Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Ieva Bondare

Foto: ar slavenību klātbūtni atklāts Ziemassvētku rotu tirdziņš

Foto: ar slavenību klātbūtni atklāts Ziemassvētku rotu tirdziņš 3

Līdz ar iedvesmojošu lekciju un meistarklasi, ko vadīja populārā vides stiliste un grāmatas ”Svinam” autore Baiba Prindule-Rence, universālveikala ”Stockmann” 3. stāvā šonedēļ atklāts ikgadējais Ziemassvētku dekoru tirdziņš. Saviesīgais burziņš kuplā skaitā pulcēja sabiedrībā zināmus ļaudis.

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

30. maijā, jaunatklātā gastrobāra ”Medus” telpās, norisinājās zīmola ”Magnum” sezonas atklāšanas un jaunā saldējuma prezentācijas svētki. Ballīte vienuviet pulcēja virkni izmeklēta saldējuma cienītāju. Tostarp arī blogerus, sabiedrības dāmas un viedokļa līderus, kuri steidza baudīt pasākuma izsmalcināto noskaņu.

"Mamma ir drusku traka," atklāj Ievas Bondares meita Jasmīna, gatavojot vegāno kūku

"Mamma ir drusku traka," atklāj Ievas Bondares meita Jasmīna, gatavojot vegāno kūku

Šoreiz virtuvē rosīsies divas draudzenes Katrīna Ērgle un Jasmīna Bondare, kuras pārsteigs katra savu mammu – žurnālisti Unu Meisteri un mākslinieci Ievu Bondari. Tā kā viena meitene ir veģetāriete, bet otra vegāne, tad restorāna “Ferma” konditorei ir piedāvājums kopīgiem spēkiem izcept vegāno šokolādes biskvīta kūka.

Foto: sabiedrības krējums pulcējas Galantes Ziemassvētku koncertā

Foto: sabiedrības krējums pulcējas Galantes Ziemassvētku koncertā 1

Pagājušajās brīvdienās daudzi klasiskās mūzikas cienītāji steidza uz Rīgas Domu – tur noticis tradicionālais Ineses Galantes ziemas koncerts ”Ziemassvētku prelūdija”. Apmeklētāju vidū bija prominences, uzņēmēji un sabiedrībā pazīstami ļaudis.

Foto: otrās Rīgas modes nedēļas dienas viesu stila odziņas

Foto: otrās Rīgas modes nedēļas dienas viesu stila odziņas 1

29. Rīgas modes nedēļa rit pilnā sparā. Otrajā modes nedēļas dienā norisinājās vairākas ballītes, kuras apmeklēja modes gardēži ar īpašiem ielūgumiem. Modes eksperti novērtēja īpašas kolekcijas un apskatīja kas būs modē 2019. gada pavasarī/vasarā.

Foto: Ieva Bondare staro Rīgas modes nedēļā

Foto: Ieva Bondare staro Rīgas modes nedēļā 2

Trešdien modes gardēži varēja līksmot – diena bija pielidīta arī virkni izsmalcinātu modes skašu, kas nozīmēja tikai vienu – laiks vilkt mugurā savu labāko kleitu un doties baudīt ekskluzīvos pasākumus.

Ieva Bondare dalās ar recepti, ko pagatavot no tomātiem

Ieva Bondare dalās ar recepti, ko pagatavot no tomātiem

Māksliniece Ieva Bondare, kuru plašāka sabiedrība atminas kā titulu “Misis Latvija 1997” un “Misis Globe 1998” ieguvēju, nedēļas nogalē sociālās saziņas vietnē “Facebook” padalījusies ar recepti, ko iesaka izmēģināt ikvienam tomātu cienītājam.

"Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!" Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari

"Es krāsas ļoti mīlu! Visa mana dzīve ir vienās krāsās un kompozīcijās!" Aizraujoša saruna ar mākslinieci Ievu Bondari 1

Jaunā Kanāla 2 raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” veidotāji uz katru pārraidi viesos aicina kādu sabiedrībā pazīstamu dāmu, kura būtu gatava dalīties savā stila pieredzē un padomos! Tā kā šoreiz raidījuma galvenā tēma bija krāsas, studijā viesojās brīnišķīgā Ieva Bondare – jo kurš gan varētu būt lielāks krāsu eksperts kā māksliniece!

FOTO: Bondaru meita Džūlija izaugusi par īstu skaistuli

FOTO: Bondaru meita Džūlija izaugusi par īstu skaistuli 4

Politiķa Mārtiņa Bondara un gleznotājas Ievas Bondares meita Džūlija Bondare (16) mācās Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 9. klasē, bet jau vairāk nekā gadu savu dzīvi saistījusi ar modes industriju. Nesen jauniete mirdzēja kādā saviesīgā modes burziņā.

Elita Patmalniece un Ieva Bondare Bruknā mācīs zīmēt

Elita Patmalniece un Ieva Bondare Bruknā mācīs zīmēt

Nākamsvētdien, 3. jūlijā, jau piekto reizi Bauskas novada gleznainajā Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts Uzcel savu baznīcu!. Mākslas meistardarbnīcas kopā ar māksliniecēm Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci un Ievu Bondari, iespēja vērot Evalda Vasilevska melnās keramikas tehnikā veidotu trauku tapšanu īpašajā keramikas ceplī solās būt brīnišķīgs iesākums dienai gleznainajā Bruknas muižā.

VIDEO: Ieva Bondare gatavo brokastu omleti un uz jumta audzē tomātus

VIDEO: Ieva Bondare gatavo brokastu omleti un uz jumta audzē tomātus

Māksliniecei Ievai Bondarei savulaik garšojis viss, ko gatavojusi viņas omīte. Savai ģimenei brīvdienu rītos Ieva gatavo omleti. Viņa uzskata, ka viss, kas tiek darīts un gatavots ar mīlestību, izdodas un ēdājiem ļoti garšo. Raidījums LNT Brokastis viesojās Bondaru mājās Labestības dienas rītā.