Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Horoskops aunam

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Horoskops vērsim

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Horoskops dvīņiem

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Horoskops vēzim

Labvēlīga attieksme pret notiekošo, šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir nepazaudēties visu varošo supermenu sapūstajā miglā.

Horoskops lauvai

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Horoskops jaunavai

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, tās ir tikai tavās iedomās. Tāpēc izvēdini savu galvu un vislabāk to izdarīt ar kāda jauna un aizraujoša darba palīdzību.

Horoskops svariem

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Horoskops skorpionam

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies kā slīcējs pie zāles stiebra.

Horoskops strēlniekam

Šodien kāds no tavas tuvās vides cilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis pienācīgu vērību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo.

Horoskops mežāzim

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas, pateikt, ko tu patiesībā domā. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet paliekot, jāvingrina savs mugurkauls.

Horoskops ūdensvīram

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā nedzimst iedvesmas un rotē sastāvējušās enerģijas.

Horoskops zivīm

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ilze Vēbere

Skandāls Infektoloģijas centrā, kur tika izlikts paziņojums visus obligāti stacionēt; amatu pamet Ekšteina

Skandāls Infektoloģijas centrā, kur tika izlikts paziņojums visus obligāti stacionēt; amatu pamet Ekšteina 4

Jau ziņojām par skandālu Infektoloģijas centrā – atklātībā nāca rīkojums ievietot stacionārā visus, kas nonākuši uzņemšanas nodaļā, jo stacionārā esot pārāk maz pacientu. Pēc šīs informācijas publiskošanas amatu nācies pamest Infektoloģijas centra Uzņemšanas nodaļas vadītājai – pēc Baibas Rozentāles aicinājuma daktere Ekšteina uzrakstījusi atlūgumu.

Bijušais ministrs Dālderis rosina ieviest obligāto vidējo izglītību

Bijušais ministrs Dālderis rosina ieviest obligāto vidējo izglītību 4

Saeimā iesniegti likuma grozījumi, kuros paredzēta obligātas vidējās izglītības ieviešana Latvijā. Šis priekšlikums arī paredz, ka pamatskolā būtu sešas klases un tikpat – vidusskolā. Idejas autors, Saeimas deputāts un bijušais kultūras ministrs Ints Dālderis uzskata, ka tikai tā iespējas panākt valstī izglītotu sabiedrību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Neaizstāvot Kataloniju, ES neaizstāv pati savas vērtības – pauž Katalonijas bijušais prezidents

Neaizstāvot Kataloniju, ES neaizstāv pati savas vērtības - pauž Katalonijas bijušais prezidents 1

Turpinās vārdu pārmaiņa starp Barselonu un Madridi – katalāņi pieprasa sapratni un dialogu, bet oficiālā valdība nepiekrīt sarunām, kamēr Katalonijas politiķi neatkāpsies no savām iecerēm. Taču neatkarību alkstošais reģions to negrasās darīt, un, kā intervijā TV3 Ziņām apliecināja Katalonijas bijušais prezidents Arturs Mass – reģions ir gatavs jebkādai Spānijas reakcijai. 

“Garlaicīgi nebūs!” sola skatuves mākslas festivāls Patriarha rudens

"Garlaicīgi nebūs!" sola skatuves mākslas festivāls Patriarha rudens

Šonedēļ norisināsies ikgadējais Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) organizētais Skatuves mākslas festivāls “Patriarha rudens”, kas izrādīs jauno teātra, audiovizuālās mākslas un laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu rudens darbus, informēja pasākuma organizatori.

Samoilovs par gatavību Eiropas čempionātam un spēlēšanu Latvijas līdzjutēju klātbūtnē

Samoilovs par gatavību Eiropas čempionātam un spēlēšanu Latvijas līdzjutēju klātbūtnē

Šajās vasaras saulainākajās dienās Jūrmalā starp atpūtniekiem, smilšu pilīm un pludmales kafejnīcām slejas arī vairāki volejbola korti – pilsēta gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram. Šīs būs augstākās sacensības pludmales volejbolā, kādas līdz šim notikušas Baltijas valstīs, un ar to ļoti lepojas Latvijas Volejbola federācija.

Deputāti atbalstījuši nodokļu reformu! Šeit ir viss, kas tev jāzina!

Deputāti atbalstījuši nodokļu reformu! Šeit ir viss, kas tev jāzina! 10

Saeima piektdien galīgajā lasījumā pieņēma nodokļu reformas likumus, paredzot virkni būtisku izmaiņu, kas tiks īstenotas no nākamā gada. Jau ceturtdienas, 27. jūlija, vakarā galīgajā lasījumā deputātiem izdevās pieņemt vairākus likumprojektus, kas veido nodokļu reformas kodolu. Šeit ir viss, kas tev jāzina par gaidāmajām izmaiņām!