Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Indra Salceviča

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas “plāksteri” sāpošajai sirdij

Indra Salceviča nododas dārza darbiem, ne meklē vīriešu kārtas “plāksteri” sāpošajai sirdij 26

”Influencere” Indra Salceviča pagājušā gada izskaņā izbeidza attiecības ar baristu Kasparu Bērziņu. Sieviete publiski paziņojusi, ka vairākus gadus nedomā iesaistīties nopietnās attiecībās. Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra publisko pārdomas par ļaušanos otra aplidošanai, laikā, kad vēl sāp sirds. Vai Indra atbalsta vīriešu kārtas “plāksterus”?

Salcevičas bijušais vīrs pēc šķiršanās bauda dzīvi un publicē vēsti skauģiem

Salcevičas bijušais vīrs pēc šķiršanās bauda dzīvi un publicē vēsti skauģiem 14

Par pēdējo nedēļu apspriestāko notikumu pašmāju šovbiznesā kļuvusi iedvesmojošo slavenību Indras Salcevičas un Kaspara Bērziņa šķiršanās. Kamēr interneta komentāru sadaļā dīvānu eksperti piedāvā dažādas versijas par īsās laulības kraha iemeslu, jaunizceptais šķirtenis Kaspars neraud spilvenā – viņš dzīvo ar pilnu krūti un nu publiski sniedzis komentāru arī par intrigu kārajiem spekulantiem.

Salceviča pirmo reizi komentē gadu ilgās laulības iziršanas iemeslus

Salceviča pirmo reizi komentē gadu ilgās laulības iziršanas iemeslus 13

Pagājušā gada izskaņā oficiāli tika šķirta stilistes un kustības “body positive” aizsācējas Latvijā Indras Salcevičas un “influencera” Kaspara Bērziņa nepilnu gadu ilgā laulība. Indra, kura pēc šķiršanās par pielūdzēju trūkumu sūdzēties nudien nevar, pirmo reizi komentējusi šķiršanās iemeslus.

Indru Salceviču pēc šķiršanās jau aplido pielūdzēju pūļi

Indru Salceviču pēc šķiršanās jau aplido pielūdzēju pūļi

Stiliste, blogere, kustības “body positive” aizsācēja Latvijā Indra Salceviča pēc pusotra laulībā pavadīta gada ar dzīvesstila blogeri un baristu Kasparu Bērziņu pirms Ziemassvētkiem pavēstīja par šķiršanos. Nu Indra atbalstītājiem atklājusi, ka par viņas uzmanību jau sacenšas vairāki vīrieši.

Saviesīgā pasākumā Markus Riva atklāj vegāno našķu receptes

Saviesīgā pasākumā Markus Riva atklāj vegāno našķu receptes

Sabiedrībā zināmas personas ne tikai apmeklē apģērbu un rotaslietu zīmolu kolekciju prezentācijas, veikalu atvēršanas, bet labprāt iepazīst arī jaunas tehnikas, kulinārijas nianses. Dažādu jomu profesionāli nodemonstrē savu veiklību kulinārijā.

Stiliste dalās padomos, kā vecākiem bez bērnu klātbūtnes atrast skolēniem tīkamu apģērbu

Stiliste dalās padomos, kā vecākiem bez bērnu klātbūtnes atrast skolēniem tīkamu apģērbu

Turpinot mudināt pārlieku daudz neuzturēties tirdzniecības centros, stiliste Indra Salceviča sniedz padomus vecākiem, kā orientēties plašajā veikalu sortimentā un atrast piemērotu un bērniem tīkamu apģērbu bez viņu pašu klātbūtnes. Vienpadsmit gadus vecā Andželīna uzskata, ka atrast viņai apģērbu, iztiekot bez laikošanas un drēbju apskatīšanas, ir grūti, tomēr stiliste Indra Salceviča pierāda, – tas ir iespējams.

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

2019. gada 31. decembrī modes eksperte Indra Salceviča sociālajos tīklos publiskoja fotogrāfijas no savas kāzu dienas. Slavenības draugi steidza sveikt Indru lielajā notikumā.

Foto: slavenības un gardēži pulcējas kafijas veikala atklāšanā

Foto: slavenības un gardēži pulcējas kafijas veikala atklāšanā 2

Šonedēļ saviesīgs burziņš norisinājās iepirkšanās un izklaides centrā ”Akropole”, kur durvis vēra Latvijā pirmais zīmola ”Nespresso” veikals-sala. Svinīgajā pasākumā pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis, plašs pulks blogeru un citi kafijas mīļotāji.