Trešdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Iepazīšanās

Centieni iepazīties internetā vīrietim beidzas ar nesaprotamiem rēķiniem

Centieni iepazīties internetā vīrietim beidzas ar nesaprotamiem rēķiniem 1

Raidījuma “Degpunktā” skatītājs Edgars ziņo par kādu nesaprotamu rēķinu – iepazīšanās portāls “Flirts.lv” sūtot īsziņas uz personīgo numuru, iekļaujot arī rēķinu par lietošanas izmaksām. Ņemot vērā, ka portālu Edgars sen nav apmeklējis, viņš uzskata, ka interneta vidē uzradusies jauna krāpšanas shēma.

Apsveicam, jūs tikko saņēmāt locekli! Latvijas sievietes neizpratnē - vīrieši masveidā izsūta plikbildes

Apsveicam, jūs tikko saņēmāt locekli! Latvijas sievietes neizpratnē - vīrieši masveidā izsūta plikbildes 11

Laikā, kad liela daļa mīlasstāstu sākas iepazīšanās vietnēs un virtuālās maiguma izpausmes kļūst tikpat svarīgas kā reāla samīļošanās dzīvē, par teju normu kļuvusi apmainīšanās ar intīma rakstura bildēm. Turklāt tieši vīrieši ir tie, kuri ir īpaši naski uz sava ”lepnuma” fotografēšanu un izsūtīšanu draudzenēm. Skaties.lv sadarbībā ar Flirts.lv lūkoja noskaidrot, kāda ir vīriešu motivācija, sūtot meitenēm sava locekļa bildītes un cik galu galā pieņemami tas ir dāmām.

''Es varētu būt tavu kāju bučotājs?'' Latvijas iepazīšanās portālu kaislīgās aizkulises

''Es varētu būt tavu kāju bučotājs?'' Latvijas iepazīšanās portālu kaislīgās aizkulises 8

Esi vientuļa lēdija, pa klubiem klaiņot vīra meklējumos negribas un draugu lokā piemērotu kandidātu nav? Iespējams, kārdinoša varētu likties iespēja atrast otro pusīti kādā no pašmāju iepazīšanās portāliem. Taču – lēnāk pār tiltu! Skaties.lv izmēģināja šo iespēju, lai noskaidrotu, kas tad īsti atrodams virtuālo mīlnieku pulcēšanās vietās.

"Tinderim" ir slepena versija, kurā pulcējas bagātnieki, slavenības un modeles

"Tinderim" ir slepena versija, kurā pulcējas bagātnieki, slavenības un modeles

Iepazīšanās aplikācijai “Tinder” izrādās ir slepena, elitāra versija, par kuras esamību pēdējās dienās kāri ziņo ārvalstu portāli, norādot arī skaudro patiesību – lielākajai daļai cilvēku šī versija tā arī paliks nepieejama. Proti, šajā “Tinder” variācijā gozējas tikai modeles, slavenības un bagātnieki, turklāt visi – ļoti izskatīgi.

Īsa “rokasgrāmata” vienas nakts sakaram

Īsa “rokasgrāmata” vienas nakts sakaram

Lai arī pret vienas nakts sakariem mēdz būt dažādi aizspriedumi, noteikti mūsu vidū atradīsies ne viena vien, kura atzīs, ka kaut vienu reizi ko tādu piedzīvot un izbaudīt ir vērts. Tātad iedomājies: tu šovakar izskaties žilbinoši. Kādā ballītē tev pretī nāk viņš – ļoti pievilcīgs, izskatīgs un seksīgs. Lai arī abi zināt, ka dažādu iemeslu dēļ ilgstošas attiecības jūsu starpā nav iespējamas, kāpēc gan nepavadīt kopā pāris skaistas, nepārspējamas stundas, ko atcerēties visu dzīvi… Kā rīkoties, lai gan tev, gan viņam par šiem kopīgajiem mirkļiem paliktu tikai labas un patīkamas atmiņas, lūk, ieteikumi.

VIDEO: iespējams, neveiklākā iepazīšanās ar meitenes vecākiem. Kā Oskars izturēja "ugunskristības"?

VIDEO: iespējams, neveiklākā iepazīšanās ar meitenes vecākiem. Kā Oskars izturēja "ugunskristības"?

Šķiet, ka Oskara nodomi pret Martu kļūst nopietni. Izglābdams Martu no briesmām un Artūra neadekvātā stāvokļa, Oskars atzīstas Martai mīlestībā. Vai viņš to patiešām domājis nopietni, to laiks rādīs, bet, kā nu gadījies, kā ne – ciemos ierodas Martas mamma un tā ir svēta lieta iepazīties ar savas, iespējams, topošās mīļotās māti.

Kādas lietas puiši randiņā pamana pirmās

Kādas lietas puiši randiņā pamana pirmās 2

Pirmais iespaids ir diezgan svarīga lieta attiecību veidošanā. Ja būsi vulgāra, nepieklājīga sieviete, diezin vai puisis ilgosies pēc tevis kā traks. Lai tu atstātu vislabāko iespaidu, apskati, kādas pirmās lietas puiši visbiežāk tevī pamana.

Astoņas frāzes, ko nekad nevēlas dzirdēt brīvās sievietes

Astoņas frāzes, ko nekad nevēlas dzirdēt brīvās sievietes 1

Būsim godīgas, draudzenes atbalsts ir labākais atbalsts grūtās situācijas, bet, kad runa ir par otrās pusītes meklēšanu, vislabāk ir paļauties uz saviem spēkiem, izjūtām un emocijām, neiekļaujot draudzeņu muļķīgos padomus.

Flirtēšanas kļūdas, no kurām tev noteikti būtu jāizvairās

Flirtēšanas kļūdas, no kurām tev noteikti būtu jāizvairās

Pievilcīgs apģērbs, pirkstu piņķerēšana caur matiem un caururbjošs skatiens. Tā, mēs, sievietes mēģinām flirtēt ar puisi, kurš mums ir iepaticies. Bet mēs nemaz nenojaušams, ka flirtējot pieļaujam milzum daudz kļūdu, kas var novest pie totālas katastrofas.