Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 16. decembris

Alvīne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavs prāts un griba skatīsies vienā virzienā un ļoti harmoniski papildinās viens otru. Ieteicams veltīt laiku savu dziļāko vēlmju analīzei, lai saprastu, kur sakņojas tavas baudu apetītes.

Horoskops vērsim

Nesmādē domu par kāda padomdevēja iesaistīšanu savas dzīves regulēšanas procesā. Tas varētu būt arī kāds no taviem draugiem vai cilvēks, kuram līdzīgs pasaules uzskats. Viņš tavu smagumu neiznesīs, bet palīdzēs gan.

Horoskops dvīņiem

Tevī būs sakāpinātas ambīcijas un tās vēlēsies pārvērst ļoti dārgos pirkumos un citās pārmērībās. Neierobežo savu apetīti, jo tā itin labi sastrādāsies ar tavu veselo saprātu un laid pa smuko.

Horoskops vēzim

Šoreiz tevi izglābs un liels izpalīgs kādā sarunā var izrādīties tavs draugs, kurš, paņemot stūri savās rokās, izvedīs tevi uz gludāka un pārredzamāka ceļa. Draugiem turi durvis atvērtas un karstvīnu siltu.

Horoskops lauvai

Tev ir jādodas šodien pūlī, ārā no mājām. Nekautrējies uzprasīties pie kāda uz karstvīna glāzi vai tējas krūzi. Saviesīgajās sarunās var dzimt kāda ideja, kuru jau jaunajā gadā mēģināsi realizēt.

Horoskops jaunavai

Šodien tev būs svarīgāks visu sadzīvē iesaistīto cilvēku emocionālais līdzsvars, nevis savas idejas vai plāna izbīdīšana. Neuzkrītoši atrodi brīdi, lai vienatnē varētu iegādāties dāvanas visdārgākajiem.

Horoskops svariem

Apstākļi būs tā sarindojušies, ka izolēs tevi no iespējas apspriesties un pakonsultēties ar kādu neatliekamu lēmumu pieņemšanā. Šī piespiedu labprātīgā izolācija ļaus ar visu nopietnību un atbildību izsvērt plusus un mīnusus aktuālajā jautājumā.

Horoskops skorpionam

Šodien centies cilvēkiem atlīdzināt par viņu iejūtību un labestību. Atlīdzībai jābūt ar līdzvērtīgu segumu. Kāds cilvēks tevi īpaši aizkustinās ar savu smalkjūtību un emocionālo inteliģenci tāpēc vēlēsies viņa sabiedrībā uzturēties pēc iespējas ilgāk.

Horoskops strēlniekam

Ilgi dzīvojošajiem projektiem tavā dzīvē ir pienācis laiks pielikt pēdējo otas triepienu, ciparu, rindkopu. Mīlestības attiecības vai kāda slēpta afēra nonākusi līdz loģiskam risinājumam – vai nu mainās attiecību būtība vai arī no tām jāatvadās.

Horoskops mežāzim

Nepārspīlēts optimisms un dzīves garšas izbaudīšana ļaus tev veselīgi lūkoties uz pārmaiņām, kuras vēl pirms dažām dienām tev šķita galīgi neiespējami. Laiks tiešām ir izcils dziednieks.

Horoskops ūdensvīram

Trešās adventes rīts tev solās būt paskarbs. Tiešā nozīmē. Komunicēsiet vai nu kliedzošajā klusumā, kad gaisā virmo taustāma spriedze vai arī visparastākajā un veselīgākajā veidā izbļaustīsieties. Beigas būs laimīgas.

Horoskops zivīm

Tu jutīsies daudz harmoniskāk, ja sajutīsi savu tuvinieku atbalstu savām izpausmēm. Neielaidies garās sarunās par saimnieciskajiem jautājumiem, jo sarunas var pārtapt abpusējos apvainojumos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ieva Mārtiņa

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Šonedēļ, nespējot vienoties ar valdību par restrukturizācijas un jau tā aizkavēto parādu atmaksas plānu, uz kuru valdība skatās rezervēti, KVV Liepājas Metalurgs apturēja ražošanu. Kā norāda īpašnieki, tas noticis uz nenoteiktu laiku, bet, tēlaini sakot, gaisma uzņēmumā ir izslēgta divreiz, jo tagad tas atrodas turpat, kur iepriekš – bankrota priekšā. Jau tagad zināms, ka darbības apturēšana nozīmē arī aptuveni 300 darbinieku atbrīvošanu, kuri darbu zaudē jau otro reizi.

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Vienas jukas vēl nav beigušās par nekustamā īpašuma nodokli, kā pamalē jau satumsušas jaunas nepatikšanas – Valsts zemes dienests plāno pārskatīt zemes kadastrālo vērtību, un tieši tā tiek izmantota, lai aprēķinātu nodokli par nekustamo īpašumu. Cik daudz ir cilvēku, kam lielas acis un pārsteigumi garantēti? Jau tagad zināms, ka būs īpašumi, kuriem vērtība augs pat par 300%.

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Dažas lielās bankas pērn atsākušas izsniegt nelielus, ne ar ko taustāmu nenodrošinātus kredītus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt kredītu izsniegšanas metodes atsauc atmiņā pirmskrīzes laiku un dažiem var likt secināt, – bankas sākušas atkal kredītus mest pakaļ, tādējādi braucot no viena grāvja otrā.

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Eiropā sākušās diskusijas par Vācijas finanšu ministra ierosinājumu ieviest Eiropas Savienības valstīs degvielas nodokli, lai finansētu masveida bēgļu uzņemšanu. Latvijā amatpersonas neatbalsta pretrunīgi vērtēto ideju, bet ekonomisti gan nav tik kategoriski noskaņoti.

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

KVV Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries. Kopš pagājušās nedēļas valdības sēdes Metalurgs nav spējis izpildīt tam izvirzītās prasības, lai valsts varētu atlikt pagājušā gada 2,7 miljonu eiro maksājuma parādu.

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies?

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies? 1

Vai pildīts solījums ietaupījumu, kas radies, atsakoties no “ātrās palīdzības” automašīnu ārpakalpojuma, novirzīt tās darbinieku atalgojumam? Pirms gandrīz gada Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) pārtrauca automašīnu pakalpojumu iepirkšanu no privātas kompānijas, bet no ietaupītās naudas bija plānots palielināt algas pašiem palīdzības sniedzējiem.

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga?

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga? 1

Lielā steigā Finanšu ministrija virza būtiskus grozījumus likumā par naudas atmazgāšanas novēršanu, kas paredz bankām pienākumu starp Latvijas privātpersonām noteikt tā saucamās politiski nozīmīgās personas. Grozījumus Saeima jau paguvusi apstiprināt otrajā lasījumā, bet skaidrības par to, kā šos vērienīgos plānus realizēt, īsti nav.

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas 3

Garākās rindas šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita – pie tiem vizītē attiecīgi jāgaida 102 un 109 dienas. Pie ģenētiķa rinda ir 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas. Bērnu slimnīcas izveidotā darba grupa janvārī analizēs situāciju katrā jomā.

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Ziemassvētku gaidīšanas laikā deguši desmit adventa vainagi, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus Ziemassvētkos uzmanīgi rīkoties ar iedegtām svecītēm. Šobrīd Adventa vainags stāv jau veselu mēnesi, ir ļoti sauss un var viegli aizdegties gan no tiešām liesmām, gan lielā karstuma, ko rada sveču dedzināšana. Tāpat sniegti citi ļoti vērtīgi padomi!

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

Tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens svētdien, 13. decembrī, Doma laukumā pulcēja vairākus simtus skrējēju. Svētku dziesmu, daudzu rīdzinieku un viesu skatienu pavadīti lieli un mazi skrējiena dalībnieki palīdzēja vākt līdzekļus, lai nodrošinātu auklītes 42 smagi slimiem bērniem.