Piektdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Gundega Skudriņa

Aukstā zupa mūziķa Jāņa Šipkēvica gaumē! "Esi gardēdis" sezonas noslēgums!

Aukstā zupa mūziķa Jāņa Šipkēvica gaumē! "Esi gardēdis" sezonas noslēgums!

Noslēdzošā “Esi gardēdis” 5. sezonas 10. raidījuma viesis ir mūziķis Jānis Šipkēvics. Viņš skatītājus vedīs kulinārajos piedzīvojumos līdz pat savai bērnībai, jo gatavos auksto zupu tieši tādu, kā to gatavoja omīte. Savukārt mūsdienu notis brokastu galdam piešķirs čia sēklu pudiņš ar paša Jāņa sarūpētiem aveņu rabarberiem. Izrādās, ka Jānis Šipkēvics brīvajā laikā aizrautīgi rosās pa dārzu.

Jānis Jubalts dalās ar padomiem, kā gardāk pagatavot maltīti - "Esi gardēdis" virtuvē top patiesi gardas brokastis

Jānis Jubalts dalās ar padomiem, kā gardāk pagatavot maltīti - "Esi gardēdis" virtuvē top patiesi gardas brokastis

“Esi gardēdis” virtuvē 9. raidījumā viesojās Jānis Jubalts. Izrādās, viņš brīvdienu rītos mēdz palutināt savus mīļos un gatavot brokastis. Atliek vien piecelties ātrāk un 20 minūtēs pagatavot čia sēklu pudiņu, salātus, baklažānu ar olu un vēl arī biezpienu, kam, protams, pievieno krējumu un redīsus. Jānis padalīsies arī ar saviem virtuves padomiem, kā gardāk pagatavot maltīti.

Kas ir "Vīra bērnības smeķis" un "Sievas favorīt gurmeklis"? Renārs Zeltiņš izpaužas "Esi gardēdis" studijā!

Kas ir "Vīra bērnības smeķis" un "Sievas favorīt gurmeklis"? Renārs Zeltiņš izpaužas "Esi gardēdis" studijā!

Esi gardēdis 6.raidījumā pie Gundegas Skudriņas viesojas aktīvais un atraktīvais Renārs Zeltiņš. Viņš gatavo īpašās maizītes – vienu ar bērnības garšu – “Vīra bērnības smeķis”. Savukārt otra ir – “Sievas favorīt gurmeklis”. Uzzini, kādi ēdieni viņam garšo un, cik pārliecināts par sevi viņš ir virtuvē.

Impozantā Gundega Skudriņa atgriežas TV

Impozantā Gundega Skudriņa atgriežas TV 1

Jau sestdien, 23. martā, pie TV3 skatītājiem ar jaunu sezonu atgriežas kulinārijas raidījums ”Esi gardēdis”, ko vadīs radoši atraktīvā un idejām bagātā TV personība Gundega Skudriņa. Katru nedēļu gardēžu virtuvē viesosies kāda populāra personība, kura pārsteigs ar maltīti sev un savam draugam.

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas 12

Pēc jebkādām attiecībām, kādas bijušas divu mīlētāju starpā, kārtīgs pēcgaršas jautājums vienmēr ir: vai arī pēc visa piedzīvotā ir pareizi ar šo cilvēku palikt draugos, vai gluži otrādi, nerunāt ar viņu līdz mūža galam?! Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa atzīst, ka viņai ne ar vienu no bijušajiem nav sanācis turpināt komunicēt, jo ar visiem paliek naidā!

Gundegas Skudriņas ieteikumi nākamajam gadam

Gundegas Skudriņas ieteikumi nākamajam gadam

Dzirkstoša kā šampanietis – tieši tāda ir Gundega Skudriņa, kura, šķiet, paspēj visu, vienlaikus neaizmirstot baudīt dzīvi. Televīzijas raidījumu vadītāja, svētku svinētāja un radītāja, mamma, sieva, mājas pavarda sargātāja, uzņēmēja un saviesīgās dzīves zvaigzne – dzirkstošas enerģijas Gundegā ir pārpārēm.

Maija Rozīte kopā ar mammu gatavotu kāpostu tīteņus, Gundega Skudriņa - rupjmaizes kārtojumu

Maija Rozīte kopā ar mammu gatavotu kāpostu tīteņus, Gundega Skudriņa - rupjmaizes kārtojumu 4

Drīzumā kanālā LNT gaidāms jauns, aizraujošs TV šovs Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā. Tajā piedalīsies divas komandas, kur katrā būs mamma un viņas pieaugušais bērns. Bērni gatavos kādu ģimenē iecienītu, tradicionālu recepti, bet mammas palīdzēs, – teiks priekšā, ko darīt. Šovā būs iespēja parādīt, ka kopā ar mammu jūs virtuvē esat izcilākā komanda.

Latviešu klasika vasaras saulgriežos kanālā LNT

Latviešu klasika vasaras saulgriežos kanālā LNT

LNT aicina ielīgot vasaras saulgriežus jau 22. jūnijā ar neatņemamu svētku sastāvdaļu – filmu Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Savukārt 23. jūnijā skatītājus priecēs Rūdolfa Blaumaņa Skroderdienas Silmačos, kā arī koncerts Līgojam Talsos. Četras brīvdienas skatītājus priecēs LNT brokastu jautrā komanda. Jāņu dienu kanāls pavadīs latviskās noskaņās, skatoties kino klasiku – iemīļotas latviešu filmas – Ezera sonāte, Melnā vēža spīlēs, Tās dullās Paulīnes dēļ un Mans draugs nenopietns cilvēks.