Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

IT

Atklāj, no kā sastāv Tavs mobilais tālrunis!

Atklāj, no kā sastāv Tavs mobilais tālrunis!

“Atklāj, kas Tavam telefonam vēderā!” – ar šādu uzsaukumu jaunieši aicināti tuvāk iepazīt viedtālruni. Rīgas Tehniskās universitātes dizaina fabrika organizē konkursu, kurā aicina iesūtīt aizraujošu video, kas atklāj mobilā tālruņa tehnoloģijas noslēpumus, vēsta “900 sekundes”.

Prezentēs jauno "Rīgas satiksmes" koda biļeti

Prezentēs jauno "Rīgas satiksmes" koda biļeti

Ceturtdien, 21. oktobrī, plkst. 12.00 tiešsaistē norisināsies pasākums par koda biļetes ieviešanu un lietošanu Rīgas sabiedriskajā transportā, informēja SIA “Rīgas satiksme”.

"Facebook", "Instagram", "Whatsapp" atslēgšanās dod rūgtu mācību

"Facebook", "Instagram", "Whatsapp" atslēgšanās dod rūgtu mācību 1

Miljardiem planētas Zeme iedzīvotāju pirmdien, 4. oktobrī, piedzīvoja teju vai kolektīvo šoku – uz sešarpus stundām nedarbojās sociālie tīkli “Facebook”, “Instagram” un “Whatsapp”, kas daļai sabiedrības, piemēram, uzņēmējiem devis rūgtu mācību, vēsta TV3 Ziņas.

Bijušais "Latvijas pasta" vadītājs: Saziņai ar iedzīvotājiem domātā e-adrese bija jāievieš kopā ar e-parakstu jau pirms 15 gadiem

Bijušais "Latvijas pasta" vadītājs: Saziņai ar iedzīvotājiem domātā e-adrese bija jāievieš kopā ar e-parakstu jau pirms 15 gadiem 4

Piektdien par paraugu sabiedrības un valsts varas sadarbībā krīzes pārvarēšanā dēvētajā Dānijā atcelti praktiski visi ar Covid-19 saistītie ierobežojumi un būtiska nozīme bija iestāžu komunikācijai ar iedzīvotājiem, tostarp izmantojot arī Latvijā pieejamus rīkus, piemēram, valsts spējai sazināties ar cilvēkiem veidoto e-adresi, kam Latvijā dienasgaismu vajadzēja ieraudzīt līdz ar e-paraksta ieviešanu jau pirms 15 gadiem, taču realitātā tā Latvijā sāka darboties vien pavisam nesen un to izmanto nedaudz vairāk nekā 1% no visiem Latvijas iedzīvotājiem, vēsta “Nekā personīga”.

"Cert.lv" brīdina par krāpnieku sūtītiem personalizētiem e-pastiem šķietami kolēģu vai priekšnieka vārdā

"Cert.lv" brīdina par krāpnieku sūtītiem personalizētiem e-pastiem šķietami kolēģu vai priekšnieka vārdā

Informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas Latvijā “Cert.lv” ekspertu rīcībā nonākusi informācija par krāpnieku sūtītiem e-pastiem, kas pielāgoti to saņēmējiem individuāli un sūtīti it kā personas kolēģu vai priekšnieka vārdā, aģentūrai LETA atzina “Cert.lv” sabiedrisko attiecību pārstāve Līga Besere.

Apbalvos labākos Latvijas interneta veikalus

Apbalvos labākos Latvijas interneta veikalus

Laikā, kad interneta tirdzniecība piedzīvo lielāku pircēju pieplūdumu nekā jebkad iepriekš, trešdien, 26. maijā, tiks noskaidroti Latvijas labākie interneta veikali, vēsta “900 sekundes”.

Likums šobrīd liedz cilvēkiem prasīt uzrādīt vakcinācijas faktu

Likums šobrīd liedz cilvēkiem prasīt uzrādīt vakcinācijas faktu 4

Lai arī Saeima uzdeva valdībai izstrādāt kārtību hokeja čempionāta apmeklēšanai, tomēr lēmumu pieņemšanas bumerangs lielā mērā arī atgriežas atpakaļ pie Saeimas – veselības informācija ir īpaši aizsargājama, un čempionāta rīkotājiem, kā arī jebkuram citam komersantam kā trešajai pusei patlaban ar likumu aizliegts no cilvēkiem prasīt vakcinācijas vai izslimošanas fakta apliecinājumu, vēsta TV3 Ziņas.

PTAC skaidro, kā atpazīt drošu interneta veikalu un kādas tajā ir patērētāja tiesības un pienākumi!

PTAC skaidro, kā atpazīt drošu interneta veikalu un kādas tajā ir patērētāja tiesības un pienākumi!

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ik dienas saņem daudz patērētāju jautājumu un sūdzību par iepirkšanos internetā, kas pandēmijas dēļ kļuvusi par šā brīža realitāti, taču ne vienmēr norit gludi, tāpēc PTAC ir sagatavojis ieteikumus patērētājiem, kā tīmeklī neapjukt un atpazīt drošu interneta veikalu, kādas ir tipiskākās patērētāju problēmas un tiesības distances jeb attālinātajā iepirkšanā.

Pirmajā reģistrācijas dienā augsta atsaucība pieteikties vakcīnai pret Covid-19

Pirmajā reģistrācijas dienā augsta atsaucība pieteikties vakcīnai pret Covid-19 2

Piektdien, 5. februārī, kopš plkst. 10.00, kad tika uzsākta agrīnās pieteikšanās vakcīnai pret Covid-19 līdz plkst. 19.00, vakcīnai pret Covid-19 pieteikušies jau vairāk nekā 21 000 iedzīvotāju un pirmajās interneta vietnes vietnē manavakcina.lv darbības stundās reģistrēties gribētāju bija tik daudz, ka sistēma to neizturēja un vietnes darbība bija apgrūtināta, līdz ar to atsaucība pirmajā dienā – augsta, vēsta TV3 Ziņas.