Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Trešdiena, 26. jūlijs

Anna, Ance, Annija

Horoskops aunam

Tevi sagaida iedvesmojošas pārmaiņas personīgajā dzīvē un sabiedriskajā statusā. Sen nebijusi harmonija valdīs sadarbībā ar pretējo dzimumu, tāpēc šī situācija jāizmanto profesionālo lietu nokārtošanai.

Horoskops vērsim

Liels enerģijas pieplūdums un vēlme par katru cenu sasniegt iecerēto var pamudināt tevi uz ne visai godīgu metožu izmantošanu profesionālajā konkurencē. Centies nobalansēt uz pieļaujamā robežas un neprovocē darbabiedru sašutumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tavu partneru un līdzgaitnieku ceļi un nodomi paliks neizdibināmi, lai kā tu pūlētos ieviest skaidrību viņu nodomos. Labāk atturies no lietišķiem un arī personīgiem sadarbības manevriem.

Horoskops vēzim

Sarunāšanās un arī citas saziņas formas tev šodien neies no rokas. Būsi ārkārtīgi tiešs un kategorisks, kas var nepatikt sarunu biedriem, īpaši ja viņi ir tavi kolēģi un kur nu vēl priekšnieki. Uzmanies no pazaudēšanās lielajā informācijas tirgū.

Horoskops lauvai

Šodien vari tikt atalgots par savu neizsīkstošo entuziasmu un kaislību uz savu darbu. Neadekvāta komunikācija vai nepareiza ziņu vai norāžu interpretācija var radīt nopietnus sastrēgumus darba procesā.

Horoskops jaunavai

Tā kā parasti nesteidzies meklēt drauga plecu komplicētās situācijās, šodien varētu tā izņēmuma reize. Drauga skats no malas palīdzēs sakārtot tavas domas gan par darba attiecībām, gan ieviesīs kādu skaidrību jūtu zirnekļu tīklos.

Horoskops svariem

Profesionālajā darbībā būs ārkārtīgi plašs darbības un iespēju lauks. Koncentrē uzmanību uz jebkādā formā saņemtajām ziņām un nepalaid garām kādu būtisku norādi.

Horoskops skorpionam

Šodien profesionālajā sfērā nevajadzētu aizrauties ar iniciatīvām, bet gan ar detaļām īpašu uzmanību pievēršot jaunajiem vadības rīkojumiem vai norādēm, kuras nedrīksti atļauties noignorēt.

Horoskops strēlniekam

Uz šodienu neplāno ne biznesa, ne romantiskos randiņus, jo izpaliks jebkāda spēja saprasties un vienoties. Komunikācijā būs tendence pāriet uz augstiem toņiem, īpaši jautājumos, kuri skars darba principus.

Horoskops mežāzim

Tevi var mēģināt ietekmēt cilvēki, kuru pakļautībā atrodies, bet tas jau notiks smalkāk un ne tik uzkrītoši. Nepievērs uzmanību šīm manipulācijām, bet arī centies nekļūdīties savu tiešo pienākumu veikšanā.

Horoskops ūdensvīram

Pateicoties tavai personības pievilcībai un smalkjūtīgajai sadarbības manierei, darba frontē notikumi risināsies pozitīvi. Personīgajā dzīvē centies nepievērst uzmanību detaļām, jo no neliela sīkuma var izvērsties plašas debates.

Horoskops zivīm

Šodien izvairies no romantiskiem randiņiem, jo jūsu starpā kaut kas dzirksteļos un viss var beigties ar skandāliņu. Nemeklē arī jaunas pazīšanās ar iespēju dziedēt brūces. Vislabāk būtu nodoties sevis pilnveidošanas neizsmeļamajām iespējām.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ilze Vēbere

Ārsts: mediķi atkal nolemti paverdzināšanai!

Ārsts: mediķi atkal nolemti paverdzināšanai! 1

Pēc tam, kad mediķu arodbiedrība nolēma brīdinājuma akcijas veidā aicināt ārstus atteikties strādāt virsstundas, pie TV3 ziņām vērsās kāds ārsts, stāstot, ka slimnīcās liekot parakstīt piekrišanu turpināt strādāt virsstundas tāpat kā līdz šim.

Lepēna un Makrons televīzijas debatēs apmainās ar apvainojumiem un rupjībām

Lepēna un Makrons televīzijas debatēs apmainās ar apvainojumiem un rupjībām

Asas viedokļu sadursmes un skarbi apvainojumi izskanēja noslēdzošajās debatēs starp Francijas prezidenta amata kandidātiem Emanuelu Makronu un Marinu Lepēnu. Debatēm vajadzēja kalpot par iespēju pārliecināt vēl neizlēmušos vēlētājus, taču tā vietā iedzīvotājiem nācās noskatīties rupjā diskusijā. Pēdējās socioloģiskās aptaujas liecina, ka pārliecinošā vadībā izvirzījies Makrons.

Ārsti mudina sievietes pārbaudīt veselību pat tad, ja nav nekādu aizdomu par krūts vēzi

Ārsti mudina sievietes pārbaudīt veselību pat tad, ja nav nekādu aizdomu par krūts vēzi

Sievietes joprojām kūtri izmanto valsts apmaksāto iespēju bez maksas pārbaudīt krūtis, lai varētu savlaicīgi konstatēt vēzi. Ārsti norāda, ka agrīna slimības noteikšana ir būtisks nosacījums, lai pilnvērtīgi izveseļotos. Tomēr labā ziņa ir tāda, ka pamazām pieaug to pacienšu skaits, kas pie ārsta nonāk laikus. Šonedēļ sākta ikgadējā kampaņa, kas atgādina pārbaudīt krūts veselību.

“Ienaidnieks mums tuvojas no šīs puses. No šīm pozīcijām mēs izveidojām šķēršļus” – VIDEO no mācībām Ādažos

"Ienaidnieks mums tuvojas no šīs puses. No šīm pozīcijām mēs izveidojām šķēršļus" - VIDEO no mācībām Ādažos

Militārās mācības “Summer Shield 14” Ādažos norit jau vairāk nekā nedēļu, un trešdien, 26. aprīlī, plašākai publikai NATO karavīri atrādīja upes šķērsošanu apdraudējuma gadījumā, pretuzbrukumu ienaidniekam, kā arī medicīnisko evakuāciju. Mācībās karavīriem jāiztēlojas, ka viss notiek reālos apdraudējuma apstākļos, tāpat arī mainīgie pavasara laikapstākļi treniņu neatviegloja.