Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Ceturtdiena, 17. augusts

Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Horoskops aunam

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops vērsim

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops dvīņiem

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops vēzim

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops lauvai

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops jaunavai

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops svariem

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops skorpionam

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops strēlniekam

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

Horoskops mežāzim

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops ūdensvīram

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops zivīm

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Horoskopi

Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Šobrīd līdz pat 25. aprīlim ir dilstošs mēness un tas ir ļoti pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā! Tās ir jebkuras attīrošās procedūras: drenāžas, vaksācija, procedūras. Viss, ko mums nevajag, ļoti labi iet prom! Tas nozīmē, ka, ievērojot diētu dilstošā mēnesī, viss liekais ies projām daudz vieglāk un organisma attīrīšanās būs ļoti efektīva!

Ko sola Ugunīgais Gailis? Bez Tabu interesantie horoskopi tieši Tev!

Ko sola Ugunīgais Gailis? Bez Tabu interesantie horoskopi tieši Tev!

Ķīniešu Jaunais gads ir oficiāli sācis! 2017. gads pēc ķīniešu kalendāra ir Ugunīgā Gaiļa gads. Gailis ir Saules simbols – tieši ar viņa dziesmu no rīta sākas diena. Ķīnieši Gailī saskata piecu tikumu simbolu: tas apvieno drošsirdību, labsirdību, uzticību, cieņu un labvēlību. Tieši šīs īpašības vajadzēs īpaši kopt un veicināt 2017. gadā. Bet ko Ugunīgais Gaiļa gads sola Tev? Izlasi smieklīgos Bez Tabu horoskopus šim gadam!

Latviete, kura ar savām dziednieces spējām neticīgos nostāda neveiklā situācijā

Latviete, kura ar savām dziednieces spējām neticīgos nostāda neveiklā situācijā 4

Jau bērnībā Skaidrīte domāja un sajuta savādāk nekā viņas vienaudži, viņa dzīvoja savā pasaulē — sarunā­jās ar kokiem, dzīvniekiem un puķēm. Ja, lasot vizbulītes vai maijpuķītes, kā­dai gadījās noraut tikai ziediņu, bet kātiņš vientuļš palika zemē, Skaidrīte lūdza piedošanu, taisnojās, ka tas ga­dījās nejauši, bet gadījumos, kad pie­do­šanu nesadzirdēja, atrauto ziediņu lika kabatā un nesa mājās. Žēl bija at­stāt…

Astrologi iesaka: nopietni sagatavojies pavasara sākumam

Astrologi iesaka: nopietni sagatavojies pavasara sākumam

Līdz ar Saules ieiešanu Auna zīmē, 2016. gada 20. martā plkst. 6.30, sāksies jaunais astroloģiskais gads un pavasara saulgrieži gadskārtu ritējumā. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni, līdz pat nākamajiem pavasara saulgriežiem. 

Tests: kas tevi sagaida 2016. gadā?

Tests: kas tevi sagaida 2016. gadā?

Vai pamanīji, cik ātri paskrēja 2015. gads? Mēs ceram, ka to patiešām izbaudīji! Tomēr – lai arī cik labs un emocijām bagāts nebūtu tavs 2015., mēs ceram, ka 2016. gads tev būs vēl košāks un patīkamiem pārsteigumiem bagātāks! Vai vēlies jau tagad nedaudz ielūkoties tajā, kas tevi sagaida? Nu… tad aiziet!

Alkohols un zodiaks; ko sagaidīt no katras horoskopa zīmes

Alkohols un zodiaks; ko sagaidīt no katras horoskopa zīmes 6

Nedēļas nogale ir pienākusi, laiks atpūsties! Šajā rakstā aplūkosim katras horoskopa zīmes pārstāvju ieradumus… alkohola lietošanā! Piedāvājam tev atrast vakaram kompāniju, balstoties uz zodiaka ballīšu garastāvokli. Tu būsi pārsteigts, cik dažādi cilvēki mēdz būt, kad iedzer. :)

Profesiju horoskops jeb kāda nodarbošanās tev ir vispiemērotākā

Profesiju horoskops jeb kāda nodarbošanās tev ir vispiemērotākā

Izvēloties profesiju un darbavietu, daļēji izvēlamies savu likteni, tāpēc ir svarīgi nekļūdīties. Turklāt — nekad nav par vēlu mainīt savu nodarbošanos, ja kas cits patīk un padodas labāk. Profesiju horoskops ieteiks, kāds darbs konkrētam Zodiaka zīmes pārstāvim piemērots vairāk.

Kas par savu dārziņu jāņem vērā Aunam, Ūdensvīram un citām zodiaka zīmēm?

Kas par savu dārziņu jāņem vērā Aunam, Ūdensvīram un citām zodiaka zīmēm?

Dārzs ne tikai mūs baro, tas ir maģiska vieta, kur uzlādējamies ar enerģiju visam gadam. Un tas notiek ar augu palīdzību, tieši tie dos dzīvei nepieciešamo spēku. Tā kā jūsu ģimenē dzīvo dažādi zodiaka zīmju pārstāvji, tad pacentieties, lai dārzā augtu augi, kas piemēroti visiem ģimenes locekļiem.

Kafijas piemērotība un dzeršanas paradumi katrai horoskopa zīmei

Kafijas piemērotība un dzeršanas paradumi katrai horoskopa zīmei

Vīrieti Dvīni ir viegli pierunāt apmeklēt kafejnīcu, bet sieviete Jaunava priekšroku dod stiprai dubultai espreso kafijai ar putukrējumu un ķiršu brendiju. Vairāk par to, kādu kafiju ieteicams lietot katras horoskopa zīmes pārstāvim, lasi turpinājumā!