Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Horoskops aunam

Šodien mazliet pierims vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu aiziet uz restorānu vai kino. Pārrunām un tikšanās vietām izvēlies pēc iespējas neformālākus apstākļus.

Horoskops vērsim

Veiksmīgs situācijas līklocis, var novest pie daudzsološa un stabila papildus ienākumu avota. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un vajadzības gadījumā, nedomājot, dodies ceļā. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Horoskops dvīņiem

Tev būs iespēja atrasties uzmanības centrā un profesionālajā darbībā arī vajadzēs paradīt savas vadītāja un oratora dotības. Domubiedru lokā tavas iniciatīvas un prātojumi būs lielā cieņā.

Horoskops vēzim

Vairāk viegluma uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu un gaidītu gan formālos, gan neformālos pasākumos.. Izrādi draudzīgumu un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Vari žilbināt ar zināšanām kādā konkrētā sfērā.

Horoskops lauvai

Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Profesionālajā darbībā gribēsies un arī vajadzēs paradīt savas personības daudzpusību.

Horoskops jaunavai

Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas pārdomas un vīzijas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam projektam. Centies darījumus kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Horoskops svariem

Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai. Vēlme izcelties un paspīdēt ir ne tikai apsveicama, bet arī vitāli nepieciešama. Vislabāk spīguļot ar zināšanām un intelektu.

Horoskops skorpionam

Uzsāktajām attiecībām varētu būt arī otrais un trešais cēliens. Vispār jebkuras attiecības šodien labāk veidosies, ja izvēlēsies kopā izkustēties vai doties nelielā izbraucienā.

Horoskops strēlniekam

Uz notiekošo raugies racionāli neļaujies visādiem ātrās naudas solījumiem. Kārdinošie piedāvājumi galu galā izvērsīsies pa tukšo iztērētā enerģijā. Dziļās debatēs neielaidies, jo pēdējo vārdu paturēs oponenti un vari nenoturēties pretī viņu spiedienam.

Horoskops mežāzim

Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Horoskops ūdensvīram

Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes karjeras veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no baltas lapas. Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju.

Horoskops zivīm

Saprašanās ar līdzcilvēkiem veidosies elastīgāk, ja notiks dinamiskā vidē un mainīgos apstākļos, piemēram, pārgājienā, pārbraucienā vai pārlidojumā. Profesionālajā darbībā nepaliki tukšām rokām un kabatām, ja ievērosi likumus un spēles noteikumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ieva Mārtiņa

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Šonedēļ, nespējot vienoties ar valdību par restrukturizācijas un jau tā aizkavēto parādu atmaksas plānu, uz kuru valdība skatās rezervēti, KVV Liepājas Metalurgs apturēja ražošanu. Kā norāda īpašnieki, tas noticis uz nenoteiktu laiku, bet, tēlaini sakot, gaisma uzņēmumā ir izslēgta divreiz, jo tagad tas atrodas turpat, kur iepriekš – bankrota priekšā. Jau tagad zināms, ka darbības apturēšana nozīmē arī aptuveni 300 darbinieku atbrīvošanu, kuri darbu zaudē jau otro reizi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Vienas jukas vēl nav beigušās par nekustamā īpašuma nodokli, kā pamalē jau satumsušas jaunas nepatikšanas – Valsts zemes dienests plāno pārskatīt zemes kadastrālo vērtību, un tieši tā tiek izmantota, lai aprēķinātu nodokli par nekustamo īpašumu. Cik daudz ir cilvēku, kam lielas acis un pārsteigumi garantēti? Jau tagad zināms, ka būs īpašumi, kuriem vērtība augs pat par 300%.

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Dažas lielās bankas pērn atsākušas izsniegt nelielus, ne ar ko taustāmu nenodrošinātus kredītus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt kredītu izsniegšanas metodes atsauc atmiņā pirmskrīzes laiku un dažiem var likt secināt, – bankas sākušas atkal kredītus mest pakaļ, tādējādi braucot no viena grāvja otrā.

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Eiropā sākušās diskusijas par Vācijas finanšu ministra ierosinājumu ieviest Eiropas Savienības valstīs degvielas nodokli, lai finansētu masveida bēgļu uzņemšanu. Latvijā amatpersonas neatbalsta pretrunīgi vērtēto ideju, bet ekonomisti gan nav tik kategoriski noskaņoti.

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

KVV Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries. Kopš pagājušās nedēļas valdības sēdes Metalurgs nav spējis izpildīt tam izvirzītās prasības, lai valsts varētu atlikt pagājušā gada 2,7 miljonu eiro maksājuma parādu.

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies?

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies? 1

Vai pildīts solījums ietaupījumu, kas radies, atsakoties no “ātrās palīdzības” automašīnu ārpakalpojuma, novirzīt tās darbinieku atalgojumam? Pirms gandrīz gada Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) pārtrauca automašīnu pakalpojumu iepirkšanu no privātas kompānijas, bet no ietaupītās naudas bija plānots palielināt algas pašiem palīdzības sniedzējiem.

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga?

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga? 1

Lielā steigā Finanšu ministrija virza būtiskus grozījumus likumā par naudas atmazgāšanas novēršanu, kas paredz bankām pienākumu starp Latvijas privātpersonām noteikt tā saucamās politiski nozīmīgās personas. Grozījumus Saeima jau paguvusi apstiprināt otrajā lasījumā, bet skaidrības par to, kā šos vērienīgos plānus realizēt, īsti nav.

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas 3

Garākās rindas šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita – pie tiem vizītē attiecīgi jāgaida 102 un 109 dienas. Pie ģenētiķa rinda ir 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas. Bērnu slimnīcas izveidotā darba grupa janvārī analizēs situāciju katrā jomā.

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Ziemassvētku gaidīšanas laikā deguši desmit adventa vainagi, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus Ziemassvētkos uzmanīgi rīkoties ar iedegtām svecītēm. Šobrīd Adventa vainags stāv jau veselu mēnesi, ir ļoti sauss un var viegli aizdegties gan no tiešām liesmām, gan lielā karstuma, ko rada sveču dedzināšana. Tāpat sniegti citi ļoti vērtīgi padomi!

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

Tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens svētdien, 13. decembrī, Doma laukumā pulcēja vairākus simtus skrējēju. Svētku dziesmu, daudzu rīdzinieku un viesu skatienu pavadīti lieli un mazi skrējiena dalībnieki palīdzēja vākt līdzekļus, lai nodrošinātu auklītes 42 smagi slimiem bērniem.