Otrdiena, 28. septembris

Sergejs, Svetlana, Lana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Imantas pedofils

Imantas pedofila Pikšteina lieta: Prokurors pauž cerību, ka pēc iznākšanas no cietuma pedofils būs labojies

Imantas pedofila Pikšteina lieta: Prokurors pauž cerību, ka pēc iznākšanas no cietuma pedofils būs labojies 14

Prokurors pauda cerību, ka pēc iznākšanas no cietuma Nauris Pikšteins jeb tā dēvētais “Imantas pedofils” vairs neizdarīs noziegumus un būs sapratis savu nodarījumu smagumu. Vismaz tiesā viņš paskaidrojis, ka šādi rīkojies, jo pats esot bērnībā kļuvis par seksuālas vardarbības upuri. Tikmēr daudzi no klātesošajiem tiesā pauda viedokli, ka nav radies iespaids, ka apsūdzētais nožēlo izdarīto. Viņa advokāts gan domā citādāk.

Imantas pedofilam prokurors neprasa mūža ieslodzījumu, jo "saklausīta sirdsbalss"

Imantas pedofilam prokurors neprasa mūža ieslodzījumu, jo "saklausīta sirdsbalss"

25 gadi cietumā – šādu sodu trešdien, 22. jūnijā, saņēma bēdīgi slavenais Imantas pedofils jeb Nauris Pikšteins. Viņš savu vainu nožēlojis un sūdzējies, ka bērnībā pats seksuāli izmantots, un, iespējams, tas bijis viens no faktoriem, kādēļ viņš veicis noziegumus. Augumā nelielais un apaļīgais divdesmitgadnieks pusotru gadu bija meklētākais noziedznieks Latvijā, vazāja aiz deguna policiju un iedvesa šausmas Imantas iedzīvotājiem. Viņš sagandējis dzīvi astoņām mazām meitenēm. Tomēr mūža ieslodzījumu prokurors nepieprasīja.

Imantas pedofilam piespriež 25 gadus cietumā

Imantas pedofilam piespriež 25 gadus cietumā

Par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm apsūdzētajam tā dēvētajam Imantas pedofilam – Naurim Pikšteinam – tiesa trešdien, 22.jūnijā, piespriedusi 25 gadu cietumsodu.

DNS laboratorijas nespēj sniegt rezultātus saprātīgos termiņos

DNS laboratorijas nespēj sniegt rezultātus saprātīgos termiņos

Kad policija medīja Imantas pedofilu, viss, uz ko tika balstīta apsūdzība, bija vīrieša DNS. Neviens pieaugušais pedofilu sejā nebija redzējis, kameru uzņēmumi bija pārāk izplūduši, un tikai šis bioloģiskais paraugs bija vienīgā cerība noķert vīrieti. Tas arī izdevās, taču viņš būtu izskaitļots ātrāk, ja rindas DNS ekspertīžu nodaļā nebūtu tik garas.

Imantas pedofils par zādzību tika aizturēts jau martā

Imantas pedofils par zādzību tika aizturēts jau martā

Tā dēvēto Imantas pedofilu saistībā ar zādzību lielveikalā, policija aizturējusi jau martā, bet aizturēšanas brīdī nav bijušas nekādas aizdomas, ka aizturētā persona ir Imantas pedofils, informē Valsts policija.

Imantas pedofils ir 20 gadu vecs jaunietis, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā, atklāj Sozinovs

Imantas pedofils ir 20 gadu vecs jaunietis, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā, atklāj Sozinovs 6

”Pagājušajā trešdienā uz aizdomu pamata policija aizturēja personu, kuru pārbaudot DNS ir sakritis, tas ir viņš. Aizturētā persona ir 20 gadu vecs jaunietis, kurš iepriekš nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotisko vielu lietošanu. Piektdien pēcpusdienā tiesa piemēroja apcietinājumu šai personai,” tā šodien preses konferencē atzina Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs.

TIEŠRAIDE: policija atklāj detaļas par Imantas pedofila aizturēšanu

TIEŠRAIDE: policija atklāj detaļas par Imantas pedofila aizturēšanu 4

Tā dēvētais Imantas pedofils aizturēts, pirmdien, 10. augustā, LNT rīta raidījumam 900 Sekundes atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Kozlovskis arī norādīja, ka aizturētā persona ir nedaudz vecāka par 20 gadiem. Šoreiz neesot šaubu, ka aizturēts tiešām ir Imantas pedofils, nevis kāda cita persona.

Imantas pedofilu var izprovocēt pavasaris

Imantas pedofilu var izprovocēt pavasaris

Lai gan Imantas pedofils pēdējā laikā ir nogājis pagrīdē, speciālisti saka, ka tas var būt šķietami – ja šādu cilvēku neārstē, viņš var noziegumus paveikt atkal! Kā izrādās, uz šādu rīcību viņu var izprovocēt pat gadalaiku maiņa!