Otrdiena, 30. novembris

Andrievs, Andrejs, Andris

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

IIHF

Karogu sāga: Latvijas Hokeja federācija bažījas par attiecībām ar IIHF nākotnē

Karogu sāga: Latvijas Hokeja federācija bažījas par attiecībām ar IIHF nākotnē 25

Drosmīgu rīcību demonstrējusi Rīgas jaunā vadība, izturot Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) spiedienu. Baltkrievijas karoga nomaiņa nu rezultējusies ar visas federācijas simbolikas noņemšanu. Tiesa, nav zināms, kā hokeja aprindās tas atsauksies uz valsts tēlu nākotnē un vai Latvija maz kādreiz var cerēt uz vēl kāda čempionāta rīkošanu.

Staķis pēc IIHF prezidenta pieprasījuma novāks čempionāta un organizācijas karogus, bet Baltkrievijas vēsturisko karogu atstās

Staķis pēc IIHF prezidenta pieprasījuma novāks čempionāta un organizācijas karogus, bet Baltkrievijas vēsturisko karogu atstās 124

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis pēc Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) pieprasījumu viņam novākt čempionāta un IIHF karogus, ja Baltkrievijas vēsturiskā karoga vietā pilsētviedē atkal netiks izkārti sarkani-zaļie Baltkrievijas karogi, nolēmis nesekot IIHF pieprasījumam un tomēr atstāt Baltkrievijas vēsturisko karogu, viņš informē sociālajos tīklos.

Kalvītis: Pagaidām nav pārliecinošu argumentu, lai pasaules čempionāts nākamgad nenotiktu Latvijā

Kalvītis: Pagaidām nav pārliecinošu argumentu, lai pasaules čempionāts nākamgad nenotiktu Latvijā 1

Koronavīrusa dēļ oficiāli atceltā 2020.gada pasaules čempionāta hokejā pārcelšanai uz nākamo gadu, 2021.gada meistarsacīkstes Latvijā un Baltkrievijā pārbīdot vēl par gadu uz priekšu, pagaidām trūkst pārliecinošu argumentu, sestdien, sarunā ar aģentūru LETA komentējot 2020.gada pasaules čempionāta atcelšanu, teica Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Aigars Kalvītis.