Sestdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Iela

"Ja noķertu, sadotu pa seju!" Balvu "spoks" huligāns notverts? Iedzīvotāji ziņo par jauniem nedarbiem

"Ja noķertu, sadotu pa seju!" Balvu "spoks" huligāns notverts? Iedzīvotāji ziņo par jauniem nedarbiem 1

Biedē gājējus, izlec uz brauktuves priekšā automašīnām, pārsteidzot šoferus un izraisot bīstamas situācijas satiksmē – par šādiem un citiem Balvu “spoka” nedarbiem “Bez Tabu” stāstīja oktobra vidū. Balvu novada pašvaldības policisti pat ārpus darba laika uzņēmās misiju “nomedīt” spoku līdz zīmīgai dienai – Halovīnam. Visu svēto nakts priekšvakarā “Bez Tabu” atkārtoti ziņo no Balviem, kādus nedarbus spoks vēl sastrādājis, vai beidzot nebēdnis noķerts.

Saulkrastos joprojām ir Viļa Lāča iela

Saulkrastos joprojām ir Viļa Lāča iela 2

Saulkrastos kopš padomju gadiem ir Viļa Lāča iela, un tas mulsina vietējos iedzīvotājus. Vilis Lācis bijis ne tikai rakstnieks, bet arī aktīvs padomju varas darbonis un komunistiskās partijas līderis. Parakstījis dokumentus tūkstošiem latviešu izsūtīšanai uz Sibīriju.

Komunikācijas kļūda vai nolaidība? Ielas iegruvums Rīgā kopš jūlija tracina šoferus, Satiksmes departaments atzīst neizdarību

Komunikācijas kļūda vai nolaidība? Ielas iegruvums Rīgā kopš jūlija tracina šoferus, Satiksmes departaments atzīst neizdarību

Rīgā, Sarkandaugavas mikrorajonā, ielā ar intensīvu satiksmi jau jūlijā izveidojās prāvs iegruvums, tomēr atbildīgais dienests ilgstoši nesteidza labot ielas segumu. Pēc atbildības “futbolēšanas” iesaistījās  “Bez Tabu”, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji raidījumam taisnojās, ka notikusi komunikācijas kļūda starp iestādēm, kuras dēļ iegruvumu ilgstoši nelaboja.

"Absurds! Un tas notiek Rīgā!" Iedzīvotājs nikns par nesakoptām ielām

"Absurds! Un tas notiek Rīgā!" Iedzīvotājs nikns par nesakoptām ielām 2

“Bez Tabu” skatītājs Jānis no Rīgas ir noraizējies, ka jau vairākus gadus netiek tīrīta Tomsona ielas daļa – brauktuves un gājēju ietves apmale. “Ir sūtīti gan e-pasti, gan zvanīts, bet, zvanot Rīgas domes Satiksmes departamentam, atbildēja, ka nav iespējams tīrīt, jo novietotas automašīnas,” tā raidījumam ziņo Jānis.

"Suns peldēja pagalmā!" Talsos iztērē milzu naudu ielas pārbūvei, bet nolaiž greizi ar ūdens novadīšanu

"Suns peldēja pagalmā!" Talsos iztērē milzu naudu ielas pārbūvei, bet nolaiž greizi ar ūdens novadīšanu 3

Talsos veikti vērienīgi ielu remontdarbi, kas izmaksājuši teju 2,5 miljonus eiro. Šī Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta ietvaros pārbūvēta arī maģistrālā Raiņa iela. Tieši Raiņa ielas remontdarbi izmaksājuši visvairāk. Lai gan iztērēta liela nauda, projektēšanas stadijā aizmirsts par efektīvu lietus ūdens novadīšanas sistēmu, kā rezultātā pēc lietavām talsinieka pagalms pārvērties baseinā.

Veicot ielas pārbūvi, cietis privātīpašums. Ogrēnietis vēlas kompensāciju

Veicot ielas pārbūvi, cietis privātīpašums. Ogrēnietis vēlas kompensāciju 2

Ogres iedzīvotājs Jānis Lapiņš ir noraizējies par savu īpašumu. Jau otro gadu, kamēr notiek blakus ielas rekonstrukcijas darbi, tiem nepieciešamos būvmateriālus kravas automašīnas transportē pa viņu šauro ielu. Transportlīdzekļiem pietuvojoties cieši līdzās viņa sētai, tiek radīti materiālie zaudējumi.

Daudzi krustojumi gājējiem jāšķērso vieglā skrējienā

Daudzi krustojumi gājējiem jāšķērso vieglā skrējienā 3

Vieglā riksītī ar bērnu ratiem vai steidzīgi kustinot vecumdienu spieķi – tā diemžēl steigā jāšķērso apdzīvotāko pilsētu lielāko ielu krustojumi Latvijā. Gājējiem paredzētā zaļā gaisma krustojumos aprēķināta cilvēkiem ar raitu gaitu, tāpēc pārējiem ir krietni jāpieliek solis.