Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Sestdiena, 19. augusts

Melānija, Imanta

Horoskops aunam

Tev vajadzētu pievērsties savas ģimenes, dzimtas vai novada tradīciju izpētei. Vari doties izbraukumā pa senču takām. Viss, ko paveiksi tuvinieku labā, atgriezīsies pie tevis ar uzviju.

Horoskops vērsim

Ja ir nepieciešamība sadzīt pēdas kādam cilvēkam vai sameklēt tevi interesējošo informāciju vari būt drošs, ka tev tas izdosies. Satikšanās ar kādu svarīgu cilvēku, nodrošinās iztrūkstošās atbildes uz tevi interesējošajiem jautājumiem.

Horoskops dvīņiem

Vari doties sestdienas rīta iepirkšanās tūrē un viss sagādātais būs ar pievienoto vērtību. Ja meklēsi kādu palīgu saimniecības darbos, vajadzīgā cilvēka atrašana nesagādās lielas pūles.

Horoskops vēzim

Jebkādu informāciju spēsi absorbēt un apstrādāt ar lielu intensitāti, tāpēc sagatavo un sakārto visus iekrātos darbiņus. Ja izlemsi doties ceļā, iegūtā pieredze paliks ilgā un gaišā atmiņā un kāpēc gan neieguldīt atmiņās?

Horoskops lauvai

Vismožākais un darbspējīgākais būsi rītausmā. Dažu tavu izdarību sekas var izrādīties graujošākas, nekā sākumā varēja paredzēt, tāpēc sākumā septiņreiz mēri un tikai tad griez.

Horoskops jaunavai

Ja kaut nedaudz ļausies kompromisam, veiksmīga un laba cilvēka reputācija nodrošināta. Emocionālajai atmosfērai būs nenovērtējama nozīme jebkurā dialogā, bet ne mazāk svarīga būs otra cilvēka patiesa izpratne un spēja pamērīt viņa ādu.

Horoskops svariem

Ļoti lietderīgi būtu šodien kaut ko iemācīties. To var itin labi izdarīt arī atrodoties pludmalē vai zaļā pļavā. Darbs ar konfidenciālu informāciju vai riskantiem projektiem būs tev tieši laikā.

Horoskops skorpionam

Nevajadzētu būt sarežģījumiem izteikties un piespiest citus tevī ieklausīties. Tomēr, ja ar runāšanu pārāk neveiksies, vajadzīgie cilvēki tevi itin labi sapratīs ar intuitīvā līmenī.

Horoskops strēlniekam

Ja agri sāksi, ģimenes pretenzijas un sadzīves problēmas atrisināsies ātri un viegli. Šodien uzticies savām maņām. Veiksmīgi risināsies pārrunas saistībā ar mantojumiem vai citu dzimtas labumu sadali.

Horoskops mežāzim

Jo augstāk vērtē savu savienību, jo aktīvāk rīkosies tās glābšanai. Tenkas un valodas tevi ietekmēs vienlīdz spēcīgi kā tava loģiskā domāšana. Meklē atslēdziņu sava mīļotā prāta un sirds atmūķēšanai.

Horoskops ūdensvīram

Rīta agrumā nekādus pirkumus neveic, zaudēsi vairāk nekā iegūsi. Pieaugs materiālo vajadzību spiediens. Ja apzinies, ka nevari nokārtot savas saistības pret kādu, nesasoli neiespējamo.

Horoskops zivīm

Šodien tavi personīgie ieradumi un iegribas ņems virsroku. Iegribām neviens ceļā nestāsies un varēsi tās apmierināt pat ar uzviju. Attiecības ar dzīvesbiedru un bērniem veidosies savstarpējas sapratnes atmosfērā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Hiphops Latvijā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Noklausies: Latvijā radīta himna pelmeņiem

Noklausies: Latvijā radīta himna pelmeņiem 8

Populārajam miltu un gaļas izstrādājumam pelmeņi nesen tapusi īsta slavas dziesma. Jaunā repa mākslinieka Andžas, kurš ar lieliskiem panākumiem piedalījās vasaras lielākajās rīmju cīņās ”Summer Rap Battle”, veikums jau raisījis sabiedrības interesi.

Iespējams, noslēpumainākais Latvijas jaunais reperis. Kāpēc Bergs bēg no slavas?

Iespējams, noslēpumainākais Latvijas jaunais reperis. Kāpēc Bergs bēg no slavas?

Par vienu no rīmju cīņu ”Summer Rap Battle”  uzvarētājiem atzīts Bergs (Kārlis Bergs) no Iļģuciema. Kamēr citi jaunie reperi ar prieku informē Skaties.lv par tālākiem plāniem un steidz izmantot jauniegūto popularitāti jaunu virsotņu sasniegšanā, Bergs stūrgalvīgi bēg no slavas, jo uzskata – viņš vēl nav gana labs.

Dante pēc reperu cīņām piedzīvo uzrāvienu: mūziķim izteikts vērtīgs piedāvājums

Dante pēc reperu cīņām piedzīvo uzrāvienu: mūziķim izteikts vērtīgs piedāvājums 4

Noslēdzoties šīs vasaras lielākajām rīmju cīņām ”Summer Rap Battle”, negaidīti par uzvarētājiem kļuva divi konkursanti – Bergs un Krisīts. Savukārt Skaties.lv fanu balsojumā pārliecinoši laurus plūca jaunais reperis Dante. Saņemot fanu balsojuma balvu, mūziķis atklāj, ka pēc fināla beidzot radusies iespēja ierakstīt savu pirmo albumu, ko līdz šim nav izdevies paveikt finanšu trūkuma dēļ.

“Viņa ir mana klints.” Jaunās repa zvaigznes Krisīša un viņa Aigas skaistais mīlasstāsts

"Viņa ir mana klints." Jaunās repa zvaigznes Krisīša un viņa Aigas skaistais mīlasstāsts 19

Vienam no rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” uzvarētājiem – jaunajam reperim Krisītim jeb Kristoferam Skerškānam – uzvaru konkursā palīdzēja kaldināt kāda simpātiska brunete. Pasākumā, kur labākos noteica skatītāju ovācijas, skaistule lika lietā visu sievišķo enerģiju, lai ar spiedzieniem un saucieniem apliecinātu, kurš starp diviem dalībniekiem pie mikrofona ir labāks. Pēc uzvaras Krisīts atklāja, ka efektīgā daiļava ir viņa iemīļotā, un abi ļāvās mīlas pilniem foto.

Ne reperis, ne dzejnieks – Andža, kurš hiphopa scēnā nonācis “prikola pēc”

Ne reperis, ne dzejnieks – Andža, kurš hiphopa scēnā nonācis "prikola pēc" 5

Uz vasaras lielāko rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” finālu citu starpā pošas arī 27 gadus vecais rīdzinieks Andža jeb Andris Dadzītis. Rīmju cīņu atlasē un pusfinālā Andža publiku apžilbināja ar savdabīgu vārdu krājumu un pat jaunizveidotiem vārdiem. Spēlēties ar vārdiem Andžam patīk jau no mazotnes.

Jandāliņš Latvijas hiphopā: nācija lauž šķēpus par lamāšanos reperu cīņās

Jandāliņš Latvijas hiphopā: nācija lauž šķēpus par lamāšanos reperu cīņās 11

Pēc vasaras lielāko hiphopa un repa rīmju cīņas ”Summer Rap Battle” pusfināla, kurā par rupju vārdu lietošanu tika diskvalificēts viens no cerīgākajiem konkursantiem – jaunais hiphoperis Teilors (Oskars Lapiņš) no Siguldas, sociālajā tīklā ”Facebook” sākusies asa diskusija par to, vai brīvrunu cīņās lamu vārdiem ir vieta. Vai lamāšanās piešķir “batlam” kvalitāti, portāls Skaties.lv jautāja pašmāju hophopa veterānam Grafomāna un “Summer Rap Battle” rīkotājiem.

Jaunais reperis Dante iestājas pret naudas, vieglprātīga dzīvesveida un apreibinošu vielu slavināšanu hiphopā

Jaunais reperis Dante iestājas pret naudas, vieglprātīga dzīvesveida un apreibinošu vielu slavināšanu hiphopā 5

Uz vasaras lielāko hiphopa un repa rīmju cīņu “Summer Rap Battle” pusfinālu pošas bijušais engurietis, tagad rīdzinieks Mārtiņš Bruņenieks, kurš Latvijas repa lauciņā sevi pieteicis ar skatuves vārdu Dante. Jaunais reperis, kurš pirms nedēļas rīmju cīņu pasākumā piedzīvoja pirmo uzstāšanos publikas priekšā, novērojis vispārējo hiphopa vulgarizēšanos. Viņš ir apņēmies situāciju labot.

Beidzot arī Jūrmalai sava repa zvaigzne – Stīvens jeb #Y#B

Beidzot arī Jūrmalai sava repa zvaigzne – Stīvens jeb #Y#B 27

Jaunais reperis #Y#B, īstajā vārdā Stīvens Lisovs, no Jūrmalas ir vienīgais no vasaras lielāko hiphopa un repa rīmju cīņu ”Summer Rap Battle” dalībniekiem, kurš uzstājies svešvalodā. Arī pusfinālam jūrmalnieks gatavo ko īpašu. ”Varbūt uzstāšos divās vai pat trijās valodās – latviešu, krievu un angļu,” portālam Skaties.lv atklāj jaunais mūziķis.