Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Iepirkšanās

IKEA sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu

IKEA sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu 5

Zviedrijas mājokļu labiekārtošanas preču veikala IKEA sācis piedāvāt jaunu pakalpojumu – nelielu pasūtījumu līdz 30 kilogramiem svarā piegādi Rīgas robežās par zemāku cenu, informēja kompānijā.

"Nauda izkūpēja gaisā!" Ap 600 "uzmesto", parādā 123 tūkstošus: internetveikals pārsteidz ar krāpšanas vērienu

"Nauda izkūpēja gaisā!" Ap 600 "uzmesto", parādā 123 tūkstošus: internetveikals pārsteidz ar krāpšanas vērienu 4

Raidījums “Bez Tabu” nebeidz saņemt sūdzības par bēdīgi slaveno internetveikalu “Proffit.lv”, kura klienti, samaksājuši par preci jau sen, pirkumu aizvien nav saņēmuši. Valsts policijā informē, ka nesen aizturēti vairāki internetveikala un ar to saistīto firmu darboņi, pret kuriem ierosināts kriminālprocess par krāpšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Aptuveni 600 iesniegumu no apmānītiem klientiem, par nepiegādātām precēm iekasēti vairāk nekā 123 000 eiro – šādus krāpšanas apmērus aplēsuši likumsargi.

Dominas šopinga dopinga noslēdzošā sērija – dodamies dāvanu meklējumos!

Dominas šopinga dopinga noslēdzošā sērija – dodamies dāvanu meklējumos!

Visiem labi zināms, ka decembris, grozies kā gribi, ir un paliek dāvanu mēnesis. Kuram gan negribas iepriecināt savus tuvākos ar kādu labu un stilīgu dāvanu! Jā, arī Janai Duļevskai un Jānim Romanovskim ir ko apdāvināt, bet fakts ir tāds, ka dāvanu meklēšana ne vienmēr ir tas vieglākais uzdevums. Labi, ka ir modes un stila eksperte Laila Trilopa dod vadošos norādījumus, pēc kuriem izvēlēties vismaz svētku stilu.

Dominas Šopinga dopinga 4. sērija – ejam laukā un uzveicam tumsu!

Dominas Šopinga dopinga 4. sērija – ejam laukā un uzveicam tumsu! 1

Tas nekas, ka šobrīd jāievēro pastiprināti drošības pasākumi ­­– neorganizējam lielas ballītes un neejam ciemos. Cilvēks ir gana radošs, lai izdomātu citus variantus! Piemēram, neliela satikšanās ar draugiem uz terases vai tiešsaistē var lieliski uzlabot omu, tāpat vienmēr labs variants ir doties kopīgā pastaigā ārā, kur distanci ieturēt ir daudz vieglāk. Tas nozīmē, ka nepieciešamība pēc stilīga un pasākumam piemērota apģērba nekur nav zudusi, tāpēc šoreiz Jana Duļevska un Jānis Romanovskis pieņem jaunu izaicinājumu – noķert šopinga dopingu, sameklējot “Dominā” piemērotu apģērbu tieši šādam draugu pasākumam.

Dominas Šopinga dopinga 3. sērija mājas ofisa stilā

Dominas Šopinga dopinga 3. sērija mājas ofisa stilā

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis turpina savu lielo stila piedzīvojumu – Dominas šopinga dopingu, kurā abiem īsā laikā jāsameklē apģērbs un aksesuāri modes ekspertes Lailas Trilopas noteiktajam stilam tirdzniecības centra Domina plašajās telpās. Kā viņiem tas izdosies šoreiz?

Dominas Šopinga dopinga 2. sērija – Jana un Jānis izvēlas savu svētku stilu!

Dominas Šopinga dopinga 2. sērija – Jana un Jānis izvēlas savu svētku stilu!

TV dīva Jana Duļevska un radio STAR FM balss Jānis Romanovskis ir iesaistījušies trakā piedzīvojumā – Dominas šopinga dopingā piecu sēriju garumā, kurās viņu uzdevums ir ierobežotā laikā sameklēt konkrēta stila apģērbu, ievērojot visus drošības pasākumus. Šajā misijā viņiem talkā nāk stila un modes eksperte Laila Trilopa ar vairāk nekā 15 gadus ilgu pieredzi Latvijā un ārzemēs, sekojot modes attīstībai un tendencēm gan uz “catwalk”, gan ikdienā. Laila dod pārim nepieciešamos norādījumus un ievirza dalībniekus pareizajās stila sliedēs.

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis pieņem Dominas šopinga dopinga izaicinājumu!

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis pieņem Dominas šopinga dopinga izaicinājumu! 1

Gan šarmantā Jana Duļevska, gan vienmēr atraktīvais Jānis Romanovskis ir mūžam kustībā. Jana brāžas no vienas filmēšanās un tikšanās uz nākamo, pēc tam vēl pagūst novadīt kādu pasākumu un vakarā vēl pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Un līdzīgi nerimstošs dienas ritms ir arī Jānim, kurš darba dienu iesāk jau pulksten septiņos, modinot mūs radio STAR FM Zoopastā un tad dodoties dienas skrējienā pa bērnu treniņiem, skolām, pulciņiem, bērnudārziem, citiem svarīgiem pienākumiem un paralēli vēl vadot pasākumus. Ak, nu, protams, tad, kad pasākumi lielākā pulkā vēl bija atļauti!

"Smieklīgi tas ir!" Ietve nekurienē: kārtējais būvniecības "šedevrs" ņirgājas par rīdziniekiem

"Smieklīgi tas ir!" Ietve nekurienē: kārtējais būvniecības "šedevrs" ņirgājas par rīdziniekiem

Rīdziniekus no Mežciema mikrorajona nepatīkami pārsteidz gājēju ietve pie nesen atklātā tirdzniecības centra, kas apraujas nepabeigta, ir nelietojama. Tādēļ gājējiem, tostarp vecākiem ar bērnu ratiem un cilvēkiem ratiņkrēslā, lai turpinātu ceļu, piemēram, līdz gājēju pārejai, nākas brist dubļos. “Bez Tabu” noskaidro, kāpēc veikala teritorijas apsaimniekotāji izveidojuši šādu “šedevru”.

"Katrs izrādās kā prot!" Iedzīvotājus Sarkandaugavā pārsteidz lielveikala apmeklētāja ierašanās ar helikopteru

"Katrs izrādās kā prot!" Iedzīvotājus Sarkandaugavā pārsteidz lielveikala apmeklētāja ierašanās ar helikopteru

Sarkandaugavā dzīvojošo “Bez Tabu” skatītāju Sandri pārbiedē pēkšņs troksnis, un, paskatoties pa logu, rīdzinieks ierauga zemu lidojošu objektu – helikopteru. Sandris acumirklī redzēto iemūžina, taču paliek vairāki neatbildēti jautājumi, piemēram, – vai helikoptera pilots uz veikala “Sky&More” autostāvvietas jumta veica piespiedu nosēšanos.