Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Tavi instinkti strādās nekļūdīgi. Izmanto šo instrumentu, bet nekļūsti aizdomīgs un agresīvs reaģējot uz katru apdraudējumu. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu pieredzi ar šodien notiekošo.

Horoskops vērsim

Kādu lēmumu vai sadarbības projektu nāksies atlikt komfortablas un mierīgas nākotnes vārdā. Profesionālie un personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, pasargās tevi no iekulšanās nākotni apdraudošās situācijās.

Horoskops dvīņiem

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas dzīves sfēras. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Iekonservē savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Horoskops vēzim

Šajā laikā, enerģijām pārgrupējoties, vari izdarīt nepārdomātas darbības. Iespējams, pats izaicināsi vai arī tevi izaicinās ar mērķi izraisīt neadekvātu uzvedību. Labāk visus spēkus ieguldīt fiziskā darbā.

Horoskops lauvai

Šodien pieaugs vēlme pēc paaugstināta komforta un dažādām baudām. Tavas emocionālas reakcijas uz apkārtējo pasauli būs īpatnējas un neizprotamas. Neuzsāc neko jaunu, jo nespēsi objektīvi skatīt procesu kopainu.

Horoskops jaunavai

Vari piedzīvot pesimisma uzplūdus, kas būs saistīti ar vienu otru neatšķetinātu mezglu, kas stiepjas līdz no pagātnes. Atceries, daudz ērtāk un ātrāk tiksi uz priekšu, ja veltīsi laiku šo dvēseles mezglu atpiņķerēšanai.

Horoskops svariem

Darbošanās var būt haotiska un bez virziena, bet tas būs aplami. Kā rezultātā varēsi sajust nespēku vai tieši otrādi – sakāpinātu uzbudināmību. Taupi savu dzīvības spēku.

Horoskops skorpionam

Ļoti svarīga loma būs uzticamiem līdzgaitniekiem. Ar viņiem kopā apgūsi komunikācijas un savstarpējās pieņemšanas prasmes. Iespējams, sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no realitātes.

Horoskops strēlniekam

Šodienas notikumu iespaidā vari sākt šaubīties par savām profesionālajām izredzēm un perspektīvu iegūt labus pasūtījumus vai spēju nopelnīt. Personīgajās attiecībās, iespējams, ir sasniegts pagrieziens uz kaut kā jauna sākumu.

Horoskops mežāzim

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir būtiska emocionāla, profesionāla un materiāla nozīme.

Horoskops ūdensvīram

Jutīsi vēlmi izrauties ārpus savas ierastās drošās vides, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies riskēt ar savu labo slavu un sasniegumus. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar uzticību.

Horoskops zivīm

Meklēsi jaunas iepazīšanās iespējas, kas būs liels pārbaudījums tavai rakstura stingrībai. Vari atļauties kādam atteikt sadarbību vai noraidīt piedāvājumu. Šodien izvairies no formāliem un neformāliem pasākumiem

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ieva Mārtiņa

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Analītika - kā tas nākas, ka Liepājas Metalurgs jau otro reizi ir bankrota priekšā?

Šonedēļ, nespējot vienoties ar valdību par restrukturizācijas un jau tā aizkavēto parādu atmaksas plānu, uz kuru valdība skatās rezervēti, KVV Liepājas Metalurgs apturēja ražošanu. Kā norāda īpašnieki, tas noticis uz nenoteiktu laiku, bet, tēlaini sakot, gaisma uzņēmumā ir izslēgta divreiz, jo tagad tas atrodas turpat, kur iepriekš – bankrota priekšā. Jau tagad zināms, ka darbības apturēšana nozīmē arī aptuveni 300 darbinieku atbrīvošanu, kuri darbu zaudē jau otro reizi.

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Straujš nodokļu pieaugums kaitēs ģimeņu labklājībai, uzskata Māmiņu kluba vadītāja

Vienas jukas vēl nav beigušās par nekustamā īpašuma nodokli, kā pamalē jau satumsušas jaunas nepatikšanas – Valsts zemes dienests plāno pārskatīt zemes kadastrālo vērtību, un tieši tā tiek izmantota, lai aprēķinātu nodokli par nekustamo īpašumu. Cik daudz ir cilvēku, kam lielas acis un pārsteigumi garantēti? Jau tagad zināms, ka būs īpašumi, kuriem vērtība augs pat par 300%.

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Laba vai slikta ziņa? Bankas atkal sākušas dāsni izdāļāt kredītus

Dažas lielās bankas pērn atsākušas izsniegt nelielus, ne ar ko taustāmu nenodrošinātus kredītus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Savukārt kredītu izsniegšanas metodes atsauc atmiņā pirmskrīzes laiku un dažiem var likt secināt, – bankas sākušas atkal kredītus mest pakaļ, tādējādi braucot no viena grāvja otrā.

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Lai mazinātu bēgļu krīzi, ES vēlas ieviest jaunu degvielas nodokli

Eiropā sākušās diskusijas par Vācijas finanšu ministra ierosinājumu ieviest Eiropas Savienības valstīs degvielas nodokli, lai finansētu masveida bēgļu uzņemšanu. Latvijā amatpersonas neatbalsta pretrunīgi vērtēto ideju, bet ekonomisti gan nav tik kategoriski noskaņoti.

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries

KVV Liepājas Metalurga kuģis atkal bīstami sasvēries. Kopš pagājušās nedēļas valdības sēdes Metalurgs nav spējis izpildīt tam izvirzītās prasības, lai valsts varētu atlikt pagājušā gada 2,7 miljonu eiro maksājuma parādu.

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies?

"Ātrā palīdzība" uz automašīnu rēķina ietaupījusi 850 tūkstošus eiro. Kā tas izdevies? 1

Vai pildīts solījums ietaupījumu, kas radies, atsakoties no “ātrās palīdzības” automašīnu ārpakalpojuma, novirzīt tās darbinieku atalgojumam? Pirms gandrīz gada Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) pārtrauca automašīnu pakalpojumu iepirkšanu no privātas kompānijas, bet no ietaupītās naudas bija plānots palielināt algas pašiem palīdzības sniedzējiem.

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga?

Finanšu ministrija ļoti vēlas ieviest grozījumus "politiski nozīmīgu" personu noteikšanā. Kāpēc tāda steiga? 1

Lielā steigā Finanšu ministrija virza būtiskus grozījumus likumā par naudas atmazgāšanas novēršanu, kas paredz bankām pienākumu starp Latvijas privātpersonām noteikt tā saucamās politiski nozīmīgās personas. Grozījumus Saeima jau paguvusi apstiprināt otrajā lasījumā, bet skaidrības par to, kā šos vērienīgos plānus realizēt, īsti nav.

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas

Slimnīcās rindā pie ārstiem jāgaida pat vairāk nekā 100 dienas 3

Garākās rindas šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita – pie tiem vizītē attiecīgi jāgaida 102 un 109 dienas. Pie ģenētiķa rinda ir 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas. Bērnu slimnīcas izveidotā darba grupa janvārī analizēs situāciju katrā jomā.

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Parūpējies par savu un tuvinieku drošību! VUGD sniedz vērtīgus padomus svētku laikā!

Ziemassvētku gaidīšanas laikā deguši desmit adventa vainagi, tāpēc Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus Ziemassvētkos uzmanīgi rīkoties ar iedegtām svecītēm. Šobrīd Adventa vainags stāv jau veselu mēnesi, ir ļoti sauss un var viegli aizdegties gan no tiešām liesmām, gan lielā karstuma, ko rada sveču dedzināšana. Tāpat sniegti citi ļoti vērtīgi padomi!

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

VIDEO, FOTO! Latvijas Ziemassvētku vecīšu skrējiens pulcē 700 "vecīšu"

Tradicionālais Ziemassvētku vecīšu labdarības skrējiens svētdien, 13. decembrī, Doma laukumā pulcēja vairākus simtus skrējēju. Svētku dziesmu, daudzu rīdzinieku un viesu skatienu pavadīti lieli un mazi skrējiena dalībnieki palīdzēja vākt līdzekļus, lai nodrošinātu auklītes 42 smagi slimiem bērniem.