Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Hipotekārais kredīts

Bankas novēro nekustamo īpašumu darījumu pieaugumu

Bankas novēro nekustamo īpašumu darījumu pieaugumu 1

Latvijas reģionos pieaug nekustamā īpašuma iegādes darījumu skaits. Par to liecina “Swedbank” apkopotie dati – šogad par 18% pieaudzis nekustamo īpašumu darījumu skaits reģionos par summu līdz 20 000 eiro – bez pirmās iemaksas.

Mājokļa iegādei ar valsts galvojumu izsniegti vairāk nekā 8 miljoni eiro

Mājokļa iegādei ar valsts galvojumu izsniegti vairāk nekā 8 miljoni eiro

Šobrīd Swedbank un Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altumm sadarbības programmā, kas paredz finansējuma piešķiršanu ar valsts galvojumu ģimenēm ar bērniem, apstiprināti jau vairāk nekā 200 aizdevumu. Lielākā daļa ģimeņu jau ir parakstījusi arī aizdevuma līgumus un saņēmusi finansējumu. Šobrīd katrs piektais aizdevums tiek izsniegts tieši mājokļa iegādei ar valsts galvojumu.

8 lielākās kļūdas, ko nedrīkst pieļaut, pērkot mājokli

8 lielākās kļūdas, ko nedrīkst pieļaut, pērkot mājokli

Vidējam Latvijas iedzīvotājam mājokļa iegāde ir viena no lielākajām investīcijām viņa dzīvē, tāpēc, pērkot “savu ligzdiņu”, ir svarīgi izvērtēt visus ar to saistītos faktorus un nepieļaut dārgas kļūdas.

Vai "ātrais kredīts" pārvelk svītru kredītam bankā? Atbild Latvijas lielākie kredītdevēji!

Vai "ātrais kredīts" pārvelk svītru kredītam bankā? Atbild Latvijas lielākie kredītdevēji! 2

Vai iespējams, ka cilvēkam, kurš savulaik dedzīgi ņēmis tā dēvētos “ātros kredītus”, tiek liegta iespēja paņemt lielāku aizdevumu bankā, kad viņš vēlas iegādāties mājokli vai automašīnu? Izskanējušas dažādas versijas, arī tādas, ka “ātrā kredīta” ņemšana pārvelk svītru aizdevuma saņemšanai. Portāls Skaties.lv vaicāja Nordea, Swedbank un Citadele pārstāvjiem – kā tad īsti ir?

Likums ļaus apkopot personu kredītvēsturi

Likums ļaus apkopot personu kredītvēsturi

Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma Kredītbiroju likumu, ar kuru plānots veicināt atbildīgu kreditēšanu un godprātīgu aizņemšanos. Proti, turpmāk būs atļauts veidot personu kredītvēsturi.