Otrdiena, 7. decembris

Antonija, Anta, Dzirkstīte

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

Gunārs no Balviem

Balvu Gunārs sāk apšaubīt draiskās ārzemju līgaviņas patiesos nolūkus

Balvu Gunārs sāk apšaubīt draiskās ārzemju līgaviņas patiesos nolūkus 15

Balvu Gunārs, kurš gada sākumā nosvinēja 60 (bet sirdī 21), gadu iesācis ar aktīvām līgavu medībām un jau nonācis izvēles priekšā. Pie saimnieka ciemos vēlas ierasties noslēpumaina ārzemju līgava, bet tajā pat laikā par sevi atgādinājusi daiļā Līga Eglīte. Kurai priekšroku dos Gunārs?

Gunārs sacerējies par daudz? Eglītei cita versija par ''attiecību atjaunošanu'' ar Balvu saimnieku

Gunārs sacerējies par daudz? Eglītei cita versija par ''attiecību atjaunošanu'' ar Balvu saimnieku 12

Šova ”Piecērt Eglītei!” zvaigznēm Līgai Eglītei un Gunāram Sārtaputnam attiecībās pēdējā pusgada laikā gājis kā pa kalniem – šovā Eglīte vispirms Gunāru izbrāķēja, tad pārdomāja, bet kaislīgam randiņam sekoja pēkšņa sakaru pārtraukšana. Nu Gunārs ziņo, ka meitene pārdzīvojusi depresiju, un abu sakars atkal uzplaucis. Skaties.lv jautāja pašai Eglītei, vai Gunāra cerības uz viņas atgūšanu ir pamatotas.

''Man ir Latvijas trūcīgā iedzīvotāja statuss.'' Pēc policijas iejaukšanās nāk gaismā patiesība par Balvu Gunāra turīgumu

''Man ir Latvijas trūcīgā iedzīvotāja statuss.'' Pēc policijas iejaukšanās nāk gaismā patiesība par Balvu Gunāra turīgumu 223

Iepazīšanās šovu zvaigzne Balvu Gunārs pēc plātīšanās par ballēšanos nonācis policijas redzeslokā. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks paziņo, ka iespējamais sods viņu nesatrauc. Kā atklāj Gunārs, kurš, startējot mīlas šovos, radījis turīga lauksaimnieka iespaidu, patiesībā viņam esot piešķirts trūcīgā statuss, neapmaksāti naudas sodi krājas gadiem un jauni sodi nebaida – no viņa tāpat neko atņemt nevarot.

Kaislības Balvu saimniecībā: gaidot ciemos ārzemju draiskuli, Gunārs atjauno attiecības ar Eglīti

Kaislības Balvu saimniecībā: gaidot ciemos ārzemju draiskuli, Gunārs atjauno attiecības ar Eglīti 29

Pēc vairāku mēnešu klusēšanas perioda kontaktus atkal atjaunojuši ‘’Piecērt Eglītei!’’ spožākie varoņi Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Kā Skaties.lv atklāj Gunārs, Eglītei bijis nepieciešams laiks, lai sadzīvotu ar sirdssāpēm pēc Maira Daiļā Liepiņa atraidījuma. Nu tas ir izsāpēts, un abi jau spriež par tikšanos Rīgā! Bet vēl tik tikko Gunārs klāstīja, ka Gaida ciemos līgavu no ārzemēm…

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas

Līgavu mednieks Gunārs no Balviem uz visiem laikiem atteicies no alkohola lietošanas 12

Latvijas mīlas šovu tīģerim Gunāram Sārtaputnam gads sācies uz pacilātas nots – nelegāla ballīte, 30 gadus jaunākas virtuālas mīlnieces uzrašanās – ne viens vien fans spriež, ka, šādus notikumus piedzīvojot, Gunāra apziņai plašākos ūdeņos iekuģot palīdzējis zaļā pūķa plosts. Taču viņi rūgti maldās! Kā Skaties.lv paziņo Gunārs, 1. februārī aprit mēnesis, kopš viņš atteicies no alkohola un izlēmis par labu dzīvei skaidrā.

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece

Pie Gunāra Balvos ievākties pošas draiska ārzemniece 139

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns pievērsis sev policijas uzmanību, publiski izlieloties ar 60. jubilejas vētraino ballīti laikā, kad pulcēties aizliegts. Sarunā ar Skaties.lv saimnieks atklāj, ka likumsargi šobrīd pa visu rajonu meklējot pierādījumus, lai Gunāru sauktu pie atbildības. Taču saimnieku tas nesatrauc. Viņa sirdī uzreiz pēc jubilejas uzplaukusi mīlas puķe, un, kamēr policija meklē pierādījumus, viņš meklē stieni!

Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā

Par Balvu Gunāra diskotēku informēta policija; saimniekam var nākties atbildēt likuma priekšā 19

Latvijas mīlas šovu zvaigzne Gunārs Sārtaputns no Balviem nedēļas nogalē svinējis 60 gadu jubileju. Pēc svinībām saimnieks medijiem dižojies, ka lielajā dienā pārkāpis visus Covid-19 ierobežojumus, komandantstundas laikā savā mājā uzņemot pulku viesu un sarīkojot diskotēku. Skaties.lv noskaidroja, ka par šo lietu interesēties sākusi arī policija.

''Piečakarējām policiju!'' Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka

''Piečakarējām policiju!'' Balvos pie Gunāra sestdienas naktī notikusi nelegāla diskotēka 78

24. janvārī 60. jubileju (bet sirdī – 21. dzimšanas dienu) svinēja šovu ”Saimnieks meklē sievu”, ”Piecērt Eglītei!” un ”Nākamā pietura: Mīlestība” zvaigzne Gunārs Sārtaputns. Lai arī šobrīd aizliegts rīkot balles, pie Gunāra tieši komandantstundas laikā esot ieradies ballīšu zvēru pulks, un naktī no sestdienas uz svētdienu Gunāra īpašumā Balvos notikusi nelegāla diskotēka.

Gunārs: Matejs man atriebjas par meitenes nocelšanu!

Gunārs: Matejs man atriebjas par meitenes nocelšanu! 6

Internetu pāršalcis jūtūberu ”NeTikLabi” jaunākais video, kas veltīts slavenajam Balvu Gunāram, un kurā pavēstīts – Gunārs šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” ieradies reibumā. Video nupat noskatījies arī pats Gunārs, kurš par jūtūberu apgalvojumiem gardi nosmejas un var atklāti pastāstīt savu redzējumu par notikumiem.

''Viņa man gribēja atriebties!’’ Balvu Gunārs nāk klajā ar paziņojumu par mīlas šova aizkulišu notikumiem

''Viņa man gribēja atriebties!’’ Balvu Gunārs nāk klajā ar paziņojumu par mīlas šova aizkulišu notikumiem 54

Šovs ‘’Nākamā pietura: Mīlestība’’ noslēdzies, bet peripetijas par un ap to turpinās. Slavenā Balvu Gunāra randiņa partnere Inga Skaties.lv atklājusi aizkulišu nianses, par kurām Gunārs mazliet samelojis, bet pats saimnieks lepni paziņo – viņam ir aizdomas, ka Ingu viņš vienreiz dzīvē jau izbrāķējis un ar mīlas šova palīdzību sieviete par to mēģinājusi atriebties!

Sešas pašmāju ekrāna zvaigznes, kuras šogad pošas kāzām

Sešas pašmāju ekrāna zvaigznes, kuras šogad pošas kāzām 36

Daudzi jauna gada iestāšanos saista ar ”jaunas dzīves” sākumu un skaistām cerībām, ka gads būs vēl veiksmīgāks par iepriekšējo. Ne vienam vien gada plānos ietilpst arī apprecēšanās, un Skaties.lv apkopojis, kuras pašmāju ekrāna zvaigznes 2021. gadā nolēmušas iestūrēt laulības ostā.

Balvu vecpuisis Gunārs: ''Priekš kam man lietus laikā braukt, ja sievietei tiesības? Lai viņa mani vadā!''

Balvu vecpuisis Gunārs: ''Priekš kam man lietus laikā braukt, ja sievietei tiesības? Lai viņa mani vadā!'' 64

Par vienu no nedēļas apspriestākajiem notikumiem kļuvis Balvu saimnieka Gunāra Sārtaputna uznāciens šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība”. Saimnieks bija pirmais vīrietis šova vēsturē, kurš visu ceļu atļāva stūrēt dāmai un sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka pat tad bijis spiests iejaukties, jo dāmas braukšanas maniere, viņaprāt, bijusi zem katras kritikas.

''Mani kā sieviete viņa neinteresēja; pat savu telefonu neatstāju!'' Gunārs sašutis par sievietes publisko atraidījumu mīlas šovā

''Mani kā sieviete viņa neinteresēja; pat savu telefonu neatstāju!'' Gunārs sašutis par sievietes publisko atraidījumu mīlas šovā 230

Iepazīšanās šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” pie kurvīša ticis rūdītais šovu kārumnieks Gunārs Sārtaputns no Balviem. Saimnieks sarunā ar Skaties.lv paziņo, ka labi apzinās – sieviete viņu atraidījusi, lai pēc tam pašai nav jāmokās sirdssāpēs, kad nespēs tikt līdzi Gunāra jauneklīgajiem tempiem! Taču Gunāram Inga nemaz neesot interesējusi – saistījusi tika bezmaksas uzdzīve Valmierā, no kuras, sakot ”nē”, atteikusies sieviete.

''Esmu ļoti izvēlīgs!'' Kārumnieks Gunārs pošas jau trešajam mīlas šovam

''Esmu ļoti izvēlīgs!'' Kārumnieks Gunārs pošas jau trešajam mīlas šovam 49

Kopš šova ”Piecērt Eglītei!” filmēšanas jau pagājuši pieci mēneši un Balvu vecpuisis Gunārs Sārtaputns ar daiļo Līgu Eglīti jau labu laiku kā vairs nekomunicē. Laiks jaunam piedzīvojumam! Gunārs jau auj kājas, lai meklētu mīlestību nu jau trešajā šovā – ”Nākamā pietura: Mīlestība”!

Gunāra sētā Balvos ieradusies policija

Gunāra sētā Balvos ieradusies policija 9

Šovu ”Saimnieks meklē sievu” un ”Piecērt Eglītei!” zvaigznes Gunāra Sārtaputna ikdiena pati kā šovs. Brīdī, kad saimnieks izlēmis mazliet atpūsties no publiskām aktivitātēm un mierīgi gaidīt citplanētiešu apciemojumu, viņa dzīvē atkal noticis trillera cienīgs pavērsiens.

Kurš kuru pievīlis? Gunāram cita versija par šķiršanos no Eglītes

Kurš kuru pievīlis? Gunāram cita versija par šķiršanos no Eglītes 40

Vasaras iepazīšanās šova ”Piecērt Eglītei!” galvenā zvaigzne Līga Eglīte atklājusi, ka daudzsološi uzsāktais mīlasstāsts ar Gunāru no Balviem tomēr izplēnējis, un abi vairs nesazinās. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs iezīmē citu ainu – viņš joprojām mēģinot sazvanīt Līgu, taču skaistule vairs neceļ klausuli.

Kas patiesībā notika naktī viesnīcā? Gunāra atklātais stāsts

Kas patiesībā notika naktī viesnīcā? Gunāra atklātais stāsts 42

Šovu fanu uzmanības centrā nonākuši Līga Eglīte un Gunārs Sārtaputns. Pāris atkal devās uz randiņu mēnesi pēc tikšanās ‘’Piecērt Eglītei!’’, un randiņa izskaņā abi manīti ieejam viesnīcā. Sarunā ar Skaties.lv Gunārs atklāj, kas patiesībā notika viesnīcā un kādas tagad ir viņa attiecības ar Līgu.

Jaunas attiecības? Eglītes izbrāķētais Mairis atriebjas ar citu dāmu

Jaunas attiecības? Eglītes izbrāķētais Mairis atriebjas ar citu dāmu 10

Šovu ”Lauku sēta” un ”Piecērt Eglītei!” zvaigzne Līga Eglīte drīz pēc SPA atpūtas ar dzejnieku Mairi jau atkal pieķerta Gunāra apskāvienos. Kamēr pāra fani spekulē, kā beigsies Līgas un Gunāra stāsts un spriež, kā jūtas Mairis, dzejnieks Skaties.lv liek noprast, ka vairs nav ieinteresēts. Vai viņa sirdī jau iekritusi cita?