Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Ilga Šuplinska

Mazāko klašu skolēni vēl neatsāks mācības klātienē

Mazāko klašu skolēni vēl neatsāks mācības klātienē 17

Valdība šodien lēma vēl neļaut 1. un 2.klašu skolēniem atgriezties klātienē, vienlaikus paredzot, ka Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādās reģionālās pieejas principu klātienes mācību atsākšanai, preses konferencē žurnālistiem pavēstīja izglītības un zinātnes ministre ilga Šuplinska (JKP).

Šuplinska pārmet LIZDA, ka tā reformām prasa resursus

Šuplinska pārmet LIZDA, ka tā reformām prasa resursus 7

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP), kurai Latvijas izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) ir pieprasījusi demisiju, pārmet LIZDA, ka tā reformām prasa resursus, liecina ministres paziņojums Jaunās konservatīvās partijas (JKP) mājaslapā.

LIZDA nolemj pieprasīt Šuplinskas demisiju

LIZDA nolemj pieprasīt Šuplinskas demisiju 5

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nolēmusi pieprasīt izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) demisiju, šodien preses konferencē paziņoja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

"Nedrūzmēties un turēties drošā attālumā"; jaunais mācību gads sāksies klātienē, bet ar stingriem noteikumiem

"Nedrūzmēties un turēties drošā attālumā"; jaunais mācību gads sāksies klātienē, bet ar stingriem noteikumiem 6

Rudens semestris Latvijas mācību iestādēs iesāksies ar darbu klātienē, bet ievērojot Covid-19 drošības prasības. Izglītības ministrija izstrādājusi vadlīnijas, kas skolu direktoriem rūpīgi jāievēro. Distancēšanās un dezinfekcijas nodrošināšana, īpašu telpu sagatavošana iespējamu inficēto ātrai izolēšanai – tā ir tikai daļa no prasībām, ko jānodrošina skolās.

IZM rosina noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus

IZM rosina noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) piedāvā noteikt trīs mācību procesa īstenošanas modeļus, paplašinot iespējas izmantot attālināto nodarbību elementus, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” skaidroja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

IZM paredz arī variantu B, ja mācības klātienē nevarēs notikt Covid-19 dēļ

IZM paredz arī variantu B, ja mācības klātienē nevarēs notikt Covid-19 dēļ 49

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pagaidām plāno, ka mācības septembrī atsāksies klātienē, tomēr, ja mainīsies epidemioloģiskā situācija, ministrija paredz arī B variantu – turpināt mācību procesu attālināti, Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” apgalvoja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Ir jāiet solis tālāk! Plāno veidot vienotu virtuālās klases platformu

Ir jāiet solis tālāk! Plāno veidot vienotu virtuālās klases platformu

Viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem attālinātajā mācību procesā izrādījies haotiskais interneta platformu izkārtojums – tādēļ Izglītības ministrija apņēmusies veidot vienotu virtuālās klases platformu. Covid-19 krīze varētu uz visiem laikiem mainīt Latvijas skolu sistēmu, to pamatīgi digitalizējot un ļaujot daļu mācību vielas apgūt neklātienē.