Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Guntars Račs

Noklausies! Izdota, iespējams, šā gada kaitinošākā dziesma

Noklausies! Izdota, iespējams, šā gada kaitinošākā dziesma 3

Grupa ”Saldās sejas” turpina pērnā gada septembrī aizsākto izaicinājumu katra nākamā mēneša pirmajā dienā publicēt jaunu, šim mēnesim veltītu dziesmu, un nu plašākās sabiedrības novērtējumam nodota kompozīcija “Aprīlis”, ko mūziķis piesaka kā, iespējams, šī gada kaitinošāko dziesmu.

“Liepājas brāļi” ar dziesmu pateicas mediķiem

“Liepājas brāļi” ar dziesmu pateicas mediķiem

Leģendārā grupa ”Liepājas brāļi” publicē jaunu dziesmu ”Viss norims”. Dziesmas autori ir grupas dalībnieki Ainars Virga un Guntars Račs, un tas ir veltījums mediķiem un visiem, kuri šo saspringto laiku bijuši ”frontes” pirmajās līnijās.

Marta Ritova piedāvā emocionālu dziesmu par kopdzīvi

Marta Ritova piedāvā emocionālu dziesmu par kopdzīvi

Dziedātāja un dziesmu autore Marta Ritova, kura, tāpat kā daudzi skatuves mākslinieki visā pasaulē, šobrīd nekoncertē un atrodas pašizolācijā kopā ar saviem tuvajiem, plašākas sabiedrības novērtējumam piedāvā jaunu singlu “Apskauj mani”.

Guntars Račs: Muzikanti ir nonākuši diezgan neapskaužamā situācijā

Guntars Račs: Muzikanti ir nonākuši diezgan neapskaužamā situācijā 1

Tā vietā, lai stāstītu par koncertiem, mūziķi ieradušies ”900 sekundēs”, lai pastāstītu, kā plānus ietekmē koronavīruss ”Covid-19”. Ir atcelti visi tuvākajā mēnesī gaidāmie koncerti. Latvijas šovbiznesa viens no pamatakmeņiem – mūziķis, dzejnieks un slavenākais dziesmu tekstu autors Guntars Račs komentē situāciju.

Foto: Marta Ritova ar pludmales ballīti prezentē albumu bērniem

Foto: Marta Ritova ar pludmales ballīti prezentē albumu bērniem

Dziedātāja un mūzikas autore Marta Ritova radījusi 11 dziesmas bērniem, kuras apvienotas albumā ”Draugu noslēpumi”. Šonedēļ pludmales sporta un izklaides centrā ”Palms Beach club” notika krāšņs albuma atvēršanas pasākums.

Rača fani stundu stāv rindā pēc dzejnieka autogrāfiem

Rača fani stundu stāv rindā pēc dzejnieka autogrāfiem 4

Ceturtdien, 22. augustā, izpārdotā Dzintaru koncertzālē notika dzejnieka un mūziķa Guntara Rača jaunās dzejoļu grāmatas ”Mīlestība ir” atvēršanas svētku koncerts. Publika uzstāšanos uzņēma ar stāvovācijām un pēc koncerta vēl ilgi uzkavējās koncertvietā, lai tiktu pēc mākslinieka autogrāfiem.

Jaunajai grāmatai Račs dzejoļus raksta ar roku

Jaunajai grāmatai Račs dzejoļus raksta ar roku

Jau 1. martā “Latvijas Grāmatu izstādes 2019″ plašo kultūras pasākumu programmu uz Lielās skatuves ar muzikālu priekšnesumu atklās mūziķis un dzejnieks Guntars Račs un grupa ”Saldās sejas” – Tomass Kleins, Katrīna Bindere, Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Būs gan dziesmas par mīlestību, gan dzejoļi no jaunās grāmatas ”Mīlestība ir”, pie kuras Račs patlaban aktīvi strādā un plāno to izdot augustā.

Raimonds Pauls: "Žoržiks var lepoties, ka ticis Holivudā!" Latviešu zelta šlāgeris spīdzina amerikāņus

Raimonds Pauls: "Žoržiks var lepoties, ka ticis Holivudā!" Latviešu zelta šlāgeris spīdzina amerikāņus

Latviešu dziesmas sadzirdējusi varenā Holivuda – tās iekļautas filmā. Tiesa, mūsu visu iemīlētie skaņdarbi filmā tiek izmantoti cilvēku spīdzināšanai. Šis fakts nemulsina, gluži otrādi – sajūsmina – latviešu estrādes zvaigzni Žoržu Siksnu, kura dziedātā ”Pasaulīte” filmā ir viens no spīdzināšanas ”rīkiem”. Siksna vēlētos, lai piemēru no Holivudas ņem arī tautieši un ar šo dziesmu spīdzina atbildīgos par Rīgas ielu slikto stāvokli un korumpētas amatpersonas.

Foto: Račs ar draugiem sāk lielo Ziemassvētku ieskandināšanu

Foto: Račs ar draugiem sāk lielo Ziemassvētku ieskandināšanu

Ar sirsnīgu koncertu skatītāju piepildītā VEF kultūras pils zālē dots starts Guntara Rača un grupas ”Saldās Sejas” koncertu un grāmatas ”Reiz Ziemassvētkos” svētku koncertsērijai. Skaties.lv piedāvā ieskatīties bildēs no sirsnīgā pasākuma.

Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā

Populāri latviešu mūziķi vienojas kopīgā Ziemassvētku hitā 6

Muzikālu dāvanu Ziemassvētku gaidās sarūpējuši Latvijā pazīstami un iemīļoti mūziķi, kuri apvienojuši spēkus jaunā dziesmā ”Reiz Ziemassvētkos…”. Jaunais singls ir priekšvēstnesis koncertu sērijai, kas tiks atklāta nākamnedēļ.