Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Investīcijas

Džakartas modernizācijai piešķirs 36 miljardus eiro

Džakartas modernizācijai piešķirs 36 miljardus eiro

Indonēzijas valdība galvaspilsētas Džakartas modernizācijas plāniem piešķirs 36 miljardus eiro, pavēstīja plānošanas ministrs Bambangs Brodžonegoro, ar šo ieceri nākot klajā neilgi pēc valdības paziņojuma, ka Borneo tika būvēta jauna valsts galvaspilsēta.

Investīciju konts: daudziem iedzīvotājiem par to joprojām nav izpratnes

Investīciju konts: daudziem iedzīvotājiem par to joprojām nav izpratnes

Arī Latvijā ieguldītājiem pieejams attīstītās valstīs iecienīts investīciju konts darījumiem ar vērtspapīriem. Tomēr tas gada laikā nav devis spēcīgu grūdienu tam, lai veicinātu tirgošanos ar akcijām. Turklāt joprojām tūkstošiem akciju īpašnieku nenāk pakaļ savam kapitālam, kas radies lielās privatizācijas laikā.

EP deputāti: lielā daļā gadījumu investoru uz ieguldījumiem mudina politiski, nevis ekonomiski apsvērumi

EP deputāti: lielā daļā gadījumu investoru uz ieguldījumiem mudina politiski, nevis ekonomiski apsvērumi 2

Eiropas Savienības dalībvalstīm turpmāk būs rūpīgāk jāizvērtē ārvalstu investīciju patiesos mērķus un avotus. Lai nepieļautu situāciju, kad patiesie labuma guvēji slēpjas aiz citās valstīs reģistrētiem uzņēmumiem un tādā veidā realizē savas politiskās intereses Eiropas Savienībā, Eiropas Parlaments šajā nedēļā apstiprināja Eiropas Savienības līmeņa mehānisma izveidi ārvalstu tiešo ieguldījumu izvērtēšanai.

Sekas pēc Latvijas nokļūšanas "pelēkajā sarakstā" būtu neatgriezeniskas

Sekas pēc Latvijas nokļūšanas "pelēkajā sarakstā" būtu neatgriezeniskas

Izklausās nepatīkami, bet tas, ka vienā jaukā dienā mēs ārzemēs nevaram norēķināties ar kredītkarti, mūsu uzņēmumiem nākas nežēlīgi ilgi gaidīt naudu par savām precēm un ir pagalam grūti norēķināties ar partneriem ārvalstīs, var kļūt par realitāti tajā brīdī, kad Latvija nonāks tā sauktajā “pelēkajā sarakstā”.

Latvija joprojām kavējas ar kopfinansēšanas likuma pieņemšanu

Latvija joprojām kavējas ar kopfinansēšanas likuma pieņemšanu 1

Viens no esošās valdības joprojām nepadarītajiem darbiem ir tā sauktā kopfinansēšanas likuma pieņemšana. Runa ir par tā dēvēto “crowd-funding” sistēmu, kas daudzviet pasaulē ļauj biznesa ideju radītājiem apiet bankas un iegūt investīcijas tiešā veidā no tiem, kuriem viņu ideja šķiet interesanta.

Ogres novadā plāno būvēt miljoniem eiro vērtu olu rūpnīcu

Ogres novadā plāno būvēt miljoniem eiro vērtu olu rūpnīcu 1

Ogres novada pašvaldības domes deputāti ārkārtas sēdē atbalstījuši olu un olu produktu ražotnes izveides veicināšanu Madlienas pagastā, kur ukraiņu investors iecerējis izbūvēt ražotni ar trīs līdz sešiem miljoniem dējējvistu.

Lidsabiedrība "airBaltic" pirks 60 jaunas lidmašīnas

Lidsabiedrība "airBaltic" pirks 60 jaunas lidmašīnas

“airbaltic” paplašina floti – Latvijas nacionālā aviokompānija pirmdien, 28. maijā, parakstījusi līgumu ar aviolaineru ražotāju par iespēju iegādāties kopumā 60 jaunas “Bombardier CS300” lidmašīnas.