Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Interesanti

Interneta hits: amerikāņi populārā TV šovā mācās krievu lamuvārdus

Interneta hits: amerikāņi populārā TV šovā mācās krievu lamuvārdus

Kamēr daļai Latvijas iedzīvotāju kāda sulīga krievu lamuvārda iepīšana sarunā kļuvusi teju par normu, amerikāņu mēlēm Austrumeiropas rupjības ir kā eksotiska delikatese. Interneta vidē par hitu kļuvis video, kurā Holivudas aktrise Elizabete Olsena, viesojoties populārajā Konana O’Braiena šovā, mācījusi tautiešiem, kā pareizi lādēties krieviski.

Jau kūko dzeguzes! Latviešu ticējumi, kuros vērts ieklausīties

Jau kūko dzeguzes! Latviešu ticējumi, kuros vērts ieklausīties 1

Dzeguze pazīstama ar saviem īpatnējajiem ligzdošanas paradumiem – dzeguze ligzdu netaisa, bet olas iedēj citu putnu ligzdās, pēc tam olas perē un putnēnus audzina audžuvecāki. Tikmēr mūsu sentēvi ir pārliecināti, ka dzeguzes kūkošana paredz nākotni.

Bedrē līdz viduklim! Saša pozē uz ceļa Vijciems-Valka

Bedrē līdz viduklim! Saša pozē uz ceļa Vijciems-Valka 3

Klāt pavasaris – dīgst pirmie ziediņi, kokiem plaukst lapas un… uz ceļiem parādās garās ziemas laikā izveidojušās bedres. Šis laiks sociālo tīklu lietotājiem ir “pļaujas laiks”, kas  ļauj citam ar citu sacensties asprātībā un jokos par aktuālo tematu.

Video: kā Megana Mārkla reiz pieņēma "ledus spaiņa" izaicinājumu

Video: kā Megana Mārkla reiz pieņēma "ledus spaiņa" izaicinājumu

Holivudas aktrise, seriāla “Suits” zvaigzne Megana Mārkla pavisam drīz kļūs par pavisam īstu princesi, un britu karaļnama etiķetei nepiedien publiskas izklaides, kur nu vēl šādas aktivitātes sociālajos tīklos. Lai arī kopš prinča Harija bildinājuma Megana patiešām darījusi visu, kas princesei piedien, atgādinām, ka pavisam nesen viņas ikdiena bija pavisam citādāka.

Video: radi ierodas uz slimnīcu pie jaunajiem vecākiem un "paliek uz pauzes"

Video: radi ierodas uz slimnīcu pie jaunajiem vecākiem un "paliek uz pauzes" 3

Bērniņa ienākšana ģimenē ir prieks un laime ne vien pašiem vecākiem, bet arī vecvecākiem un visiem radiem. Bieži vien topošie vecāki nolemj priecīgos jaunumus pasniegt īpaši – kā pārsteigumu. Šis pāris pasākumam piegāja vēl radošāk. Tas, ko viņi izdomāja, ātri vien kļuva par apspriestāko tematu sociālajos tīklos.

"Selfiju akadēmijas" patronese Seksīgā Lee noslēpusi savus "Instagram" un "Facebook" profilus

"Selfiju akadēmijas" patronese Seksīgā Lee noslēpusi savus "Instagram" un "Facebook" profilus 4

Vēl pavisam nesen dziedātāja un radio ētera personība Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee lepni reklamēja “Selfiju akadēmiju”, kurā daiļā dzimuma pārstāves varēja apgūt iemaņas ceļā uz slavu un atpazīstamību sociālajos tīklos no pašas Latvijas selfiju karalienes. Tiesa gan, pati selfiju eksperte pieņēmusi radikālu lēmumu pilnībā pazust no interneta vides.