Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Ieva Adamss

Ievas Adamss viesi "ideālo vakariņu" šovā izbrāķē pamatēdienu

Ievas Adamss viesi "ideālo vakariņu" šovā izbrāķē pamatēdienu 5

Ceturtdienas, 29. oktobra, pievakarē TV3 noslēdzās izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” kārtējais raidījumu cikls. Ceturtajā vakarā mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas iemaņās bija piekritusi harismātiskā Ieva Adamss.

Sabiles slavenības Gerdas viesi vakariņu šovā piedzīvo pikantas izjūtas

Sabiles slavenības Gerdas viesi vakariņu šovā piedzīvo pikantas izjūtas 16

Šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ piedalās četri zināmi cilvēki, kuri nāk no Kurzemes – Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, Sabiles kultūras nama vadītāja Gerda Zeberiņa, pasniedzēja Ieva Adamss un leģendārās grupas ”Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks. Trešajā vakarā viesus uzņēma Gerda.

Ieva Adamss vakariņu šovā Busulim uzdāvina prezervatīvus

Ieva Adamss vakariņu šovā Busulim uzdāvina prezervatīvus 6

Šonedēļ TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra ciemojas īsti kurzemnieki – Sabiles kultūras dzīves pavēlniece un vietējā slavenība Gerda Zeberiņa, pasniedzēja Ieva Adamss, leģendārās grupas ”Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks un Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, kurš galdu klāja pirmajā vakarā.

Intars Busulis vakariņu šovā izpelnās pārmetumus no Ievas Adamss

Intars Busulis vakariņu šovā izpelnās pārmetumus no Ievas Adamss 9

Šonedēļ TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra vakariņos īsti kurzemnieki – Talsos dzīvojošais dziedātājs Intars Busulis, Sabiles kultūras dzīves pavēlniece un vietējā slavenība Gerda Zeberiņa, pasniedzēja Ieva Adamss un leģendārās grupas ”Līvi” jaunākais dalībnieks Henrijs Mucenieks.

Foto: slavenības un gardēži līksmo slepenajā baltajā piknikā

Foto: slavenības un gardēži līksmo slepenajā baltajā piknikā

Ceturtdien, 18. jūlijā, jau piekto reizi Rīgā norisinājās baltās pop-up piknika vakariņas ”L’elegante Pop-Up Picnic”. Pasākums, kura vieta līdz pēdējam brīdim tiek turēta noslēpumā, šogad notika laukumā pie Rīgas Kongresu nama –vietā, kur aizsākās brīnišķīgā kopā būšanas tradīcija.

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

30. maijā, jaunatklātā gastrobāra ”Medus” telpās, norisinājās zīmola ”Magnum” sezonas atklāšanas un jaunā saldējuma prezentācijas svētki. Ballīte vienuviet pulcēja virkni izmeklēta saldējuma cienītāju. Tostarp arī blogerus, sabiedrības dāmas un viedokļa līderus, kuri steidza baudīt pasākuma izsmalcināto noskaņu.

Fantastiski foto: 2018. gada slavenību iespaidīgākie ārzemju ceļojumi!

Fantastiski foto: 2018. gada slavenību iespaidīgākie ārzemju ceļojumi!

Daudzām sabiedrībā zināmām personām 2018. gads atmiņā paliks ar lieliskiem ceļojumiem. Jauna pieredze, degustācijas, elpu izraujoši dabas skati, miers un atpūta! Slavenības 2018.gadā paspējušas iegūt neaizmirstamus iespaidus par Sardīniju, Taizemi, Norvēģiju, Franciju un citām vietām!

Foto: otrās Rīgas modes nedēļas dienas viesu stila odziņas

Foto: otrās Rīgas modes nedēļas dienas viesu stila odziņas 1

29. Rīgas modes nedēļa rit pilnā sparā. Otrajā modes nedēļas dienā norisinājās vairākas ballītes, kuras apmeklēja modes gardēži ar īpašiem ielūgumiem. Modes eksperti novērtēja īpašas kolekcijas un apskatīja kas būs modē 2019. gada pavasarī/vasarā.

Ieva Adamss apprecējusies "pa kluso"

Ieva Adamss apprecējusies "pa kluso" 2

Šoruden septīto kāzu gadadienu svinēs žurnāliste Ieva Adamss un uzņēmējs Arnis Lejiņš, kuri par precētu pāri kļuva 2011. gada novembrī. Viesojoties raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra”, Adamss atklāj kādu kāzu detaļu.

Ievai Adamss dēls liedzis sauļoties kailām krūtīm

Ievai Adamss dēls liedzis sauļoties kailām krūtīm 3

Sauļošanās tradīcijas katrā pasaules stūrītī mēdz atšķirties, bet viens ir skaidrs – jo tuvāk ekvatoram, jo vēlme šķirties no drēbēm ir dabiskāka. Kā sabiedrībā zināmi ļaudis uztver sievietes, kuras sauļojas bez peldkostīma augšiņas?

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs 9

Izpētīts, ka sievietes pēc mīlēšanās alkst maigumu un rūpes, turpretim vīrieši dod priekšroku iedzeršanai vai uzsmēķēšanai. Pēdējā aina tik bieži redzēta kinofilmās. Kāpēc daudzi izvēlas pēc seksa uzsmēķēt?

Ieva Adamss iesaka, kā krāsoties vasarā, lai grims neizkūst kā saldējums

Ieva Adamss iesaka, kā krāsoties vasarā, lai grims neizkūst kā saldējums

Vasaras mēnešos pasākumu vadītāja Ieva Adamss lieto citādāku kosmētiku nekā aukstajos gada mēnešos. Slavenība zina, cik būtiski ir perfekts, atsvaidzinošs grims, bet nepareizi lietota kosmētika spēj radīt pretēju efektu un, pateicoties vasaras siltumam, tas var izkust kā saldējums.

FOTO: LNT skaistā Rūta, Fredis un citas slavenības ar pilnu krūti bauda "Positivus"

FOTO: LNT skaistā Rūta, Fredis un citas slavenības ar pilnu krūti bauda "Positivus" 4

Latvijā lielākais mūzikas festivāls “Positivus” uz Salacgrīvu aizvilinājis arī daudzus sabiedrībā zināmus ļaudis. Grūtniecība nav bijis šķērsis gada pozitīvāko ballīti apmeklēt arī LNT ētera personībai Rūtai Dvinskai. “”Positivus” ir festivāls, kur būt, vienalga, kādā stāvoklī!” viņa uzsver, sociālajos tīklos publicējot jauku foto no notikuma vietas.

Ieva Adamss pēc kaifa dodas uz Amsterdamu

Ieva Adamss pēc kaifa dodas uz Amsterdamu 1

Jau piekto piektdienu pie TV3 skatītājiem dosies šovs ”Zvaigznes ceļo”, kas piedāvā eksotikas pilnu ceļojumu, kas skatīts ar kādas Latvijā iemīļotas un populārās personas acīm. Šonedēļ Holandes ziedu laukus un piedzīvojumus baudīs žurnāliste un pasniedzēja Ieva Adamss.