Ceturtdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Īrnieki un namīpašnieki

Nama īrnieki sūdzas par nejauku īpašnieci

Nama īrnieki sūdzas par nejauku īpašnieci

Kad konkrētas ēkas, objektus sāk apsaimniekot jauns saimnieks, nereti notiek pārmaiņas, kuru dēļ ne visiem no tām ir labums. Viss mainās un attīstās. Tā gadījies Lāčplēša ielas 68 nama īrniekiem Rīgā.

Īrniece nelaiž dzīvoklī mirušā saimnieka radiniekus

Īrniece nelaiž dzīvoklī mirušā saimnieka radiniekus

Dzīvokļa kreditēšanas iespējas mazinās, līdz ar to aizvien populārāka kļūst dzīvokļu īre. Tas savā ziņā ir riskants pasākums gan tam, kurš izīrē dzīvokli, proti, īpašniekam, gan arī pašam īrniekam. Var domāt, – dzīvokļu īpašniekam ir lielākas privilēģijas un mazākas iespējas tikt apmānītam, taču raidījuma Bez Tabu stāsts liecina, ka arī tiem, kam pieder nekustamais īpašums un kas to izīrē, galvassāpju var būt ne mazums.

Inčukalnā bez brīdinājuma likvidē godprātīgu īrnieku dārza mājiņas

Inčukalnā bez brīdinājuma likvidē godprātīgu īrnieku dārza mājiņas 2

Inčukalna novada Gaujā pašā upes krastā pirms 30 gadiem cilvēkiem tika piešķirti zemes gabali, kur uzceltas dārza mājiņas un iekopti mazdārziņi. Laikam ejot, zemei uzradies īpašnieks, kurš prasījis nelielu nomas maksu un ļāvis iedzīvotājiem vasarās atpūsties, tagad viss ir mainījies.

No dzīvokļa izliek 70 gadus vecu kundzi, kura tagad spiesta dzīvot neapskaužamos apstākļos

No dzīvokļa izliek 70 gadus vecu kundzi, kura tagad spiesta dzīvot neapskaužamos apstākļos 57

Iespējams, ka kāds atminas savulaik humorista Edgara Liepiņa izpildītās dziesmas vārdus – mežā būdiņu tev celšu, lai mums ir, kur apmesties. Tā gan bija domāta kā pasmiešanās, bet diez vai smiekli nāktu kādam, ja šāda situācija tiešām būtu reāla. Kad nav vairs mājvietas un šajā gada laikā jānakšņo zem klajas debess. Tieši tā gadījies kādai Līgatnes pusē dzīvojošai sievietei, kura jau vairākas naktis spiesta nakšņot ne cilvēkam domātos apstākļos.