Sestdiena, 18. septembris

Vera, Vaira, Vairis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Ieva no seriāla UgunsGrēks

Ievas viesnīcas numuriņā turpmāk dzīvos kāds noslēpumains viesis...

Ievas viesnīcas numuriņā turpmāk dzīvos kāds noslēpumains viesis... 1

Vakar daudziem faniem par pārsteigumu no seriāla UgunsGrēks aizbrauca viena no galvenajām varonēm, bet jau šodien viņas numuriņā apmetīsies kāds cits noslēpumains Aivara draugs. Fēlikss, kurš turpmāk pildīs viesnīcas pārvaldnieka pienākumus, jau paguvis šo tēlu nodēvēt par Misteru X.

Opā! Viesnīcu turpmāk vadīs Fēlikss!

Opā! Viesnīcu turpmāk vadīs Fēlikss! 3

Kamēr Krista joprojām “medī” Gata DNS, tikmēr citā viesnīcas galā Aivars uz Angliju līdzi ņem Ievu un viesnīcu atdod nevienam citam kā… Fēliksam.

Seriāla UgunsGrēks Ievas - aktrises Ingas Tropas nedēļa pirms sezonas sākuma

Seriāla UgunsGrēks Ievas - aktrises Ingas Tropas nedēļa pirms sezonas sākuma

Ja dzīvē ir viena vienīga rutīna, darbā – nepatikšanas, mājas darbi “sastājušies nebeidzamā rindā” un šķiet, ka nav nekā, par ko priecāties, turklāt  rodas nepārvarama vēlme “iestāties domu biedru grupā vissirslikti.lv”, tad psihologiem ir cits  ieteikums. Vakarā  pierakstīt jebkurus, pat vissīkākos, labos notikumus un lietas, kas dienas laikā ir norisinājušies. Rezultātā redzams, ka dzīvē ir ļoti daudz, par ko priecāties. Nav uzreiz ” jānolaiž spārni un jānokar deguns”. Lai iedvesmotu ikvienu palūkoties uz dzīvi ar pozitīvu skatu,  Skaties.lv/ Sievietei  uzsāk jaunu rubriku “Septiņas  labas lietas septiņās dienās.”  Kā pirmo – no piektdienas līdz ceturtdienai,  mēs aicinājām seriāla “UgunsGrēks” Ievas  lomas tēlotāju aktrisi Ingu Tropu pierakstīt katru dienu vienu labu lietu vai notikumu, kas licis būt priecīgai un laimīgai. Inga ar lielu interesi piekrita. Pašai par lielu prieku un pārsteigumu, viņai  katru dienu ir ne tikai viens vien ikdienišķs, bet brīnišķīgs notikums, kas liek justies laimīgai.

Ekskluzīvi kadri no filmēšanas: vai Ieva beidzot izšķirsies starp Viesturu un Ediju?

Ekskluzīvi kadri no filmēšanas: vai Ieva beidzot izšķirsies starp Viesturu un Ediju?

Šogad 1. septembris ne tikai atnesis jaunu mācību gadu un skarbus laikapstākļus, bet atskaiti, ka līdz Latvijas skatītāju populārākā seriāla UgunsGrēks jaunākajai sezonai vairs atlicis mazāk par nedēļu. Portāls Skaties.lv piedalījās filmēšanā, kurā ievēroja interesantu lietu – Ieva joprojām nespēj izlemt, ar kuru no puišiem paliks kopā. Kā domā tu?

FOTO: Gaismas, kameras un joki – uzzini, kā tiek filmēts UgunsGrēks

FOTO: Gaismas, kameras un joki – uzzini, kā tiek filmēts UgunsGrēks 6

Seriāls UgunsGrēks ar savu varoņu dzīvesstāstiem skatītājus priecē jau 13 sezonas. Bet, vai tu zini, kā seriāls tiek filmēts? Kā top aktieru saspēle, dialogi – kas ir tas viss, kas paliek ”aiz kadra”? Tā ir vesela cilvēku komanda, kas rūpējas, lai viss notiktu kā pa ”diedziņu”, un Skaties.lv tev piedāvā ielūkoties šajā nezināmajā, bet visnotaļ interesantajā ”aizkadra” pasaulē.

FOTO: UgunsGrēka Ieva bildējas kopā ar līdzinieci Signiju

FOTO: UgunsGrēka Ieva bildējas kopā ar līdzinieci Signiju 18

UgunsGrēka Ievas līdziniece Signija nupat viesojās seriāla uzņemšanas laukumā, kur tapa Ievas atveidotājas – aktrises Ingas Tropas – un Signijas kopīga fotosesija. Rezultātā tapušas brīnišķīgas bildes ar divām skaistām dāmām, ko piedāvājam jums arī apskatīt. 

Sofija grib pavedināt Viesturu – kaķis šokā!

Sofija grib pavedināt Viesturu – kaķis šokā!

Seriālā UgunsGrēks mīlas kaislības – Viestura līgava Sofija, sajūtot ko nelāgu, grib savaldzināt savu līgavaini. Šo ainu redzot – kaķim mute vaļā! Kā tad būs? Pie svētās peles, tiešām?

Ugunsgrēks: Nedrīkst vīriešus salīdzināt ar bijušajiem!

Ugunsgrēks: Nedrīkst vīriešus salīdzināt ar bijušajiem!

Ieva stāsta Žeņai kā viņa jūtās un, kādēļ viņas un Viestura starpā ir izcēlies konflikts. Žeņa kā attiecībās pieredzējusi sieviete, māca Ievai, ka vīriešus nekādā gadījumā nedrīkst salīdzināt ar bijušajiem.

UgunsGrēks: Tā parasti saka sievietes

UgunsGrēks: Tā parasti saka sievietes

Viesturs sēž ar Ievu kamīnzālē un runā par savstarpējajām attiecībām. Jaunā sieviete ir noraizējusies, jo Viestura attieksme pēdējās dienās ir ļoti dīvaina. Smilga paskaidro Ievai, ka  viņam ir vajadzīgs laiks, lai sakārtotu domas.

UgunsGrēks: Sāremā ir skaisti!

UgunsGrēks: Sāremā ir skaisti!

Viesturs aizveda Ievu skaistā ceļojumā uz Sāremā salu. Viņi bija pelnījuši atpūsties. Viesturs apgalvo, ka Sāremā visvairāk laika pavadījuši viesnīcas numuriņā, tāpēc ekskursija pa salu izpalikusi.

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks sezonas lielais noslēgums strauji tuvojas!

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks sezonas lielais noslēgums strauji tuvojas! 4

TV3 seriāla UgunsGrēks rudens sezonas noslēgumā varoņiem būs jāizvēlas starp mīlestību un taisnību. Viena no lielākajām noslēguma intrigām: ko Viesturs iesāks, kad uzzinās, ka Edijs ir ieslodzīts? Vai atklās patiesību Ievai, vai noklusēs savas laimes vārdā? Kaislības pieņemas spēkā! Nepalaidiet garām UgunsGrēka noslēdzošo, īpašo dubultsēriju jau 19. decembrī 20.35 kanālā TV3 un TVPlay!

UgunsGrēks: Man jālasās prom?

UgunsGrēks: Man jālasās prom?

Ieva beidzot ļāvās Viestura valdzinājumam un sāka izrādīt vairāk emociju, bet pēkšņi pēc kopā pavadīta vakara no rīta viņas attieksme krasi mainījās un viņa novērsās no Viestura. Jaunā sieviete cenšas saprast, kurš ir viņas īstais vīrietis.

Ugunsgrēks: Vērtīgā konsultante

Ugunsgrēks: Vērtīgā konsultante

Viesturam ar Ievu savstarpējās attiecības ir palikušas daudz jaukākas, kopš brīža, ka Edijs vairs nav spēris savu kāju viesnīcā. Viņam tik ļoti patīk Ieva, ka viesnīcas īpašnieks ir gatavs piekrist visiem konsultantes padomiem. Vai starp viņiem izveidosies ciešāks kontakts? Varbūt, Ieva tomēr gribēs atkal saiet kopā ar Ediju.