Otrdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Imanta

Imantā naktī sadegušas divas automašīnas

Imantā naktī sadegušas divas automašīnas

Naktī Imantas daudzdzīvokļu mājas pagalmā aizdegās vieglā automašīna, liesmas skāra arī blakus spēkratu. Vietējie iedzīvotāji norāda, ka glābēji uz notikuma vietu attraucās, cik vien ātri iespējams, bet viens no auto pārvērtās par vraku.

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata

"Sabuktēja auto, ar dūri sita logā bērna pusē!" Stāvlaukumā pārmāca šoferi, policija tīšu bojāšanu nesaskata 77

Auto stāvlaukumā maza bērna klātbūtnē noticis konflikts starp diviem autovadītājiem. Damirijs un viņa nepilnus trīs gadus vecais bērns automašīnā gaidīja mammu iznākam no veikala. Cits vīrietis, kura automašīna bija novietota blakus, apskādējis Damirija automašīnu, virinot spēkrata durvis. Pēc aizrādījuma par mašīnas bojāšanu notikusi asa vārdu apmaiņa. Bērns, kā uzskatīja Damirijs, otra vīrieša uzvedības dēļ cietis no emocionālās vardarbības. Pēc spraigajiem notikumiem Damiriju nepatīkami pārsteidzis likumsargu lēmums atteikt ierosināt kriminālprocesu par mantas (automašīnas) tīšu bojāšanu.

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību

"Esam spiesti dzīvot krīzes centrā!" Sievietei ar bērnu invalīdu tiesa liedz tuvoties dzīvesvietai, ko dala ar māti; meitai pārmet vardarbību 3

Tatjanai, kurai ir bērns invalīds, tiesa liegusi tuvoties sev daļēji piederošam dzīvoklim Rīgā, kurā dzīvo arī sievietes māte – sirmgalve. Nosakot liegumu tuvoties mātei un dzīvoklim, tiesa apmierinājusi sirmgalves prasību aizsargāt viņu no meitas izvērstās fiziskas un emocionālas vardarbības. Tatjana gan noliedz mātes pārmetumus, norādot, ka vardarbība esot mātes iztēles auglis. Nu sievietei un bērnam pēc lieguma tuvoties dzīvoklim nākas dzīvot krīzes centrā.

"Esmu kaut kas kosmisks no augšas!" "Paliec mājās" laikā, iespējams, garīgi slims rīdzinieks pārbauda kaimiņu pacietību

"Esmu kaut kas kosmisks no augšas!" "Paliec mājās" laikā, iespējams, garīgi slims rīdzinieks pārbauda kaimiņu pacietību 4

Laikā, kad nolūkā ierobežot Covid-19 izplatību valstī noteikta ārkārtējā situācija, kuras laikā iedzīvotājus aicina pēc iespējas palikt mājās, Imantas mikrorajonā dzīvojošo rīdzinieku dzīves kvalitāti četrās sienās pamatīgi gandē kaimiņš, kurš pie atvērta loga bieži un skaļi bļaustās un rupji lamājas.

"Bezjēdzīgi!" Mikrorajonos uzstādītās taksometru stāvēšanas zīmes liedz iespēju iedzīvotājiem atstāt automašīnu pie mājas

"Bezjēdzīgi!" Mikrorajonos uzstādītās taksometru stāvēšanas zīmes liedz iespēju iedzīvotājiem atstāt automašīnu pie mājas

Situācija ar automašīnu stāvvietām Dammes ielā diži neatšķiras no tās, kuru piedzīvo autovadītāji arī citviet – daudz un dikti jāriņķo ap māju, lai atrastu brīvu vietu, kur novietot spēkratu. Tomēr iedzīvotājs Jānis ir pamanījis, viņaprāt, lieku ceļa zīmi, kas vismaz septiņām automašīnām liedz iespēju apstāties pie daudzdzīvokļu mājas.

Imantā tapis jauns bērnu sporta laukums

Imantā tapis jauns bērnu sporta laukums 20

Trešdienas vakarā Rīgā, Imantā, tiks atklāts jauns bērnu sporta laukums, līdzīgs sporta un rotaļu laukumam, kas atrodas starp Aleksandra Čaka un Krišjāņa Barona ielām.

"Koki jau nolemti?" Nekaunīgi atzīmē kokus ciršanai svešā mežā

"Koki jau nolemti?" Nekaunīgi atzīmē kokus ciršanai svešā mežā

Rīgā, Imantas apkaimē, ap elektrolīnijām zāģē kokus. Ja ar to rīdzinieki var sadzīvot, tad koku atzīmēšana nozāģēšanai mežā, kur koki netraucē elektrolīnijām, ir neizprotama. “Bez Tabu” noskaidro, ka kāds pacenties nelikumīgi atzīmēt kokus ciršanai svešā mežā.

"Vai tas ir pieņemami?" Imantas iedzīvotāji ziņo, ka sulu laikā nozāģēts bērza zars un izveidojusies peļķe!

"Vai tas ir pieņemami?" Imantas iedzīvotāji ziņo, ka sulu laikā nozāģēts bērza zars un izveidojusies peļķe! 1

“Šobrīd ļoti aktīvi Rīgā notiek koku zaru zāģēšana! Manā mājas pagalmā lielajam bērzam nozāģēts lielais zars, pa kuru tek bērzu sula, un izveidojusies liela peļķe. Vai tas ir pieņemami? Dabai draudzīgi?! Aprīlis ir sulu mēnesis, vai tā nav nolaidība?” Vēstule, kuru raidījumam “Bez Tabu” atsūtījusi kāda Imantas iedzīvotāja.

Dzērājšoferis Imantā izraisa avāriju un ietriecas luksoforā

Dzērājšoferis Imantā izraisa avāriju un ietriecas luksoforā 1

Trešdien dažas minūtes pirms plkst. 18.00 pa ļaužu un auto pilnajām Pārdaugavas ielām aiztraucās vietējo kārtības sargu ekipāža. Veicot protokola noformēšanu kādam pārkāpējam, likumsargi negaidīti apgrieza savu auto un “aizlidoja” tuvējā krustojuma virzienā.