Ceturtdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Holivuda

Foto: Disneja jaunā zvaigzne filmas ''Kristofers Robins'' pirmizrādēs mirdz latviešu zīmola kleitās

Foto: Disneja jaunā zvaigzne filmas ''Kristofers Robins'' pirmizrādēs mirdz latviešu zīmola kleitās

Kino kompānijas “Walt Disney Pictures” ilgi gaidītās filmas “Kristofers Robins” pirmizrādēm, kuras norisinājās Losandželosā un Londonā, Latvijas bērnu apģērbu zīmols “Lazy Francis” radīja divas kleitas. Pazīstamā Latvijas zīmola kleitās pirmizrādi apmeklēja Kristofera Robina meitas lomas tēlotāja, jaunā aktrise – Bronte Kārmaikla.

"Aerodium" uzbūvējis vēja tuneli jaunākajai Toma Krūza filmai

"Aerodium" uzbūvējis vēja tuneli jaunākajai Toma Krūza filmai 2

Jaunās Holivudas filmas “Mission Impossible: Fallout” lidošanas ainas ir uzņemtas pasaulē lielākajā vēja tunelī, ko speciāli šim projektam uzbūvējis Latvijas vēja tuneļu operators “Aerodium”, LNT Ziņām pastāstīja šī uzņēmuma pārstāvji.

Aktrise Emīlija Klārka: ''Veiksme – tā ir vientulība!”

Aktrise Emīlija Klārka: ''Veiksme – tā ir vientulība!”

Seriāla ”Troņu spēles” zvaigzne Emīlija Klārka par godu jaunās kinofilmas ”Solo: A star wars story” pirmizrādei sniedza interviju izdevumam ”Vanity Fair”, kurā atklāja zvaigžņu dzīves neredzamo pusi. Sarunā Emīlija neslēpa, ka slava, veiksme nāk roku rokā ar vientulību, bet iemantot draugus ir ļoti grūti.

Aktrise Mila Kūnisa: Tāpēc, ka negribēju pozēt kaila, man draudēja, ka vairs Holivudā nestrādāšu

Aktrise Mila Kūnisa: Tāpēc, ka negribēju pozēt kaila, man draudēja, ka vairs Holivudā nestrādāšu

“Tu nekad vairs nestrādāsi šajā pilsētā,” šādi bijuši kāda producenta draudi jaunajai aktrisei Milai Kūnisai pēc tam, kad viņa atteikusies pozēt puskaila kādam vīriešu žurnālam, lai reklamētu filmu, kurā piedalījusies aktrise. Par Holivudas ēnas pusi jaunā aktrise uzrakstījusi eseju, kuru vajadzētu izlasīt ikvienai sievietei, kura reiz piedzīvojusi diskrimināciju sava dzimuma dēļ.

Balso par favorīti! Keita Midltone vai Parisa Hiltone?

Balso par favorīti! Keita Midltone vai Parisa Hiltone?

Šonedēļ abas modes dāmas tika pamanītas, ģērbjoties pilnīgi vienādās kleitās. Apmeklējot sarkanā paklājā pasākumu, Parisa Hiltone bija izvēlējusies tērpties Self-Portrait, kuru pēc tam ģērba Kembridžas hercogiene.

VIDEO: internetā ''uzpeldējis'' video ar Kimu Kardašjanu bērnībā!

VIDEO: internetā ''uzpeldējis'' video ar Kimu Kardašjanu bērnībā! 2

Vakar pilnā sparā noritēja baismīgākā oktobra diena, kad bērni un pieaugušie, pārģērbušies par mošķiem, devās ielās, svinot Visu Svēto nakti jeb Halovīnu. Arī pasaules slavenības ir iecienījušas šos svētkus, un interneta vietnē Youtube.com ir “uzpeldējis” videoklips ar Kimu Kardašjanu, kura svinēja Halovīnu, būdama maziņa.

FOTO: Kimas Kardašjanas seksīgāko Halovīnu tērpu izlase

FOTO: Kimas Kardašjanas seksīgāko Halovīnu tērpu izlase 2

Pēdējos gadus arī Latvijā arvien populārāks kļūst Halovīns, ko pie mums mēdz dēvēt par Visu svēto nakti. Šī ir diena, kad jebkura no mums var pārtapt par princesi, vai tieši otrādi, par mošķi. Šogad Halovīns tiks svinēts 31. oktobrī, kas ir pirmdiena.  

Uzzini, kāpēc slavenības vīrieši krāso sarkanu nagu!

Uzzini, kāpēc slavenības vīrieši krāso sarkanu nagu!

Sociālajā vietnē Instagram.com pēdējās dienās arvien biežāk ir manītas bildes ar pasaules slavenībām vīriešiem, kuri ir nofotografējušies ar nokrāsotu sarkanu nagu. Šīm aktivitātēm ir savs skaidrojums, jo slavenības šādā veidā vēlas palielināt informētību par seksuālo vardarbību pret bērniem.

VIDEO: dziedātāja Bejonse uzstāšanas laikā sākusi asiņot!

VIDEO: dziedātāja Bejonse uzstāšanas laikā sākusi asiņot! 8

Sestdien, sniedzot koncertu Bruklinā, dziedātāja Bejonse nepalika nepamanīta. Izpildot dziesmu, dziedātāja nejauši ar roku aizķēra auskaru, kas pārplēsa auss ādu un izraisīja asins tecēšanu. Dziedātāja ieraugot asinis nebija šokā, bet viņas rīcība bija gana pārsteidzoša.