Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gunārs Kūtris

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta 5

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece šonedēļ vērsās prokuratūrā, Satversmes aizsardzības birojā un Drošības policijā, lai izvērtētu Saeimas darbinieku, iespējams, nolaidīgu vai pat ļaunprātīgu rīcību. Informācija ir slepena, jo saistīta ar finanšu izlietojumu drošības nodrošināšanai parlamentā. Nekā personīga rīcībā esošās ziņas liecina, ka runa ir par jaunās Saeimas ēkas rekonstrukciju, kur pieļauts, ka telpas Saeimas Nacionālās drošības komisijas slepenajām apspriedēm restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta.

Kūtris "piekoriģē" deputātu lemto iesniegumā prokuratūrai un lūdz vērsties pret Straujumu

Kūtris "piekoriģē" deputātu lemto iesniegumā prokuratūrai un lūdz vērsties pret Straujumu 1

Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas par Citadeles pārdošanu vadītājs Gunārs Kūtris šovasar vērsies pie Ģenerālprokurora, lai izmeklē, viņaprāt, premjerministres Laimdotas Straujumas pastrādātus noziegumus. Savukārt, Vienotības Saeimas frakcija pirms nedēļas prokuroram prasījusi izvērtēt, vai kriminālus pārkāpumus nav pieļāvis pats Kūtris. Abos gadījumos prokuratūra prasīto ir noraidījusi.

Grib atcelt 40 gadu slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem

Grib atcelt 40 gadu slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem

Tieslietu ministrija vēlas samazināt vecuma slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem. Līdz šim likums paredzēja, ka uz šo amatu var pretendēt tikai tie izglītotie un pieredzējušie juristi, kuri sasnieguši 40 gadus. Priekšlikums drīzumā sasniegs Saeimu, un deputāti nedomā, ka vecuma cenzu vajadzētu atcelt.

Īrniekiem milzu zemes nomas maksājumi, kamēr Saeima un Rīgas dome "spēlē pingpongu"

Īrniekiem milzu zemes nomas maksājumi, kamēr Saeima un Rīgas dome "spēlē pingpongu"

Grūti un sarežģīti šo problēmu atrisināt bijis jau vairākām Saeimām un Valdībām. Tikmēr dzīvokļu īpašnieki turpina saņemt jaunus rēķinus. Mājās Krišjāņa Valdemāra ielā 143 kādam rīdziniekam trīs mēnešu zemes nomas maksājums par viņa 66 kvadrātmetru dzīvokli ir 230 eiro.  Gadā – 920 eiro. Nedaudz mazāka nomas maksa – 720 eiro gadā, jo arī dzīvoklis ir ar mazāku platību, jāmaksā Kristapam Kārkliņam.