Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Horoskops aunam

Negaidīti notikumi var tevi izsit no sliedēm. Bet tikai uz mazu brītiņu. Pat ja tev trūkst pārliecības, tad lēnām virzies savu sapņu un ieceru virzienā. Esi drosmīgs un nebaidies gribēt vairāk kā jau tev ir.

Horoskops vērsim

Apzinies, ka tavu problēmu cēlonis ir tavs paša nemiers un sasteigtās darbības. Tāpēc attiecībās ar partneri vai radiniekiem nemeklē viņu pieļautās kļūdas, bet vēsu skatu paskaties uz sevi.

Horoskops dvīņiem

Nebūtu par ļaunu šodien pievērst uzmanību saviem uzkošanas paradumiem, padomāt ko un kā tu ēd un vai nevajadzētu šo to mainīt ierastajā kārtībā. Palutini sevi ar kādu skaistuma kūri.

Horoskops vēzim

Tavas pūles, apņēmība un darba efektivitāte noteikti tiks ievērotas. Zināsi kā un kur ieguldīt savu radošo enerģiju un talanta potenciālu. Nebaidies pamēģināt arī pilnīgi neizpētītas teritorijas.

Horoskops lauvai

Ja esi domājis par došanos atvaļinājumā, šodien būtu īpaši piemērots brīdis. Jo tālāk brauksi, jo lielākas iespējas atslēgties no darba rutīnas un izbaudīt neko nedarīšanu.

Horoskops jaunavai

Šodien koncentrējies uz pozitīvo un ielas galā centies saskatīt saules zelta starus. Darbā ieteicams neatkāpties no uzņemtā kursa. Jāturas pie saviem plāniem, nolikumiem vai priekšnieku priekšrakstiem. Ja izturēsi, beigās būsi vinnētājs.

Horoskops svariem

Atturies no liekas komunikācijas un nebaidies darīt savu darāmo. Citiem nav jāzina par tavām iecerēm un sapņiem. Uzdrīksties būt neatkarīgs un drosmīgs arī mazās lietās.

Horoskops skorpionam

Pavisam neparasta pieeja saviem ierastajiem pienākumiem, pat ekscentrisma deva un tiešums spriedumos negaidīti pārsteigs sabiedrotos. Pārējie uz tavu uzvedību var reaģēt novēršoties.

Horoskops strēlniekam

Kaisles un mīlestības afēriņas uzars tavu labi iekopto zaļojošo mauriņu. Tās dos prieku, pašpārliecību un galvenais iesaistīto personāžu pilnīgu apmierinājumu. Ko vēl var vēlēties skaistā vasaras viducī!

Horoskops mežāzim

Arī dzīves partneri var pārsteigt ar uzvedību, kura neatbilst taviem priekšstatiem par pieklājību. Liec lietā savas personības spēku un zaudējumus pārvērtīsi ieguvumos.

Horoskops ūdensvīram

Šodien būs nepārvarama vēlme steigties it visā. Iespējams sasteigsi kādu lēmumu vai steigā pateiksi daudz vairāk kā būtu nepieciešams konkrētā situācijā. Visām darbībām sagaidāmas vēl ilgas atbalsis.

Horoskops zivīm

Ja atļausies būt lētticīgs un naivs, ar tevi var izspēlēt nelāgu triku. Vajadzēs risināt daudzus jautājumus vienlaicīgi, tāpēc diena solās būt sevišķi saspringta.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ieva Mārtiņa

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Šonedēļ, nespējot vienoties ar valdību par restrukturizācijas un jau tā aizkavēto parādu atmaksas plānu, uz kuru valdība skatās rezervēti, KVV Liepājas Metalurgs apturēja ražošanu. Kā norāda īpašnieki, tas noticis uz nenoteiktu laiku, bet, tēlaini sakot, gaisma uzņēmumā ir izslēgta divreiz, jo tagad tas atrodas turpat, kur iepriekš – bankrota priekšā. Jau tagad zināms, ka darbības apturēšana nozīmē arī aptuveni 300 darbinieku atbrīvošanu, kuri darbu zaudē jau otro reizi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Vienas jukas vēl nav beigušās par nekustamā īpašuma nodokli, kā pamalē jau satumsušas jaunas nepatikšanas – Valsts zemes dienests plāno pārskatīt zemes kadastrālo vērtību, un tieši tā tiek izmantota, lai aprēķinātu nodokli par nekustamo īpašumu. Cik daudz ir cilvēku, kam lielas acis un pārsteigumi garantēti? Jau tagad zināms, ka būs īpašumi, kuriem vērtība augs pat par 300%.

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Dažas lielās bankas pērn atsākušas izsniegt nelielus, ne ar ko taustāmu nenodrošinātus kredītus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt kredītu izsniegšanas metodes atsauc atmiņā pirmskrīzes laiku un dažiem var likt secināt, – bankas sākušas atkal kredītus mest pakaļ, tādējādi braucot no viena grāvja otrā.

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Eiropā sākušās diskusijas par Vācijas finanšu ministra ierosinājumu ieviest Eiropas Savienības valstīs degvielas nodokli, lai finansētu masveida bēgļu uzņemšanu. Latvijā amatpersonas neatbalsta pretrunīgi vērtēto ideju, bet ekonomisti gan nav tik kategoriski noskaņoti.

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

KVV Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries. Kopš pagājušās nedēļas valdības sēdes Metalurgs nav spējis izpildīt tam izvirzītās prasības, lai valsts varētu atlikt pagājušā gada 2,7 miljonu eiro maksājuma parādu.

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies?

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies? 1

Vai pildīts solījums ietaupījumu, kas radies, atsakoties no “ātrās palīdzības” automašīnu ārpakalpojuma, novirzīt tās darbinieku atalgojumam? Pirms gandrīz gada Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) pārtrauca automašīnu pakalpojumu iepirkšanu no privātas kompānijas, bet no ietaupītās naudas bija plānots palielināt algas pašiem palīdzības sniedzējiem.

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga?

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga? 1

Lielā steigā Finanšu ministrija virza būtiskus grozījumus likumā par naudas atmazgāšanas novēršanu, kas paredz bankām pienākumu starp Latvijas privātpersonām noteikt tā saucamās politiski nozīmīgās personas. Grozījumus Saeima jau paguvusi apstiprināt otrajā lasījumā, bet skaidrības par to, kā šos vērienīgos plānus realizēt, īsti nav.

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas 3

Garākās rindas šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita – pie tiem vizītē attiecīgi jāgaida 102 un 109 dienas. Pie ģenētiķa rinda ir 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas. Bērnu slimnīcas izveidotā darba grupa janvārī analizēs situāciju katrā jomā.

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Ziemassvētku gaidīšanas laikā deguši desmit adventa vainagi, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus Ziemassvētkos uzmanīgi rīkoties ar iedegtām svecītēm. Šobrīd Adventa vainags stāv jau veselu mēnesi, ir ļoti sauss un var viegli aizdegties gan no tiešām liesmām, gan lielā karstuma, ko rada sveču dedzināšana. Tāpat sniegti citi ļoti vērtīgi padomi!

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

Tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens svētdien, 13. decembrī, Doma laukumā pulcēja vairākus simtus skrējēju. Svētku dziesmu, daudzu rīdzinieku un viesu skatienu pavadīti lieli un mazi skrējiena dalībnieki palīdzēja vākt līdzekļus, lai nodrošinātu auklītes 42 smagi slimiem bērniem.