas pirmo reizi Dārta; viņai pievienojas Toretto

Uz strīpas pirmo reizi Dārta; viņai pievienojas Toretto 20

Kamēr citi cīnās par atgriešanos šovā, ir tādi, kuriem šī būs pēdējā nedēļa, jo pēc šā vakara izbalsošanas dalībniekiem, kas atstās realitātes šova TV Zvaigzne telpas, nebūs vairs iespējas cīnīties par uzvaru.

Dārta šova žūriju nodēvē par zīdaiņu baru

Dārta šova žūriju nodēvē par zīdaiņu baru 9

Esam jau pieraduši, ka otrdienas – izbalsošanas dienas – ir emocijām piesātinātas. Vakar kā viens no pieradījumiem tam bija Dārtas izteikums par realitātes šova TV Zvaigzne žūriju, nosaucot viņus par zīdaiņu baru.

Foto: atskats uz vakardienas izbalsošanu

Foto: atskats uz vakardienas izbalsošanu

Otrdienas ir spraigas dienas, un jo īpaši spraigu to visu padarīja fakts, ka vakar no realitātes šova TV Zvaigzne ārā devās divi dalībnieki. Šoreiz tie bija reperis Džokers un atraktīvā Santa, bet smukulīte Santa Nr. 1 izturēja arī otro izbalsošanu pēc kārtas, turklāt sasniedza absolūto šā šova rekordu, savācot vairāk nekā 1200 zvanu (balsu).

Džokers un Santa – kāpēc viņi pameta šovu?

Džokers un Santa – kāpēc viņi pameta šovu? 6

Jau ierasts, ka portāls Skaties.lv uzreiz pēc realitātes šova TV Zvaigzne izbalsošanas raidījumiem “ķer” rokā tā pametušos dalībniekus. Šoreiz tie bija veseli divi – Džokers un Santa –, kuri mums pastāstīja, kāpēc, viņuprāt, tieši viņi vakar izgāja.

Smukulīte Santa Nr. 1 paliek šovā, savācot vairāk nekā 1000 balsu

Smukulīte Santa Nr. 1 paliek šovā, savācot vairāk nekā 1000 balsu 57

Otrdienas ir spraigas dienas, un jo īpaši spraigu to visu padarīja fakts, ka šovakar no realitātes šova TV Zvaigzne ārā devās divi dalībnieki. Šoreiz tie bija reperis Džokers un atraktīvā Santa, bet smukulīte Santa Nr. 1 izturēja arī otro izbalsošanu pēc kārtas.

Imunitāti saņem uzreiz trīs cilvēki; uz strīpas sēdēs Santa un Džokers

Imunitāti saņem uzreiz trīs cilvēki; uz strīpas sēdēs Santa un Džokers 28

Kārtējā izbalsošanas diena ir klāt, kas tiek uzskatīta par vienu no spriedzes pilnākajām realitātes šova TV Zvaigznes nedēļas dienām. Neiztikām arī bez pārsteigumiem, jo imunitāte tika piešķirta uzreiz trim cilvēkiem, kā arī, protams, tiem, kas sēdīsies uz izbalsošanas strīpas – Džokeram un Santai.

FOTO atskats uz otrdienas izbalsošanu

FOTO atskats uz otrdienas izbalsošanu 2

Piedāvājam foto galeriju par vakardienas izbalsošanas tiešraidi realitātes šovā TV Zvaigzne. Šovu šoreiz  bija jāatstāj Rihardam.

VIDEO un FOTO atskats uz otrdienas izbalsošanu

VIDEO un FOTO atskats uz otrdienas izbalsošanu

Ir pienākusi piektdiena, kad visiem gribas būt mazliet laiskākiem nekā varbūt citās darba dienās, tāpēc piedāvājam nelielu atskatu gan bilžu, gan video formātā uz otrdienas izbalsošanas tiešraidi realitātes šovā TV Zvaigzne, kad pārējos dalībniekus bija jāatstāj Andersonam.

Šovu pamet iekšējā balsojuma upuris – Andersons

Šovu pamet iekšējā balsojuma upuris – Andersons

Šovā TV Zvaigzne pavadīts vēl viens izbalsošanas vakars, kad uz strīpas sēdās [Ex] da Bass, Džokers un iekšējā balsojuma upuris – Andersons. Pēc divu stundu gariem atmiņu stāstiem, raksturojumiem un līdzvērtīgas balsojuma cīņas mājās devās tieši pašu dalībnieku uz strīpas nosēdinātais jauneklis.

VIDEO: "Dzelzs lēdija" Kristīne izsprūk par mata tiesu; meitene paziņo, ka viņai ir vēzis

VIDEO: "Dzelzs lēdija" Kristīne izsprūk par mata tiesu; meitene paziņo, ka viņai ir vēzis 67

Otrdienas vakaros realitātes šova TV Zvaigzne skatītājiem un, pats galvenais, tā dalībniekiem jāpavada, turoties pie “validola” iepakojuma, jo jau ierasts, ka tie izvēršas īpaši dramatiski. Arī šis vakars nebija izņēmums, – kā vēstījām, jau kuro reizi sēžot uz izbalsošanas strīpas, Kristīne ne tikai saglabā vietu, bet gan nāk klāja ar paziņojumu, ka viņai ir vēzis pēdējā stadijā.

Kā izbalsotā Egii jūtas nu jau ārpus šova telpām?

Ekspresintervija Kā izbalsotā Egii jūtas nu jau ārpus šova telpām? 17

Pēc pulksteņlaika jau vakar realitātes šovā TV Zvaigzne norisinājās kārtējais izbalsošanas vakars, kurā uz strīpas pirmo un liktenīgo reizi sēdās Egii. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc šova telpu atstāšanas centās noskaidrot, kāpēc tieši viņa ir šeit, nevis svin palikšanu.

Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii

Šovā TV Zvaigzne asaru plūdi; mājās dodas Egii 30

Otrdienas vakari šovā TV Zvaigzne allaž izvēršas dramatiski un emociju pilni. Šovakar uz “melnās strīpas” sēdās vissliktāk novērtētā sižeta autore Egii, Juris, kurš izpelnījās administrācijas sodu, regulāri pārkāpjot iekšējās kārtības noteikumus, un skandalozā šova zvaigzne Kristīne, kuru uz strīpas nosēdināja kolēģi iekšējā balsojumā.

Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas

Juris atkal izrunājas; šova adminstrācija viņu nosēdina uz izbalsošanas strīpas 2

Šodien realitātes šovā TV Zvaigzne ir izbalsošanas diena, kurā norisinājies vēl nepiedzīvots precedents – uz strīpas plkst. 13.00, kad tas parasti notiek, divu cilvēku vietā nosēdināta tika tikai Egii, taču pārējos divus skatītāji varēja noskaidrot tikai pēc plkst. 21,00, kad sākās tiešraide. No iekšējā balsojuma jau otro nedēļu pēc kārtas dalībnieki ievēlēja Kristīni, bet to, kurš būs trešais, šova veidotāji noslēpumā turēja līdz pat pēdējam brīdim.

Ekskluzīvi: intervija ar Elīnu uzreiz pēc šova pamešanas!

Ekskluzīvi: intervija ar Elīnu uzreiz pēc šova pamešanas! 11

Otrdienas realitātes šovā TV Zvaigznes parasti ir skumjas dienas, jo no kāda dalībnieka, ar kuru jau sadzīvots un kurš iemīļots, jāšķiras. Pirmajā nedēļā savu sapni izsapņoja Džeimss, pagājušajā nedēļā šova dalībniekus pameta Jaroslavs, bet vakar no telpām izgāja Elīna. Portāls Skaties.lv uzreiz pēc tam meitenei vaicāja, kāpēc noticis tā, kā noticis!