Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops vērsim

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops dvīņiem

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops vēzim

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops lauvai

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops svariem

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops mežāzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops ūdensvīram

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops zivīm

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gunārs Kūtris

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta 5

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece šonedēļ vērsās prokuratūrā, Satversmes aizsardzības birojā un Drošības policijā, lai izvērtētu Saeimas darbinieku, iespējams, nolaidīgu vai pat ļaunprātīgu rīcību. Informācija ir slepena, jo saistīta ar finanšu izlietojumu drošības nodrošināšanai parlamentā. Nekā personīga rīcībā esošās ziņas liecina, ka runa ir par jaunās Saeimas ēkas rekonstrukciju, kur pieļauts, ka telpas Saeimas Nacionālās drošības komisijas slepenajām apspriedēm restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta.

Kūtris "piekoriģē" deputātu lemto iesniegumā prokuratūrai un lūdz vērsties pret Straujumu

Kūtris "piekoriģē" deputātu lemto iesniegumā prokuratūrai un lūdz vērsties pret Straujumu 1

Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas par Citadeles pārdošanu vadītājs Gunārs Kūtris šovasar vērsies pie Ģenerālprokurora, lai izmeklē, viņaprāt, premjerministres Laimdotas Straujumas pastrādātus noziegumus. Savukārt, Vienotības Saeimas frakcija pirms nedēļas prokuroram prasījusi izvērtēt, vai kriminālus pārkāpumus nav pieļāvis pats Kūtris. Abos gadījumos prokuratūra prasīto ir noraidījusi.

Grib atcelt 40 gadu slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem

Grib atcelt 40 gadu slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem

Tieslietu ministrija vēlas samazināt vecuma slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem. Līdz šim likums paredzēja, ka uz šo amatu var pretendēt tikai tie izglītotie un pieredzējušie juristi, kuri sasnieguši 40 gadus. Priekšlikums drīzumā sasniegs Saeimu, un deputāti nedomā, ka vecuma cenzu vajadzētu atcelt.

Īrniekiem milzu zemes nomas maksājumi, kamēr Saeima un Rīgas dome "spēlē pingpongu"

Īrniekiem milzu zemes nomas maksājumi, kamēr Saeima un Rīgas dome "spēlē pingpongu"

Grūti un sarežģīti šo problēmu atrisināt bijis jau vairākām Saeimām un Valdībām. Tikmēr dzīvokļu īpašnieki turpina saņemt jaunus rēķinus. Mājās Krišjāņa Valdemāra ielā 143 kādam rīdziniekam trīs mēnešu zemes nomas maksājums par viņa 66 kvadrātmetru dzīvokli ir 230 eiro.  Gadā – 920 eiro. Nedaudz mazāka nomas maksa – 720 eiro gadā, jo arī dzīvoklis ir ar mazāku platību, jāmaksā Kristapam Kārkliņam.