Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

infekcija

"Vairāk nekā puse saslima, direktore nejūtas vainīga!" Pēc sapulcēm, kolēģu sveikšanas Covid-19 uzliesmo Krustpils pamatskolā

"Vairāk nekā puse saslima, direktore nejūtas vainīga!" Pēc sapulcēm, kolēģu sveikšanas Covid-19 uzliesmo Krustpils pamatskolā 25

Pēc vairākām klātienes pedagogu sanāksmēm Krustpils pamatskolā gada sākumā mācību iestādē skolas personāla, pedagogu vidū noticis ievērojams Covid-19 infekcijas uzliesmojums. Skolas pārstāve, kura par pedagogu sanākšanu klātienē ziņo “Bez Tabu”, uzskata, ka, organizējot sapulces, skolas direktore rīkojusies bezatbildīgi. Notikušo mācību iestādē ārkārtējā situācijā nosoda arī izglītības kvalitātes uzraugi.

Covid-19: "Pie skapīšiem un dušās plecu pie pleca!" Uztraucas par drošību lielā uzņēmumā Daugavpilī

Covid-19: "Pie skapīšiem un dušās plecu pie pleca!" Uztraucas par drošību lielā uzņēmumā Daugavpilī 2

Daudzie Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīcas (DLRR) darbinieki ir pakļauti saslimšanas ar Covid-19 riskam, jo uzņēmumā netiek ievēroti drošības pasākumi, darba devējs nav parūpējies par darbinieku drošību, ziņo rūpnīcas darbinieka dzīvesbiedre. DLRR ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, kā arī ir lielākais uzņēmums Baltijas valstīs, kas nodrošina dzelzceļa ritošā sastāva modernizāciju, aprīkojuma remontu un rezerves daļu ražošanu.

Koronavīrusa izplatība: Latvijas dienesti ievieš izmaiņas veicamajos piesardzības pasākumos

Koronavīrusa izplatība: Latvijas dienesti ievieš izmaiņas veicamajos piesardzības pasākumos 2

Igaunijā apstiprināts pirmais saslimšanas gadījums ar koronavīrusu, inficētais vīrietis Tallinā ieradās ar autobusu no Rīgas. Latvijas atbildīgie dienesti lēmuši palielināt to teritoriju loku, uz kurām attiecas īpaši piesardzības pasākumi. Tāpat tiek mainīta kārtība, kā cilvēki, kas bijuši kādā no riska zonām un sajutuši simptomus, var pārbaudīties.

A-hepatīts skolā: Rīgas 95. vidusskolā konstatē infekciju vienam bērnam

A-hepatīts skolā: Rīgas 95. vidusskolā konstatē infekciju vienam bērnam

Bažās par A-hepatīta jeb aknu iekaisuma infekcijas tālāku izplatību, ko tautā mēdz saukt par “dzelteno kaiti”, Rīgas 95. vidusskolā ieviesti īpaši piesardzības pasākumi. Inficēšanās ar A-hepatītu atklāta vienā no sākumskolas klasēm. Iztaujājot konkrētā bērna vecākus, epidemiologi sliecas domāt, ka infekcija iegūta ārvalstīs ceļojuma laikā.

Siguldas novada pašvaldība lauž līgumu ar izglītības iestāžu ēdinātāju

Siguldas novada pašvaldība lauž līgumu ar izglītības iestāžu ēdinātāju 9

Piektdien, 20. septembrī, Siguldas novada pašvaldība pieņēmusi lēmumu lauzt līgumu ar SIA “Baltic Restaurants Latvia”, kas sniedz ēdināšanas pakalpojumus visās pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs un četrās skolās, aģentūru LETA informēja Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics (“Reģionu alianse”).

Plāno pārbaudīt ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus visos Latvijas bērnudārzos

Plāno pārbaudīt ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus visos Latvijas bērnudārzos 3

Zemkopības ministrija (ZM) plāno ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju pārbaudes visās pirmsskolas izglītības iestādēs Latvijā, aģentūru LETA informēja ZM, komentējot rīcību saistībā ar premjera Krišjāņa Kariņa (JV) uzdevumu veikt pārbaudes par iespējamiem pārtikas aprites pārkāpumiem Latvijas bērnudārzos.