Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Horoskops aunam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem priekšstatiem par to, kā jēgpilni pavadīt pēc svētku dienu. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops vērsim

Šodien atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus vari paņemt ar tukšām runām un seklām zināšanām, tāpēc šim brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Dod priekšroku izvēles brīvībai un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Būsi gatavs nedaudz pieslēgties visiem jautājumiem – piedalīties kādā pasākumā, apspriest jaunākos notikumus, apskatīt, izpētīt. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma.

Horoskops lauvai

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot pieņemtās uzvedības vai pienākumu uzliktās normas. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet pats komandēsi savu mazo ģimenes vai radu pulku.

Horoskops jaunavai

Vēlēsies atrast atbildes uz jautājumu, kāds ir patiesais iespaids, ko atstāj uz savu partneri un mīļajiem un par ko viņi tevi piecieš. Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās.

Horoskops svariem

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavs svārstīgums un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā mazināt uzmanības deficītu.

Horoskops skorpionam

Šodien nokāp no augstprātības troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā atpūsties no svētkiem, bet vēro notiekošo, uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops strēlniekam

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu. Vēlēsies apstāties un paskatīties uz sevi un savām attiecībām it kā attālināti.

Horoskops mežāzim

Šajā pēcsvētku dienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, lai situācijai spontāni mainoties, tu nepaliktu vientuļā meklētāja statusā. Rēķinies ar iespēju, ka kāds no taviem paziņām var sarīkot ne visai patīkamu konfrontāciju.

Horoskops ūdensvīram

Tev tuvo cilvēku labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini robežu, cik tālu esi gatavs liekties.

Horoskops zivīm

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavas kārtis sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies duālā situācijā dēļ vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tukšiem solījumiem.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Gunārs Kūtris

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta

Saeimā slepeno apspriežu telpu restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta 5

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece šonedēļ vērsās prokuratūrā, Satversmes aizsardzības birojā un Drošības policijā, lai izvērtētu Saeimas darbinieku, iespējams, nolaidīgu vai pat ļaunprātīgu rīcību. Informācija ir slepena, jo saistīta ar finanšu izlietojumu drošības nodrošināšanai parlamentā. Nekā personīga rīcībā esošās ziņas liecina, ka runa ir par jaunās Saeimas ēkas rekonstrukciju, kur pieļauts, ka telpas Saeimas Nacionālās drošības komisijas slepenajām apspriedēm restaurējuši būvnieki bez industriālās drošības sertifikāta.

Kūtris "piekoriģē" deputātu lemto iesniegumā prokuratūrai un lūdz vērsties pret Straujumu

Kūtris "piekoriģē" deputātu lemto iesniegumā prokuratūrai un lūdz vērsties pret Straujumu 1

Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisijas par Citadeles pārdošanu vadītājs Gunārs Kūtris šovasar vērsies pie Ģenerālprokurora, lai izmeklē, viņaprāt, premjerministres Laimdotas Straujumas pastrādātus noziegumus. Savukārt, Vienotības Saeimas frakcija pirms nedēļas prokuroram prasījusi izvērtēt, vai kriminālus pārkāpumus nav pieļāvis pats Kūtris. Abos gadījumos prokuratūra prasīto ir noraidījusi.

Grib atcelt 40 gadu slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem

Grib atcelt 40 gadu slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem

Tieslietu ministrija vēlas samazināt vecuma slieksni Augstākās tiesas tiesnešiem. Līdz šim likums paredzēja, ka uz šo amatu var pretendēt tikai tie izglītotie un pieredzējušie juristi, kuri sasnieguši 40 gadus. Priekšlikums drīzumā sasniegs Saeimu, un deputāti nedomā, ka vecuma cenzu vajadzētu atcelt.

Īrniekiem milzu zemes nomas maksājumi, kamēr Saeima un Rīgas dome "spēlē pingpongu"

Īrniekiem milzu zemes nomas maksājumi, kamēr Saeima un Rīgas dome "spēlē pingpongu"

Grūti un sarežģīti šo problēmu atrisināt bijis jau vairākām Saeimām un Valdībām. Tikmēr dzīvokļu īpašnieki turpina saņemt jaunus rēķinus. Mājās Krišjāņa Valdemāra ielā 143 kādam rīdziniekam trīs mēnešu zemes nomas maksājums par viņa 66 kvadrātmetru dzīvokli ir 230 eiro.  Gadā – 920 eiro. Nedaudz mazāka nomas maksa – 720 eiro gadā, jo arī dzīvoklis ir ar mazāku platību, jāmaksā Kristapam Kārkliņam.