Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Igaunija

Igaunija plāno pastiprināti uzraudzīt jauniešu vakcināciju pret Covid-19

Igaunija plāno pastiprināti uzraudzīt jauniešu vakcināciju pret Covid-19 1

Igaunijas izglītības ministre ir piedāvājusi valdībai jauniešu pret Covid-19 vakcinācijas plānu, kas sagatavots kopā ar Sociālo lietu ministriju. Tā primārais mērķis ir spēt saglabāt skolas un universitātes atvērtas, kā arī uzlabot piekļuvi vakcinācijai sadarbībā ar izglītības iestādēm un skolu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem.

Igaunijas valdība samazina pieļaujamo dalībnieku skaitu publiskajos pasākumos

Igaunijas valdība samazina pieļaujamo dalībnieku skaitu publiskajos pasākumos 4

Igaunijas valdība ceturtdienas, 22. jūlija, sēdē pieņēmusi lēmumu saistībā ar Covid-19 situācijas pasliktināšanos samazināt pieļaujamo dalībnieku skaitu tajos publiskajos pasākumos, pirms kuriem netiek pārbaudīts, vai apmeklētāji ir vakcinējušies pret šo slimību, pārslimojuši to vai saņēmuši negatīvu testa rezultātu.

Aptauja: 62% iedzīvotāju uztrauc Latvijas ekonomikas stāvoklis

Aptauja: 62% iedzīvotāju uztrauc Latvijas ekonomikas stāvoklis 58

Kamēr Igaunijas un Lietuvas ekonomika sasniegusi pirmskrīzes līmeni, Latvijai ar ekonomiskās attīstības tempiem klājas grūtāk. Arī vairumu iedzīvotāju jeb 62% aptaujāto uztrauc mūsu valsts ekonomikas stāvoklis, liecina pētījumu kompānijas “Kantar TNS” jaunākās veiktās aptaujas dati.

Igaunijā sabojājušās 68 000 "AstraZeneca" vakcīnas devas

Igaunijā sabojājušās 68 000 "AstraZeneca" vakcīnas devas 2

Igaunijas Veselības departamenta noliktavās uzglabāšanas temperatūras paaugstināšanās dēļ sabojājušās vairāk nekā 68 000 “AstraZeneca” Covid-19 vakcīnas devas, ko bija paredzēts ziedot citām valstīm, otrdien atzinis departaments.

Igaunija atļauj kombinētu pret Covid-19 vakcīnu izmantošanu

Igaunija atļauj kombinētu pret Covid-19 vakcīnu izmantošanu 2

Iepriekš Igaunijas oficiālā nostāja bija nepieļaut vakcīnu savstarpēju izmantošanu, bet pagājušajā nedēļā imūnprofilakses ekspertu komiteja nolēma atļaut kombinēt vakcīnas gadījumos, kad pirmā deva izraisījusi smagas blakusparādības.