Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ingmārs Līdaka

KNAB darbinieki iztaujājuši bijušo politiķi Ingmāru Līdaku

KNAB darbinieki iztaujājuši bijušo politiķi Ingmāru Līdaku 8

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šodien iztaujājis bijušo Saeimas deputātu Ingmāru Līdaku par laiku, kad viņš ieņēmis Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētāja vietnieka amatu, atzina Līdaka.

Kurzemē tiek meklēta Eiropas kokvarde

Kurzemē tiek meklēta Eiropas kokvarde 2

Kurzemē tiek meklēta kokvarde, proti, Dienvideiropā bieži sastopamā Eiropas kokvarde tikusi uzskatīta par Latvijā praktiski izzudušu sugu jau kopš 19. gadsimta beigām. Taču pirms 30 gadiem Rīgas Zoodārzs sāka unikālu šīs sugas atjaunošanu, Embūtes pagastā dabā izlaižot nebrīvē izaudzinātus kokvardulēnus.

Foto: Rīgas svētku ietvaros kronēts Latvijas skaistākais ponijs

Foto: Rīgas svētku ietvaros kronēts Latvijas skaistākais ponijs

Rīgas svētku ietvaros norisinājās īpašs skaistuma konkurss – poniju skaistuma konkurss, kur par uzvarētāja godu sacentās poniji un viņu mazie saimnieki. Pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā, bija iespējams vērot dažādus priekšnesumus, atrakcijas, kurās iesaistīti zirgi vai poniji. Apmeklētāji nesteidza pamest Uzvaras parku, bet labprāt izklaidējās īpašajā zirgu pasākumā.

Savvaļas dzīvniekus cirkā tomēr drīkstēs izmantot, tā lemj Saeimā

Savvaļas dzīvniekus cirkā tomēr drīkstēs izmantot, tā lemj Saeimā 1

Atgādināsim – pēc dzīvnieku aizstāvju protestiem Saeima 1. lasījumā atbalstīja aizliegumu likt lāčiem braukt ar divriteni, bet tagad likumā ar deputātes Jūlijas Stepaņenko gādību iekļauts izņēmums. Cirka izrādēs uzstāties nedrīkstēs tikai savvaļā sagūstīti dzīvnieki, bet uz nebrīvē dzimušiem tīģeriem vai lauvām šāds aizliegums neattieksies.

Līdaka: LZP valdē nav vienprātības, vai Truksnis tiešām ir izslēgts no partijas

Līdaka: LZP valdē nav vienprātības, vai Truksnis tiešām ir izslēgts no partijas

Politiskais nihilisms; nekaunība – tādi un vēl citi epiteti izskanējuši sociālajos tīklos pēc tam, kad Jūrmalas mēra amatā atkārtoti ievēlēts Gatis Truksnis, kurš tiek turēts aizdomās par nelikumīgu partijas finansēšanu. Turklāt šobrīd nav īsti skaidrības, vai Truksnis ir vai nav izslēgts no Latvijas Zaļās partijas (LZP) – valdē par to nav vienprātības.